E-Kargo, Metro Ethernet ile Geleceğe İlerliyor

E-Kargo, Metro Ethernet ile Geleceğe İlerliyor

Gelişmiş çözümleriyle işletmelerin başarısına, verimliliğine ve performansına katkıda bulunan Vodafone Business, taşıma sektöründe faaliyet gösteren E-Kargo’nun dijitalleşme sürecine de destek veriyor.

 

Hizmet ve kampanyalarınızı potansiyel müşterilerinize belirlediğiniz kriterler ile lokasyon bazlı toplu sms olarak iletin!

TCKN ve GSM Numarası Doğrulama Servisi ile işinizi kolaylaştırın!

 

Değer odaklı ve etkili iş birlikleri, sürdürülebilir başarının en önemli anahtarlarından birini oluşturuyor. Geleceğe başarıyla hazırlanmak isteyen işletmeler de bu nedenle dijital dönüşüm yolculukları için güvenilir hizmet ve çözüm ortakları seçmeye özel bir önem veriyorlar. Deneyim, bilgi birikimi ve uzmanlık, kesintisiz destek ve iş birliği ile tamamlandığında ortaya verimli sonuçlar çıkıyor.

 

2007 yılından bu yana taşıma sektöründe başarıyla faaliyet gösteren E-Kargo da 2020 yılında çıktığı dijitalleşme yolculuğunda, ayrıntılı araştırmalar ve görüşmeler sonucunda Vodafone Business ile çalışmayı seçti. Kurulan iş birliği kapsamında Vodafone Business Metro Ethernet, Red Kontrol ve Bulut Santral hizmetlerinden yararlanan E-Kargo, bugün müşterilerinin ihtiyaçlarına daha yüksek performansla yanıt verirken işin geleceğine de emin adımlarla ilerliyor.

 

E-Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bayter, Vodafone Business ile kurdukları iş birliği sayesinde kesintisiz internet, daha etkin zaman yönetimi ve daha hızlı bilgi akışı gibi, operasyonları açısından kilit önem taşıyan avantajlar elde ettiklerini belirtiyor. Metro Ethernet’in sağladığı eşit hızda veri yükleme ve indirme olanağı dolayısıyla elde ettikleri performans artışına ve uzaktan takip olanağının sunduğu esnekliğe de vurgu yapıyor. 7/24 destek imkânından ve Vodafone Business’ın uzmanlığından yararlanarak sorunsuz bir geçiş sürecini geride bırakan E-Kargo, bu iş birliği sayesinde tüm ihtiyaçlarına çözüm bulmanın ve şirketlerini daha kurumsal hale getirmenin sağladığı faydalarla, yoluna geleceğe hazır bir işletme olarak devam ediyor.

 

Vodafone Business Metro Ethernet hizmetinin sağladığı kesintisiz, yüksek hızlı, simetrik ve güvenilir internet ile işletmenize güç katın!

 

Metro Ethernet, iki yönde de yüksek veri hızları sağlayan simetrik internet ile birden çok kişinin aynı anda internete bağlanıp eşit yükleme ve indirme hızıyla ve güvenli bir şekilde veri aktarması mümkün oluyor.

 

Vodafone Business’ın kurulum maliyeti olmadan sağladığı Metro Ethernet hizmetinden yararlanan işletmeler şirkete özel altyapı ile operasyonlarını kesintisiz olarak yürüterek benzersiz avantajlar elde ediyorlar. Bu hizmet kapsamında sağlanan DDOS Koruması ile iş sürekliliğini ve bilgi güvenliğini de güvence altına alıyorlar.

Siz de işinize değer katmak, performans artışı sağlamak ve işletmenizi geleceğe güvenle hazırlamak üzere Vodafone Business Metro Ethernet hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayın!