Siber Güvenlik

Bilgi teknolojileri altyapınıza tam koruma sağlayın!

Artan Siber Tehditlere karşı, işletmenizin en değerli varlığı olan verilerinize ve IT kaynaklarınıza koruma sağlayan Siber Güvenlik çözümler, Vodafone Business'ta! Vodafone Business'ın uçtan uca koruma sağlayan siber güvenlik çözümleri ile işletmenizi güvence altına alın!

Detaylı incele
NEDEN SİBER GÜVENLİK PORTFÖYÜ ÇÖZÜMLERİ?

Verilerinizi son teknoloji çözümler ile güvence altına alın!

Son Teknoloji Çözümler 

Verilerinizi ve IT bileşenlerinizi en güncel altyapılara sahip Vodafone Business'ta güvence altına alın.

İşletmenize Özel Projelendirme ve Danışmanlık

İhtiyaçlarınıza göre belirlenen çözüm portföyü ile sistemlerinizi koruma altına alın.

Uzman Ekipler ile Proaktif Takip

Vodafone Business'ın uzman siber güvenlik kadrosu ile atak riskini minimize edin.

7/24 Özel Müşteri Danışmanı Desteği

Siber ataklara karşı 7/24 destek alın, iş sürekliliğinizi uzman ekip desteği ile sağlayın.

Uçtan Uca Tüm Çözümler için Tek Hizmet Sağlayıcı

İhtiyacınız olan tüm siber güvenlik çözümlerini Vodafone Business'tan
kolayca alın.

Büyük Yatırımlar Gerektirmeyen Esnek Maliyetler

Ulaşılabilir ödeme modellerinde, yüksek maliyetlere katlanmadan işletmenizi siber risklere karşı koruma altına alın.

Vodafone Siber Güvenlik Çözümleri’ni tercih etmeniz için 6 trend

Hedefli ve Karmaşık Siber Saldırılar

Her geçen gün daha da komplike ve hedefli hale gelen siber saldırıların doğrudan en kritik ve değerli varklıkları hedef alması işletmeler açısından büyük risk teşkil ediyor.

Değişen İş Modelleri ve Mobilite Artışı

Kurumlar iş yapış şekillerini değiştirip sınırları ortadan kaldırırken, çalışanlar gün geçtikçe daha mobil hale geliyor. Bu durum ise veri güvenliği riskini ortaya çıkarıyor.

Bulut Teknolojilerine Geçiş

Bulut tabanlı hizmetlerin kullanımı her geçen gün artıyor. Buluta erişilen bağlantı güvenli değilse en güvenilir bulut sağlayıcısıyla çalışan işletmelerin bile verileri risk altında olabilir.

Müşteri Güveni ve Marka Algısı

Müşteri verisiyle ilgili ihlaller ve sızıntılar kurumların müşterilerle ilişkilerini ciddi boyutta etkiliyor. Bu durum müşteri memnuniyetinde düşüşe hatta müşteri kaybına yol açabiliyor.

IoT Kullanımındaki Artış

Günümüzde, birçok işletme IoT teknolojilerini sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görüyor. Ancak, yeni teknolojiler beraberinde yeni güvenlik problemlerinin çıkmasına neden oluyor.

Artan Regülatif Yük

Regülatif yapılar her geçen gün daha kompleks hale gelirken şirketlerin güvenlik ve şeffaflık konusundaki sorumlulukları artıyor. Regülasyonlara uyum sağlamayan kurumlar ciddi finansal ve operasyonel risklere maruz kalıyor.

Vodafone Siber Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC)

İşletmenizin siber güvenlik olaylarını tespit ve analiz edin!

Vodafone Siber Güvenlik Operasyon Merkezi içerisinde yer alan teknolojik cihazlar ve uzman teknik ekip ile işletmenizin siber olaylarının 7/24 izlenmesini, analiz edilmesini ve gerektiğinde ise siber tehditlere müdahale edilmesini sağlayın.

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi (PAM)

Ayrıcalıklı hesaplarınızı kolayca koruma altına alın!

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi ile şirket kaynaklarına olan erişimleri yetkilendirerek işletmenizde veri sızıntılarını engelleyin ve yetkili hesaplar kullanılarak yapılan atakların önüne geçin.

Güvenlik Duvarı Çözümü (Firewall)

İşletmenizi zararlı içeriklerden koruyun!

Güvenlik Duvarı Çözümü ile internetten gelen veya internet yönüne çıkan trafiğinizin denetlenmesini sağlayın. Böylece altyapınızı zararlı içeriklere ve yetkisiz erişimlere karşı koruyun.

DDOS Atak Önleme Çözümü

DDOS ataklarını daha ağınıza ulaşmadan engelleyin!

DDOS Atak Önleme Çözümü ile işletmenizin bant genişliğini kötü amaçlı yoğun trafiğe yönelik gerçekleştirilen hedefli DDOS saldırılarını daha ağınıza ulaşmadan engelleyerek sistemlerinizi güvende tutun.

Yük Dengeleme Çözümü

Uygulamalarınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlayın!

Yük Dengeleme Çözümü ile işletmenizin ağına gelen trafiği birden fazla sunucuya dağıtarak IT kaynaklarınızın daha verimli kullanılmasını ve altyapınızın sürekliliğini sağlayın.

Zafiyet Taraması Çözümü (VMaaS)

Siber güvenlik açıklarınızı öğrenin!

Zafiyet Taraması, işletmelerin IT altyapılarının bilinen en güncel siber güvenlik tehditlerine karşı olan güvenliğini ve ihtiyaca göre istenilen sıklıkla uygulanabilen bir siber güvenlik çözümüdür. Zafiyet Tarama ile güvenlik açıklarınızı önceden öğrenin, risklerin önüne geçin.

Email Güvenliği

Zararlı içerikli e-postalara karşı güvende olun!

Günümüzde en çok kullanılan ve en güvensiz iletişim araçlarından biri e-posta servisleridir. Dolaşımdaki e-postaların %80’ini spam e-postalarından oluşmaktadır ve bu spam e-postalar ise hem reklam hem fidye yazılımı yüklemekte hem de değerli verileri çalmaktadır. Email güvenliği çözümü ile işletmeniz için zararlı emailleri kontrol edin, ve kolayca bloke edin.

Politika Optimizasyonu

Performansınızı düşürmeden güvenlik risklerinizi azaltın!

Kurum ve kuruluşların güvenlik duvarlarında eski veya kullanılmayan kuralları veya kural kümelerini otomatik olarak tanımlayıp kaldırarak verimliliği azaltmadan güvenlik risklerinizi azaltın.

Antivirüs

Cihazlarınızı Antivirüs çözümü ile tehditlere karşı koruma altına alın!

Kolay kurulum ve kullanım sunan Vodafone Antivirüs çözümü ile fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılımlara karşı önlem alın, tehditlerin önüne geçin.

Vodafone Business'ın iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerini, zengin ürün ve çözüm portföyünü, alanında uzman destek kadrosuyla keşfedin!

*Zorunlu alanlar

*Bireysel müşteriler bu hizmetten faydalanamaz

Yükleniyor