Bulut Santral ile İletişimde Süreklilik

Bulut Santral ile İletişimde Süreklilik

Son yıllarda, uzaktan çalışma ve esnek (hibrit) iş yeri düzenlemelerine yönelik artan bir eğilim oldu ve birçok işletme yeni çalışma koşullarına hızla uyum sağlamak zorunda kaldı. Ekiplerin uzaktan çalışmasını sağlayan yeni nesil teknolojiler, işletmelere büyük bir esneklik seçeneği sunarken, aynı zamanda beklenmedik kriz durumlarında işlerin aksamadan devamlılığının sağlanması için büyük bir öneme sahip. Bu yazıda, bir bulut teknolojisi olan Bulut Santral’in, işletmelerin müşterileri ile iletişiminin kesintisiz olmasını sağlayabilmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini koruyabilmek açısından nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceğiz.

 

Vodafone Bulut Santral ile Güvenli Depolama ile verileriniz Türkiye’de kalsın, Vodafone Veri Merkezlerinde korunsun.

 

Bulut Santral ile lokasyon bağımsız çağrı karşılama

 

Bulut Santral, işletmelerdeki sabit ya da mobil telefon altyapısının tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan bir bulut iletişim çözümüdür. İşletmeler, sabit ya da mobil telefonları ile bulut sistemine lokasyon bağımsız bağlanarak fiziksel santralin sağladığı tüm avantajlardan ve bulutun getirdiği ek faydalardan yararlanabilirler. Bulut Santralin avantajlarına bakacak olursak: 

  • Uygun maliyetli yönetim ve bakım hizmetleri
  • Lokasyon bağımsız çalışma ve müşteri memnuniyeti artışı
  • Çağrı kaydı, yönlendirme, geriye dönük dinleme ile uçtan uça merkezi yönetim
  • Anlık ve detaylı çağrı takibi ve raporlama
  • Değişen işletme ihtiyaçlarına göre kolay ölçeklenebilirlik

 

Bulut Santral sayesinde iş sürekliliğinizi koruyun

 

bulut santral ile iletişimde süreklilik görsel

 

Bulut Santral çözümü, iş sürekliliği açısından da önemli avantajlar sunmaktadır. Elektrik kesintisine sebep olabilecek durumlarda, geleneksel şirket santral sistemleri kullanılamayabilir. Bulut Santral sayesinde, aramalar otomatik olarak diğer konumlara veya cihazlara yönlendirilebilir ve böylece iş operasyonlarının beklenmedik koşullarda bile devam etmesi sağlanır. 

 

Bulut Santral, fiziksel lokasyon ve sabit cihaz engeline takılmadan, çalışanların diledikleri yerden çalışmasına imkân tanıyarak, olası her koşulda operasyonların aksamadan devam etmesini ve müşterilere hizmet verilmesini sağladığı için, modern işletmelerde vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir.

 

Sonuç olarak, bulut santral çözümü, gelen çağrıları en verimli şekilde yönetmenin yolunu arayan her ölçekten işletme için mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu sayısız özellik ile işlerin kesintisiz yürümesi ve müşteri memnuniyetinin artmasını sağlıyor. Uygun fiyatı, ölçeklenebilirliği ve kullanım kolaylığı ile Bulut Santral, işletmenize gelen aramaları güvenilir ve verimli bir şekilde yönetmenin yanı sıra zaman ve maliyet tasarrufunuza yardımcı oluyor.

Detayı bilgi almak için tıklayın