Vodafone TV Servisi Abone Olma | Yardım | Vodafone

Servisler

Vodafone TV

Vodafone TV Servisi'ne nasıl abone olabilirim?

Vodafone Mobil TV Servisi'ni kullanabilmek için öncelikle Mobil TV destekli bir telefona sahip olmanız gerekmektedir. Servise abone olmaya çalıştığınız sırada, eğer telefonunuz Mobil TV'yi desteklemiyorsa, otomatik olarak bir uyarı alacaksınız.

Mobil TV'ye aşağıda belirtilen tüm kanallardan abonelik yaptırmanız mümkündür:

- Telefonunuzun mesaj bölümüne MTV yazıp bir boşluk bırakarak AC yazıp 3636’ya gönderebilirsiniz. Bu şekilde "Standart Paket" üzerinden üyeliğiniz aktif hale gelecektir. İsterseniz MTV PAKETADI yazıp 3636'ya ücretsiz SMS göndererek dilediğiniz Mobil TV paketine üye olabilirsiniz. Ör: MTV STANDART, MTV SPOREGLENCE, MTV SUPER, MTV BEHZAT

- Web şifreniz ile vodafone com.tr adresine giriş yaparak "Servis Tercihlerim" bölümünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Vodafone Cep Merkezleri, Müşteri Hizmetleri (Vodafone hattınızdan 542 ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00) ya da Vodafone live! üzerinden geçiş yapabilirsiniz.

İlk kez abone olduğunuzda; Standart, Spor Eğlence veya Süper Paket abonelikleriniz ilk 1 ay boyunca ücretsizdir. Bununla birlikte hangi pakete abone olursanız olun, Süper Paket içerisindeki tüm kanalları ilk 1 ay boyunca ücretsiz olarak seyredebilirsiniz. Promosyon süresinin bitiminde önceden seçmiş olduğunuz paket aboneliğiniz devam eder ve ücretlendirilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını indirin