Global Otomotiv Şirketi Sistemlerini Nasıl Dijitalleştirdi?

Global Otomotiv Şirketi Sistemlerini Nasıl Dijitalleştirdi?

Vodafone Business, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarına destek olmak üzere sunduğu geniş çözüm yelpazesiyle iş sürekliliğini, sürdürülebilir başarıyı ve verimliliği güvence altına alıyor.

 

Günümüzde hem kısa hem de uzun vadeli başarıyı güvence altına almak isteyen işletmelerin, faaliyet gösterdikleri sektör ya da ölçek ne olursa olsun, dijitalleşme stratejisini etkili bir şekilde planlamaları ve uygulamaları gerekiyor. Sürekli değişen yerel ve global dinamiklere esnek bir şekilde uyum sağlarken işlerinin geleceğine de yatırım yapmayı hedefleyen kurumların yol haritalarını yetkin, güvenilir ve deneyimli uzmanlarla iş birliği içinde çizmeleri ise şart. Bu amaca yönelik etkili bir iş birliği kurulduktan sonra, dijital dönüşüm yolculuğunda ilk adımı ihtiyaçların ve hedeflerin net bir şekilde belirlenmesi oluşturuyor.

 

Dijital dönüşümün hedeflendiği sonuca ulaşmasını sağlayan bu aşamaları uygulanmış bir proje üzerinden incelemek, taşıdıkları önemin daha net bir şekilde görülmesine yardımcı olabilir. Bunun için örneğin; birinci ve üçüncü taraf distribütörlükler üzerinden, farklı kıtalarda bulunan onlarca ülkede, çeşitliliği yüksek bir müşteri kitlesine ürün ve hizmet sağlayan global bir şirketi ele alalım…

 

Nesnelerin interneti ile aksiyon alınabilir veriler ile operasyonel verimliliğinizi artırın!

Akıllı Fabrikalar, işletmelerin dijitalleşme yolculuğunda ihtiyaç duydukları veri toplama, entegrasyon ve otomasyon altyapısını sunar, üretim süreçlerini optimize eder.

 

İhtiyaçlar ve Karşılaşılan Güçlükler

 

Teknolojik olanakların yardımıyla birkaç alandaki performansını iyileştirmek isteyen bu şirketin başlıca önceliği, iş ortaklarını ve uydu ofisleri başta olmak üzere, çalışma sahalarını kapsayan ağında kullanabileceği yeni bir telefonla haberleşme sistemi kurmaktı. Çünkü genellikle müşterilerin sahalarında konumlanan uydu ofislerin performansı, kurumun müşterileri karşısındaki itibarını da etkiliyordu. Ayrıca, eskiyen biyometrik giriş ve erişim sisteminin de değişmesi gerekiyordu. Bu ihtiyaçlara yanıt verecek çözüm için belirledikleri kriterler ise şunlardı: Veri hizmetleri, sabit hat ses hizmetleri ve mobil hizmetler, teknik destek ve uygun fiyat.

 

Sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında, ölçeklenebilir ve geleceğe hazır bir çözüm benimsemek isteyen bu yenilikçi şirket, kendisi de geleceğe hazır olan bir teknoloji partnerine ihtiyaç duyuyordu. Verimliliği artırarak hizmet kalitesini iyileştirmek, dijitalleşme alanındaki hedeflerine ulaşabilmek ve kesintisiz desteğe erişim sağlayabilmek için uluslararası deneyime ve altyapıya sahip, başarısı kanıtlanmış ve güvenilir bir iş ortağıyla çalışmak üzere başladıkları araştırma, Vodafone Business çözümü ile sonuçlandı.

 

Çözüm

Vodafone Business, telefonla haberleşme sistemiyle başlayarak kurumun kıta içindeki operasyonları için modern, bağlantılı, esnek ve uygun maliyetli bir iletişim çözümü sundu. Belirlenen tüm ihtiyaçlara, rakiplerinden çok daha uygun fiyatlarla yanıt verebilen Vodafone Business, geniş kapsama alanı ve cazip teslim süreleri ile projeye değer kattı. Bir mobil hizmet sağlayıcısı olmakla kalmayıp teknoloji ve inovasyonun her alanında etkili bir destek de sunabildiği için, anlaşmanın kapsamı kurumun diğer ihtiyaçlarına da yanıt verecek esnek çözümlerle genişletildi. Kâğıtsız sistemden, sundukları Nesnelerin İnterneti (IoT) tabanlı hizmete ve İnsan Kaynakları iyileştirmelerine uzanan kapsamlı uygulamalar hayata geçirildi.

Vodafone Business’ın müşteri odaklı hizmet anlayışı, yetkinliklerinin çeşitliliği ve dünya çapındaki ağı, şirketin geleceğe hazır bir işletme haline gelmesine önemli katkılarda bulundu. İş ortaklarıyla birlikte yeni bir biyometrik saatli giriş sistemi de kuran Vodafone Business, telefon ve veri hizmetlerinin ötesinde, işin her alanında sağladığı teknik ve teknolojik destekle, kurumun gelecek başarısını güvence altına almasına yardımcı oldu.

 

Neden Vodafone Business?

 

Her ölçekten işletmenin telekomünikasyon ihtiyaçlarını geniş bir ürün ve hizmet yelpazesiyle karşılayan Vodafone Business, işletmeleri verimli, esnek ve ölçeklenebilir bir şekilde dijitalleştirerek rekabetçiliklerini güçlendirmeye odaklanıyor. Bu odağı doğrultusunda;

 

  • Mobil, sabit hat ve veri operasyonları için güvenilir ve uygun maliyetli iletişim çözümleri
  • Hızlı kurulum
  • Anında destek ve hızlı sorun çözümü
  • Alanında uzman teknoloji iş ortaklarından oluşan geniş bir ekosistem
  • Uluslararası deneyim ve altyapı
  • İhtiyaçlara yönelik gelişmiş çözümler sunan geniş ürün yelpazesi
  • Yüksek veri güvenliği
  • Kesintisiz bağlantı ve veri aktarımı
  • Zaman ve maliyet tasarrufu sunuyor.

 

Veri kurtarma ve yedeklemeden enerji verimliliğine, akıllı süreç yönetiminden bulut platform çözümlerine, özelleştirilmiş mobil şebeke çözümlerinden yönetilen IT hizmetlerine kadar onlarca çözüm seçeneğini kolay kurulum, kesintisiz destek ve uygun fiyat avantajlarıyla sunan Vodafone Business ile siz de işletmenizi geleceğe başarıyla hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

Vodafone Business'ın benzersiz çözümlerini keşfetmek için tıklayın!