M-Art Design Hakkında

M-Art Design Hakkında

M-Art Design, uzaktan çalışma sistemine geçerken Vodafone Business’ın Red Kontrol ürünüyle iş süreçlerini dönüştürdü ve ortaya çıkan ek maliyetleri kontrol altına aldı.

 

2002 yılında İzmir’de kurulan M-Art Design, müşterilerinin iç ve dış mekandaki tanıtım amaçlı ürün ve ihtiyaçlarını karşılamakta olan bir tasarım şirketidir.

 

M-Art Design, yurt içinde İzmir ve İstanbul, yurt dışında ise Kıbrıs New Art Design ofislerinde hizmet vermektedir.

 

Siz de ekiplerinizin her yerden etkin ve üretken bir şekilde çalışabilmesi için Microsoft 365 İş Paketlerini kullanın, işinizi büyütün.

İşletmelerde çalışan verimliliğinin ölçümlenmesini, makinaların çalışma süresine göre iş kayıplarının önüne geçilmesini, enerji tüketimine göre enerji tasarrufu yapılmasını sağlar.

 

M-Art Design’ın ihtiyacı neydi?

M – Art Design koronavirüs salgını nedeniyle iş süreçlerini uzaktan yönetebilmeye ihtiyaç duyuyordu. Uzaktan çalışırken, çalışanlarının iş güvenliği kurallarına uyumunu gözetebilmek ve bu dönemde çoğu şirketin sorun yaşadığı kaynaklarının verimli kullanımını sağlayabilmek en önemli öncelikleriydi.

 

Ayrıca salgın nedeniyle üretim süreçlerini dijitalleştirerek temassız teknolojiler kullanmayı hedefliyorlardı.

 

Bu ihtiyacı nasıl çözdük?

İş süreçlerini uzaktan yönetebilmek için Vodafone Business’a başvuran M-Art Design, Vodafone Business’ın Red Kontrol ürünüyle tanıştı. Salgın öncesi fabrikalarında tüm personeliyle süreçlerine devam ederken, Covid-19 döneminde Red Kontrol ürünü sayesinde fabrikalarındaki üretim hariç tüm süreçlerini uzaktan yönetebilecek bir konuma geldi.

M-Art Design, Red Kontrol ürünüyle fabrikalarındaki personellerinin Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sosyal mesafe kurallarına ve iş güvenliği kurallarına uyumunu takip edebiliyor. Ayrıca fabrikalarındaki makinalarının verimliliğini uzaktan gözlemleyebiliyor, ürünün Enerji Takibi özelliği sayesinde fabrikadaki elektrik tüketimini uzaktan kontrol ederek verimsiz kullanımların önüne geçebiliyor.

 

Red Kontrol, Vodafone Business’ta!

Red Kontrol, KOBİ’lere iş yerlerini daha verimli hale getirebilmeleri için Vodafone Business tarafından sunulan bir çözümdür.

Red Kontrol sayesinde, işletmenizde çalışanların anlık konumlarına göre verimli iş takibi ve ölçümlemesini yapabilir, çalışanlarınızın Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sosyal mesafe kurallarına uyumunu takip edebilirsiniz. İşletmenizde bulaşıcı hastalıkların ortaya çıkması durumunda, filyasyon uygulamalarına destek olmak amacıyla Red Kontrol ürününü kullanabilirsiniz. Red Kontrol çalışanlarınızın işletmeniz içerisinde bulunduğu alanları haritalar ve çalışanlar arası olası hastalık yayılımlarını tespit edebilirsiniz. 

 

Ayrıca üretim tesislerindeki makinelerin çalışma süresine göre iş kayıplarının önüne geçebilir, tesisin enerji kullanımının anlık takibiyle tüketimde tasarruf sağlayabilir ve işletme içindeki tüm varlıkların (araç, alet, donanım, demirbaş vb.) bina içindeki konumlarını belirleyerek takip edebilirsiniz.

 

Tüm bu özellikleri akıllı telefonunuzdaki uygulama veya bilgisayarınız üzerinden uzaktan yönetebilirsiniz.

17 Kasım 2022