İşi Uzmanından Dinleyin: Uzmanına Sorduk Platformu Açıldı!

İşi Uzmanından Dinleyin: Uzmanına Sorduk Platformu Açıldı!

Vodafone Business, işini dijitale taşımak isteyen şirketlere destek olmak amacıyla yeni Uzmanına Sorduk platformunu hayata geçirdi. Dijital eğitim platformu Uzmanına Sorduk, bugünün ve geleceğin teknolojilerinin anlaşılması ve doğru entegrasyonların yapılabilmesi için işletmelere doğru ve güncel bilgilere kolay ve ücretsiz erişim fırsatı sunuyor.

 

Dijitalleşme giderek hızlanıyor ve yenilikçi teknolojiler iş süreçlerini kesintisiz şekilde değiştirmeye devam ediyor. Bu hızlı değişimi yakalamak için işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulması, başarılarına katkıda bulunacak yöntemleri erkenden benimsemesi ve dijital dönüşümün hedeflenen faydayı sunmasını sağlamak için doğru bilgilere ulaşması gerekiyor. Ancak bilgi kirliliğinin giderek arttığı internette sayısız kaynak arasından doğru bilgilere ulaşmak giderek güçleşiyor.

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, bunun için hayata geçirdiği yeni eğitim platformuyla şirketlerin dijital dönüşümlerine destek oluyor. Vodafone Business’ın yeni Uzmanına Sorduk dijital eğitim platformunda, Vodafone uzmanlarının inovatif teknolojileri ve bu teknolojilerden faydalanma yollarını anlattıkları eğitim videoları, işletmelere ve kişilere zaman kaybetmeden ihtiyaç duydukları doğru bilgilere erişim sunuyor.

 

Uzmanına Sorduk Platformundan Herkes Ücretsiz Olarak Faydalanabilir

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu, yeni platform hakkında şu bilgileri paylaştı: “Uzmanına Sorduk, Vodafone’lu olsun ya da olmasın her işletmenin, işinde verimliliğini artırabilmesi için işin püf noktalarını öğrenebileceği bir platform. İçeriklerin tamamını Vodafone çalışanlarının oluşturduğu Uzmanına Sorduk platformunda şu anda IoT’den (Nesnelerin İnterneti) otomasyon teknolojilerine, SDWan (Yazılım Tabanlı Geniş Alan Ağı) teknolojisinden mobil teknolojilere kadar birçok alandaki video içeriklerimiz, ihtiyacı olan tüm işletmelerin faydalanabilmesi adına herkese açık ve ücretsiz bir şekilde web sitemiz üzerinden izlenebiliyor. Vodafone Business olarak işini büyütmek isteyen şirketlerimizin uçtan uca teknoloji ortağı ve dijitalleşme süreçlerinde güvenilir danışmanı olmak hedefimizle Uzmanına Sorduk platformunu hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.”

Platformda yer alan uzman eğitmenlerden Bulut ve Mesajlaşma Operasyonları Kıdemli Uzmanı Ozan Akgül de Uzmanına Sorduk platformuyla ilgili şu sözleri ifade etti: “Uzmanına Sorduk platformu sayesinde müşterilerimizin dijital dönüşümünde uzmanlıklarımız doğrultusunda rehberlik ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek oluşturduğumuz video içeriklerinin günümüz ve geleceğin teknolojilerin anlaşılması ve doğru entegrasyonların yapılabilmesi için çok faydalı olacağına inanıyoruz.”

 

Yeni eğitim videolarıyla gelişmeye devam edecek olan “Uzmanına Sorduk” içeriklerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.