Siber Güvenlik | Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi (PAM)

Ayrıcalıklı hesaplarınızı kolayca koruma altına alın!

Güvenli Erişim Yönetimi (PAM) ile İşletmenize ayrıcalıklı hesapları kullanarak gelebilecek atakları, veri sızıntılarını engelleyin, yetkili hesapları güvende tutun. 

Detaylı incele
NEDEN VODAFONE GÜVENLİ ERİŞİM YÖNETİMİ (PAM)?

Yetkili hesaplarınızın erişiminin güvenliğini sağlayın!

Yetkili Hesap Güvenliği

Yetkili hesap parolalarının güvenliğini sağlayın ve kullanımları kayıt altına alın.

Tüm Kullanıcı Davranışlarının Kaydını Tutun

Sunucu erişimleri ve yapılan tüm hareketleri kayıt altına alın.

Çift Katmanlı Doğrulama

Sistem erişimlerinde parola ve tek kullanımlık şifre ile çift katmanlı doğrulama yapın.

Video Kaydı

Veri tabanlarına erişimi video kaydı ile kayıt altına alın, eşzamanlı izleyin.


Tüm erişim aktivitelerini kayıt altına alın

Bilgi işlem yöneticileri ve son kullanıcı için erişimlerin güvenli hale getirilmesini sağlayın ve bütün erişim aktivitelerini kayıt altına alın, yetkili hesapların riskini azaltın.

Regülasyonlara uyumluluk sağlayın

Güvenli Erişim Yönetimi ile PCI/DSS, SOX, BASEL |||, FISMA, GDPR, KVKK'nın yanı sıra gelebilecek yeni regülasyonlara uyum sağlamanızı kolaylaştırın.

Yetkili hesapların riskini azaltın

Dış kaynak kullanımlarının yaratabileceği risklere karşı, Güvenli Erişim Yönetimi çözümünün sunduğu uzaktan erişim güvenliği kontrolü, üçüncü şahısların yetkili hesaplara erişimini düzenleme gibi özelliklerle, sistemlerinizi dış müdahalelere karşı korunmasını sağlayın.

Dış kaynak erişimini yönetin

Dış kaynak kullanımlarının yaratabileceği risklere karşı, Güvenli Erişim Yönetimi çözümünün sunduğu uzaktan erişim güvenliği kontrolü, üçüncü şahısların yetkili hesaplara erişimini düzenleme gibi özelliklerle, sistemlerinizi dış müdahalelere karşı korunmasını sağlayın.

Kullanıcı Veritabanı Erişim Güvenliği

Müşteri veritabanı sistemlerine erişimi kayıt altında tutarak, beklenmedik kullanıcı davranışlarına karşı aksiyon alın, kritik verilere erişimi geriye dönük olarak kontrol altında tutun.

Görevlerin Ayrılığı

İşletmenizdeki görev ve sorumluluk alanlarında kullanıcıları ayrı rollerde tanımlayarak yetki yönetimi yapın, kullanıcı profillerindeki beklenmedik davranışları kontrol edin, sistemleri koruyun.

IDC Türkiye Infobrief: Güvenli Erişim Yönetimi (PAM)

Vodafone Business, Kron ve IDC Türkiye iş birliğiyle hazırlanan “Ayrıcalıklı Hesaplar: En Değerli Varlıklarınız Siber Saldırıların En Büyük Hedefleri” raporunu indirin, bulut ortamında ayrıcalıklı erişim yönetimine (PAM) dair soruların yanıtlarına ulaşın.

Dökümanı indirmek için tıklayın!

Alanında uzman dijital danışmanlarımızla görüşün

Vodafone Business'ın iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerini, zengin ürün ve çözüm portföyünü, alanında uzman destek kadrosuyla keşfedin!

*Zorunlu alanlar

*Bireysel müşteriler bu hizmetten faydalanamaz

Yükleniyor