Her Türlü KOBİ'ye Yardımcı Olacak Yapay Zeka Araçları

Her Türlü KOBİ'ye Yardımcı Olacak Yapay Zeka Araçları

Yapay zeka - kulağa çok fütüristik geliyor, ancak şu anda gerçekleşiyor. Aslında, küresel yetişkinlerin %66'sı yapay zeka ürün ve hizmetlerinin önümüzdeki üç ila beş yıl içinde hayatlarını önemli ölçüde değiştireceğini söylüyor. Yapay zeka, dünyanın işleyiş biçiminde devrim yaratıyor ve bu, sizinki gibi küçük işletmeler için iyi bir haber.

 

Müşterilerimizi günün 24 saati destekleyen TOBi müşteri hizmetleri sohbet robotumuzlabiz de yapay zekayı benimsedik. Yapay zeka araçlarını şimdi öğrenerek, yapay zeka günlük iş sonuçlarını desteklemeye devam ederken küçük işletmeniz rekabette kilometrelerce önde olabilir. Peki küçük işletmeniz yapay zeka araçlarından nasıl faydalanabilir? Burada, KOBİ'ler için en iyi araçlara ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz en iyi yapay zeka araçlarının bir listesine bakıyoruz.

 

 

İşletmeler için en iyi yapay zeka araçları hangileridir?

 

İşletmeniz için en iyi yapay zeka aracını seçerken maliyetleri, entegrasyonu, kullanım kolaylığını ve özel iş ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Bir yapay zeka aracının sizin için gerçekten ne yapmasını istiyorsunuz ve onu mevcut iş performansınıza nasıl entegre edeceksiniz? Hedeflerinizi ve iş amaçlarınızı göz önünde bulundurun ve yapay zeka araçlarının bunlara ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini düşünün. SEO için yerinde içerik oluşturmayı desteklemek, PPC kampanyaları için verileri kazıyıp otomatikleştirmek veya ekip verimliliğini artırmak için yapay zekayı kullanmak gibi, yapay zekayı işletmenizin tüm alanlarına dahil etmenin sonsuz yolu vardır.


Yapay zeka araçları çalıştıkça öğrenir ve daha doğru hale gelir, bu nedenle onlardan en iyi şekilde yararlanmak biraz zaman alabilir. Yapay zekanın yardımcı olabileceği şeylerin listesi çok kapsamlı ve bunaltıcı olabilir, bu nedenle V-Hub şu anda piyasadaki en iyi yapay zeka araçlarının bir listesini hazırladı. Ne için tasarlandıklarını görmenize yardımcı olmak için kategoriler de ekledik - biz böyle iyiyiz.Tasarımlar ve powerpoint için yapay zeka araçları

Tome

 

Çoğu küçük işletmenin bir noktada bir sunum oluşturması gerekecektir, ancak bazı işletme sahipleri için bu onların işi değildir. Tome, dakikalar içinde gösterişli, profesyonel sunumlar oluşturacaktır. Markanızın estetiğine uygun ve mesajınızı ileten bir sunum elde etmek için basit bir istem girin.  Her yapay zeka yaratımı gibi sizin için çalıştığından emin olmak için ince ayar yapmanız gerekecek, ancak powerpoint tasarımı için harika bir başlangıç noktası. Bireyler için ücretsiz bir plan mevcut veya profesyonel bir plan aylık 8 dolar.

 

İletişim desteği için yapay zeka

Grammarly

 

Grammarly, yazım ve dilbilgisi hatalarını kontrol etmek için harika bir tarayıcı uzantısıdır, ancak işletmenizdeki daha geniş iletişimleri desteklemek için de harikadır. E-postalar, listeler, beyin fırtınaları, bloglar - yazmanız gerekiyorsa, Grammarly size yardımcı olabilir. Daha iyi ifade etmenize yardımcı olacak yollar önererek mesajınızı iletmenize yardımcı olabilir. Bununla birlikte, yazma asistanı daha çok profesyonel iletişim tarzlarına odaklandığından kişiselleştirilmiş veya gündelik bir ton elde etmeyi zorlaştırabilir. Grammarly'den en iyi şekilde yararlanmak için aylık 15 ABD doları karşılığında iş planı için ödeme yapmanız gerekir.

