Vodafone Drive Sizin İçin Neler Yapabilir?

Vodafone Drive Sizin İçin Neler Yapabilir?

Veri depolama konusunda çözüm arayışı olan işletmelerin yolu, Vodafone depolama çözümleri ile uzun süredir kesişiyor. Siz de özellikle işletmenizdeki verilerin güvenle saklanması konusunda bir drive hizmeti arıyorsanız Vodafone Drive ile tanışmanızın vakti geldi.

 

Mobil cihazlar ile %100 uyumludur.

Vodafone Drive, günün büyük bir bölümünü beraber geçirdiğimiz mobil cihazlar ile uyumlu olarak tasarlandı. Böylelikle işletmenize dair verileri mobil internet aracılığıyla bile bilgisayarlarla aynı performansta yedekleyebilirsiniz. Bu sayede WhatsApp yazışmalarında gelen dokümanları yedeklemek bile artık çok kolay. Sağladığı pratikliğin yanı sıra telefonlarınızın depolama alanında şirket belgelerinin ve işinize dair tüm dokümanların yer kaplamasına da son verecek.

 

Virüsleri önlemeyi başarır.

Tüm dosya formatlarını saklayabilen Vodafone Drive, bu başarısını virüslere karşı ciddi koruma sunmasıyla da taçlandırıyor. PDF dokümanlar veya fotoğraf ve video benzeri görsel ürünler gibi farklı formatları ve içerikleri güvenilir biçimde depolamanızı sağlıyor. Mobil cihazlarınız kadar bilgisayarınızdaki farklı formattaki dosyalarınızı da yedekleme ihtiyacı duyanlardansanız iş süreçlerinizi bulut teknolojisine adapte edebilmenizin en kolay yolu Vodafone depolama hizmetinden geçiyor. Hem kolay kullanılabilen hem de virüs korumasında üst seviye bir performans gösteren Vodafone Drive, ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sunuyor.

 

Dosya paylaşımı ile ekip koordinasyonunu sağlar.

Onu sadece bir depolama hizmeti olarak nitelendirmemek gerek. Vodafone Drive, ekiplerin ortak çalışma süreçlerine katkı sunacak şekilde tasarlandı. Vodafone Drive, internet bağlantısı olan her yerden verilerinize ulaşma imkânı sunarak ekiplerinizin nerede çalışırlarsa çalışsınlar süreçlere kolayca dahil olmasını sağlıyor. Kısacası, bir dosya saklama hizmetinden ötesini sunuyor.

 

İş takip modülü ile ekip yönetimini de mümkün kılar.

Ekip koordinasyonu kadar ekip yönetimine de önem veren Vodafone Drive, proje yönetimini A’dan Z’ye gerçekleştirebileceğiniz bir iş takip modülüne sahip.
Böylelikle klasik dosya depolama hizmetini birkaç adım öteye taşıyarak depolanan dosyaların birim bazında koordinasyonu ve ekip bazında yönetimine de imkân tanıyor

 

Sınırlara takılmaz.

Dosya paylaşımı ve yüklenmesi, drive hizmetlerinin fark yaratan iki önemli noktasıdır. Dosya paylaşımında tamamen size özel şifreli linklerle dış bağlantılara sunulmasını sağlayan Vodafone Drive, dosya yükleme işleminde de herhangi bir boyut sınırına sahip değildir. Böylelikle dosya yedekleme ve paylaşma konusunda bir engelle karşılaşmadan en geniş hacimli dosyaları bile gönderip saklayabilirsiniz.

 

Verimlilik konusunda net oran sunar.

100’ün üzerindeki Vodafone Drive müşterisi işletmede, uzaktan çalışmada %65 verimlilik artışı tespit ettik. İş takip modülü kullanımı öncesinde ve sonrasında şirket içi performansı raporlayan Drive kullanıcıları sayesinde bu rakama ulaştık. Üstelik söz konusu iş takibi ve ekip yönetimi gibi İK bazlı süreçler olunca verimliliğin ötesine geçerek ve KVKK ile uyumlu biçimde veri koruyarak mevzuatlar bakımından da yüksek performans sunuyoruz.

 

Her ihtiyaca dönük plana sahiptir.

Ebat açısından en çok tercih edilen 500 GB, geniş alan ihtiyacı olanlar için özel geliştirilmiş 1 TB ve 2 TB’lık seçenekler, günlük evrak transferinde ihtiyacı fazlasıyla karşılayabilecek 100 GB ve 250 GB depolama alanı olmak üzere ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmiş farklı boyutlar bulunuyor. Siz de ihtiyaçlarınıza göre en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.
İşletmelerin veri ve dosya depolama ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiş Vodafone Drive’ı şimdi daha iyi tanıyorsunuz.

 

Şirketiniz için en iyi planı seçerek Vodafone Drive hizmetini almaya şimdi başlayabilirsiniz