Vodafone Türkiye, Müşteri Deneyimi Ödülleri 2023’ten 8 Ödülle Döndü

Vodafone Türkiye, Müşteri Deneyimi Ödülleri 2023’ten 8 Ödülle Döndü

Vodafone, Awards International tarafından düzenlenen Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde (TCXA’23) 1 altın, 5 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 8 ödüle layık görülürken Vodafone Business ise 5 farklı ödülün sahibi oldu.

 

2008’den bu yana dünyanın dört bir yanında müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Awards International’ın Türkiye’de üçüncüsünü gerçekleştirdiği Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri (TXCA’23) sahiplerini buldu. Vodafone, 10 farklı kategoride aday olduğu organizasyonda, 1 altın, 5 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 8 kategoride ödül kazandı. Vodafone Business bu 8 ödülün 5’inde şu ödüllere layık görüldü:

 

  • En İyi Dijital Dönüşüm
  • İş Değişikliği ve Dönüşüm
  • En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi
  • En İyi B2B Müşteri Deneyimi
  • En İyi Müşteri Deneyiminde İnovasyon

 

Veri odaklı sms ile hedefleme yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşın

Mesajınızı lokasyon bazlı hedeflediğiniz kitlelere duyurun lokasyon bazlı pazarlama gerçekleştirin!

 

Müşteri odaklı yaklaşım ve kararlılık

 

Bu başarının ardında kuşkusuz, Vodafone’un müşterilere her daim daha iyi hizmet sunmaya yönelik yaklaşımı ve hedeflere ulaşma konusundaki kararlılığı yatmakta. Geleneksel satış kanallarında yaşanan zorlukları gidermek için geliştirilen dijital dönüşüm projesi “En İyi Dijital Dönüşüm” ödülüne layık görülürken, iş süreçlerini yeniden şekillendiren inovatif çözümler ise “İş Değişikliği ve Dönüşüm” kategorisinde ödüle ulaşılmasını sağladı. Vodafone’un müşterilerinin beklentilerini en üst noktaya taşıyan stratejileri ise “En İyi Müşteri Deneyimi Stratejisi” ödülüyle taçlandırılırken, hangi ölçekte olursa olsun bütün müşterilerine sunduğu değerler ise “En İyi B2B Müşteri Deneyimi” ödülünü almasına vesile oldu.

 

Türkiye'nin ilk dijital fabrikası MEXT, “En İyi Müşteri Deneyiminde İnovasyon” ödülünü aldı

 

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) tarafından kurulan MEXT, dünyanın en büyük dijital dönüşüm ve yetkinlik gelişim merkezi olma özelliğini taşıyor. Vodafone Business iş birliğiyle Türkiye’nin ilk 5G Özelleştirilmiş Mobil Şebekesi’ne (MPN) kavuşan MEXT, garantilenmiş bant genişliği, düşük gecikme süresi ve hızlı veri akışı gibi üretim sektörünün dijital geleceğine yön verecek çözümler sunuyor. Türkiye’nin ilk uçtan uca entegre üretim tesisi olan MEXT Dijital Fabrika’da işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayan Vodafone Business imzalı Teknoloji Deneyim Alanı da yer alıyor.

Müşterilerin en güncel teknolojik çözümleri deneme imkanına kavuştuğu MEXT Vodafone Business Teknolojileri Deneyim Alanı projesi, TXCA’23’te “En İyi Müşteri Deneyiminde İnovasyon” kategorisinde ödül kazandı.