Coastal Homes Hakkında

Coastal Homes Hakkında

Coastal Homes, Facebook & Instagram Reklam Hizmeti ile web sitesi trafiğini 6 katına çıkardı. Doğru müşterilere ulaşarak hem marka bilinirliğini hem de dijital satışlarını %350 oranında artırdı.

2002 yılında İstanbul’da kurulan Coastal Homes, mobilya perakendeciliği sektöründe hizmet veren yerli bir şirkettir. Tamamen doğal malzemelerden üretilen mobilyalar konusunda uzmanlaşmıştır. Her yıl lanse ettikleri yeni koleksiyonlarıyla büyüyerek yurt dışında ve yurt içindeki müşterilerine doğruluk, dürüstlük, doğallık ilkeleri çerçevesinde zengin seçenek ve kaliteli ürün gamıyla hizmet vermektedir. Coastal Homes, önümüzdeki yıllarda Avrupa’da adından söz edilecek markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Coastal Homes’un ihtiyacı neydi?

Coastal Homes, markasının bilinirliğini artırmayı ve daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlıyordu. Ayrıca web sitesine ziyaretçi çekmek ve potansiyel müşterilerini mağazalarına davet edebilmek için dijital kanalları daha etkin kullanmayı hedefliyordu.

 

Coastal Homes, önceki dönemlerde dijital kanallardan reklamlar yapmış olmasına rağmen beklediği verimi alamamış ve doğru müşteri kitlesine tam anlamıyla ulaşamamıştı.

Bu nedenle, bu konudaki hedefleri doğrultusunda kendisine destek olabilecek bir iş ortağına ihtiyaç duyuyordu.

 

Bu ihtiyacı nasıl çözdük?

Coastal Homes, bu ihtiyacı doğrultusunda Vodafone Business’a başvurarak Facebook & Instagram Reklam Hizmeti ile tanıştı.

 

Facebook & Instagram Reklam Hizmeti ürününün sunduğu ajans desteği sayesinde potansiyel müşterilerini demografi, ilgi alanı, davranış ve konum gibi kırılımlarla hedefleyerek en doğru müşteri kitlesine ulaştı ve marka bilinirliğini artırdı.

Vodafone Business, hizmetin içinde ayrıca sunduğu reklam optimizasyonu özelliği ile Coastal Homes’un reklam görsellerini Facebook & Instagram platformlarına uygun hale getirerek reklam yatırımlarından en verimli dönüşün alınmasını sağladı.

Coastal Homes, Facebook & Instagram Reklam Hizmeti ile web sitesi ziyaretlerinde yaklaşık %500, müşteri mağaza ziyaretlerinde ve aramalarında %80’lik bir artış sağladı.

 

Covid-19 salgını normalleşme döneminde, Facebook & Instagram Reklam Hizmeti’nin de desteğiyle Coastal Homes’un dijital satışlarında %350 oranında bir artış gözlemlendi.

 

Facebook & Instagram Reklam Hizmeti, Vodafone Business’ta! Facebook & Instagram Reklam Hizmeti ile ajans desteği alarak işletmeniz için profesyonel reklam yönetimi yapabilir, doğru müşterilere ulaşabilir, etkili görsel kullanımı yapabilir ve reklam metni desteği alabilirsiniz. Böylece işletmenizi markalaştırabilir, web sitenize müşteri çekebilir, potansiyel müşterilerinizin iletişim bilgilerine sahip olabilir ve dijital satışlarınızı artırabilirsiniz.

11 Kasım 2022