 

Yapay zeka istemleri

Chat GPT

 

Chat GPT, 2022'de herkesin radarına giren yapay zeka aracıydı. Diğer birçok yapay zeka aracının üzerine inşa edildiği temel direktir ve sohbet robotu tasarımı hemen hemen her şey için harikadır. Araştırmaya yardımcı olmak, sosyal medya paylaşımları için fikir almak ya da sadece sohbet etmek istediğinizde harika bir araç. Gerçekler her zaman doğru değildir ve kaynakları iki kez kontrol etmeniz gerekir, ancak genel olarak bir AI aracının küçük işletmeniz için neler yapabileceğini keşfetmek için harika bir araçtır. Profesyonel bir plan var, ancak ücretsiz sürümden ihtiyacınız olan her şeyi elde edeceksiniz, ancak ücretsiz sürümün sınırlı bir veri setine sahip olduğunu ve yoğun trafik zamanlarında daha yavaş işlem sürelerine sahip olduğunu akılda tutmakta fayda var.

Chat GPT'nin iş potansiyelinizi nasıl ortaya çıkarabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

İçerik oluşturma için yapay zeka

Jasper

 

Jasper'ı pazarlama yardımcı pilotunuz olarak düşünün. Mevcut sistemlerinize entegre olur ve Chrome tarayıcı uzantısı, çalıştığınız her yerde Jasper'ı yanınızda getirir. Genel pazarlama stratejinizle birlikte çalışırken markanızın ses tonuna ve tarzına uygun içerik oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ekibinizin her üyesinin kolayca erişebileceği hepsi bir arada bir merkezdir. Biraz daha pahalı olsa da daha niş olduğu için bu tür bir yapay zeka desteğine ihtiyaç duyabilecek işletmelere fayda sağlıyor.

 

İş için yapay zeka araçları nasıl kullanılır?

 

AI araçlarının nihai bir taslak değil, bir başlangıç noktası olarak kullanıldığını unutmamak önemlidir. Fikirlerinizi harekete geçirmek, projenizi başlatmak ve fikir üretmekte zorlandığınızda fikir üretmek için en iyi şekilde kullanılırlar. İş dünyası için yapay zekaya yeni başlayanlar kılavuzumuz, nasıl başlayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak çeşitli önemli ipuçları sunar.

Genel olarak, yapay zeka araçları aşağıdakiler için harikadır:

  • Mevcut iş akışınızı geliştirmek- ekiplerinizdeki görevleri takip etmenizi sağlayan proje yönetimi araçlarını düşünün.
  • Veri analizi ve otomasyon - önemsiz görevlerde zaman tasarrufu sağlayarak içgörülere odaklanmanıza olanak tanır.
  • Karar verme sürecini iyileştirme - iş potansiyelinizi ortaya çıkarmanız için size anahtarlar sunar.
  • Analitik ve içgörüler - karmaşık excel sayfalarını erişilebilir raporlama panolarına dönüştürmek.
  • Müşteri deneyimini destekleme - hızlı yanıt süreleri ve 7/24 erişilebilir destek.

 

Yapay zekaya yalnızca insan çalışmasının yerine geçmesi için güvenemezsiniz, çünkü bu çok önemli bir unsur olan hümanizmi gözden kaçırır. Söylemek veya yapmak istediklerinizin doğru bir yansıması olduğundan emin olmak için her zaman yapay zekanın yarattıkları üzerinde çalışmanız gerekecektir. Eğrinin bir adım önünde olmak için mevcut araçlardan yararlanın ve ilerledikçe duyu kontrolü yapın. İşletmenizde yapay zeka araçlarını kullanmak için sorunsuz bir yaklaşım oluşturarak kitlenizi kısa sürede müşterilere dönüştürebilirsiniz. Bu yüzden hemen işe koyulun ve yapay zeka araçlarının işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Yapay zeka kullanmaya başlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerçek, insan V-Hub Dijital Danışmanlarımızdan birebir tavsiye alın.