Gelişen İhtiyaçları Karşılayacak Yenilikçi Bir Ağ

Gelişen İhtiyaçları Karşılayacak Yenilikçi Bir Ağ

Vodafone Business geniş ağ hizmetlerini entegre eden yenilikçi platformuyla kullanıcıların kontrolü ele almasına, inovasyon yapmasına ve akıllıca bağlantı kurmasına yardımcı oluyor. İçinde yerleşik zekâ bulunan bu sistem, kullanıcıların gelecekte ihtiyaç duyacağı hizmetleri tahmin edebiliyor ve bunları otomatik olarak sunabiliyor.

 

Günümüzde müşterilerin ve çalışanların ihtiyaç ve beklentileri hızla değişiyor. Buna paralel olarak, işletmelerin de ağlarını ve altyapılarını bu değişimlere yanıt verecek şekilde sürekli uyarlamaları gerekiyor. Bu nedenle, gerçek anlamda uyarlanabilir ve akıllı bir ağa sahip olmak işletmeler için büyük bir önem taşıyor. İşletmeler, bu sayede değişen taleplere, iş performansından ve güvenlikten ödün vermeden hızlı bir şekilde yanıt verebilir. 

 

Cihazlarınızın arasındaki bağlantıyı data hattı (M2M) Paketleri ile kolayca sağlayın!

Enerji tüketim verilerinizi tek bir ekran kullanarak uzaktan izlemenizi ve kontrol edebilmenizi sağlayan uçtan uça tasarlanmış red enerji sayesinde enerji tasarrufu edin!

 

Ağ hizmetleri tek bir platformda

 

Kullanıcıların bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre uyarlanmış tek bir platform aracılığıyla kontrolü ele alabilmesi, inovasyon yapabilmesi ve akıllıca bağlantı kurabilmesi için Vodafone’un geniş ağ hizmetlerini nasıl entegre ettiğini Vodafone Business Ürün ve Hizmet Stratejisi Başkanı Alex Connors, şu sözlere ifade ediyor:

 

“Müşterilerimizin sahip olduğu geniş alan ağları, yerel alan ağları, buluta erişim ağları gibi geleneksel sabit ağlarda değişiklik yapabilmesi genelde haftalar veya aylar alıyor.

 

Bunun ötesinde, özellikle Sabit servisler ve Bulut servislerinin entegrasyonu söz konusu olduğunda, müşterilerimizin ortamlarındaki değişikliği görebilmelerini ve ardından hizmet sağlayıcılarından ağlarında ve platformlarında anlık değişiklik talep edebilmelerini istiyoruz. Bu hizmetlerin, özellikle de konu bir ağı buluta bağlamak olduğunda, hemen sağlanabilmesi gerekiyor. Bu nedenle müşterilerimiz için çeşitli servisleri birbirine entegre etmeye başlamamız çok önemli bir gelişmeyi temsil ediyor.

 

Geçmişte, ayrı alanlardan bahsediyorduk; yerel alan ağı, geniş alan ağı ve Bulut üç ayrı alandır. Ancak, neden böyle olması gerekiyor? Neden müşterilerimize, tek bir platform aracılığıyla yönetilen ve üç alanı birlikte kontrol etmelerini sağlayacak tek bir platform sunmuyoruz? Müşterilerin ağlarından ve iş süreçlerinden elde ettikleri verileri, çeşitli eğilimleri belirlemelerine; örneğin, bir ağın gelecekte istediklerini sağlayamayabileceğini gösterebilecek eğilimleri belirlemelerine yardımcı olmak için neden kullanamıyoruz?

 

Bu sorulardan yola çıkarak geliştirdiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz yeni platform türü de tam olarak bunu sağlıyor. İçinde yerleşik zekâ bulunan bu sistem, müşterilerimizin gelecekte ihtiyaç duyacağı hizmetleri tahmin edebiliyor ve bunları otomatik olarak onlara sunabiliyor.”

 

İşletmenizde güvenilir bir LAN, WAN veya sabit servisler ve bulut servislerinin bir kombinasyonuna ihtiyacınız varsa, Vodafone tarafından işletmenize özel olarak oluşturulan kullanımı kolay, akıllı teknolojiler size yardımcı olabilir. 

İhtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilen ve esnek kullanım seçenekleriyle faydalanabileceğiniz iş interneti çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.