Bulut Platform | Sanal Sunucu Çözümleri

İş yüklerinizi bulut altyapısına kolayca taşıyın ve yönetin!

Son teknolojiye sahip Vodafone Veri Merkezlerindeki bulut altyapısına iş yüklerinizi taşıyın, esnek, ölçeklendirilebilir altyapıyı uygun ödeme modelleriyle kullanın.

Teklif al

Ücretsiz dijital danışmanlık için formu doldur

Vodafone Business'ın iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerini, zengin ürün ve çözüm portföyünü, alanında uzman destek kadrosuyla keşfedin!

*Zorunlu alanlar

*Bireysel müşteriler bu hizmetten faydalanamaz


Formu doldurnanız halinde Özel Teknoloji Danışmanlarımız tarafından 0212 705 24 88  numaralı telefondan en kısa sürede aranacaksınız.

Yükleniyor
NEDEN BULUT PLATFORM ÇÖZÜMLERİ?

Verilerinizi Türkiye'de güvenle saklayın!

Yedekli Altyapı 

Türkiye'de 4 farklı lokasyonda bulunan Vodafone veri merkezlerindeki yedekli altyapı ile veri güvenliğinizi sağlayın. 

7/24 Destek

Yönetilen hizmet uzmanlarından 7/24
destek alın. 

28 Ülkede Bulut Hizmeti

Kaynaklarınızı 28 ülkede bulut hizmeti sağlayan Vodafone Bulut sunucularında barındırın.

İlk Yatırım Maliyetinden Tasarruf

En son teknolojiye sahip Vodafone Business altyapısına, ilk yatırım maliyeti olmadan verilerinizi kolayca taşıyın, aylık ödeme modelinde kullanmaya başlayın. 

Ölçeklenebilir Altyapı

Dönemsel olarak işleriniz artıp azaldığında bile esnek altyapı ile kullandığınız alanı kolayca ölçeklendirin. 

Bulut Platform Çözümlerimizi Keşfedin!

İşletmenizin verilerini hiçbir kurulum ücreti ödemeden Türkiye’deki Vodafone Bulut Platform veri merkezlerine kolayca taşıyarak kaynaklarınızı daha esnek ve verimli kullanmaya hemen başlayın.

RedTech Bulut Bilişim ve İş Sürekliliği Çözümlerini webinarımızda Bulut ve Yedeklilik Teknolojilerini ve sektöründe lider iş ortaklarımızla konuştuk, kaçırmadan izleyin!

SİZİN HİKAYELERİNİZ

Avansas müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamak için Vodafone Bulut Çözümlerini tercih etti

Avansas online satış platformunu ve kritik kurumsal uygulamarını Vodafone Bulut Çözümlerine taşıyarak müşterilerine en iyi hizmeti, kesintisiz ve hızlı şekilde sağlıyor. Türkiye’nin lider online iş yeri marketi Avansas, istikrarlı büyümeyi sürdürürken, değişen müşteri ihtiyaçlarınna en iyi hizmet kalitesi ile cevap verebilmek için uzman çözüm ortağı olarak verimli, güvenli, çevik ve esnek bulut hizmetleri sunan Vodafone Business’ı tercih etti. “Vodafone Business’ın uzman teknik ekibi ihtiyaçlarımızı en doğru şekilde belirledi ve E-ticaret sektöründe bizi ön plana çıkaran altyapıyı sağladı.
Sedat Anak
Avansas - Genel Müdür

Genel Bulut Çözümü

Genel Bulut Çözümü ile kullanıma hazır yazılım uygulamalarından, eksiksiz kurumsal düzeyde altyapılara ve geliştirmelere kadar her türlü bilgi işlem kaynağından, ölçeklenebilir ve esnek bir yapıda faydalanın.

Özel Bulut Çözümü

Regülasyonlar ve sektörel ihtiyaçlarınız nedeniyle, izole bulut altyapı ihtiyaçlarınız için Özel Bulut Çözümü hizmetlerine kolayca geçiş yapın. Regülasyonlara ve güvenlik gereklililklerine en üst seviyede uyum sağlayın.

Hibrit Bulut Çözümü

İşletmenizin Genel Bulut ve Özel Bulut çözümlerini bir araya getiren Hibrit Bulut çözümü ile birden fazla bulut altyapılarında çalışan iş yükleriniz ve uygulamalarınız için daha kolay erişim, yönetim sağlayın ve kaynakları en verimli şekilde kullanın.

4 kolay adımda Vodafone Business Bulut Çözümleri'ni kullanmaya başlayın!

Randevu Alın

Çağrı merkezimiz sizi arayarak, Teknoloji Satış Yöneticilerimiz adına randevu alır.

İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Teknoloji Satış Yöneticilerimiz şirketinizi ziyaret edip, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirir.

Kurulumunuzu Gerçekleştirin

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ek Destek Alın

Ürün ile ilgili ek bir destek ihtiyacı durumunda yetkili GSM numaranızdan 542’yi tuşlayarak Özel Teknoloji Danışmanınıza ulaşabilirsiniz.