Vodafone ile link at,
sen de kazan!

HER AY 5000 TL KAZAN
Hemen Başla

Kampanyaya nasıl katılırım?

Hangi operatör müşterisi olursan ol, Link At Kampanyası'na katılabilirsin.

1Giriş Yap

Linkini oluşturmak için "Hemen Başla" butonuna tıklayarak giriş yap.

2Telefon Numaranı Gir

Sana ulaşabileceğimiz telefon numaranı gir ve sana gelen kod ile doğrula.

3Linki Paylaş

Oluşturduğun linki ister WhatsApp ile ister sosyal medya hesabın üzerinden paylaş.

4Kazanmaya Başla

Paylaştığın link üzerinden Vodafone'lu olan her bir kişi için 300 TL kazan.

Giriş YapTelefon Numaranı GirLinki PaylaşKazanmaya Başla

Kampanya Detayları

Link At Kampanyası, link paylaşarak takipçilerini Vodafone’a getiren müşterilere gelir kazanma fırsatı sunar. Hem Vodafone aboneleri hem de Vodafone abonesi olmayan kişiler, kendilerine özel oluşturulan paylaşım linklerini takipçileriyle paylaşarak Vodafone'a yeni aboneler kazandırabilirler. Link ile gelen yeni müşteri Vodafone abonesi olduktan sonra linki paylaşan kişi gelir kazanmaya başlar. Kazanılan bu gelir Her Şey Yanımda’da geçerli hediye çekine dönüştürülebilir veya nakit TL olarak hesaba aktarılabilir.
Kampanyaya katılmak için vodafone.com.tr/link-at-para-kazan üzerinden ilgili sayfaya gidip gerekli adımları takip ederek size özel oluşturulan linki paylaşmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz linki takipçilerinizle paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz. Paylaşımınızı dilerseniz linki kopyaladıktan sonra whatsapp veya SMS yolu ile; dilerseniz Instagram, Tiktok gibi sosyal medya hesaplarınızdan yapabilirsiniz.
Davet ettiğiniz kişiler Vodafone abonesi olursa, her yeni abone sayısı kadar 300 TL kazanırsınız. Kampanyaya katılım hediyesi olarak, ilk davet ettiğiniz kişinin Vodafone abonelik aktivasyonunun tamamlanması ile beraber, bir sefere mahsus olmak üzere 100 TL’lik ek bir bakiye daha kazanırsınız. Kampanya sayfasına giriş yaptığınızda, numara doğrulama adımından sonra bu 100 TL’lik bakiye kilitli görünürken, davet ettiğiniz ilk kişi aktivasyonu sağlandıktan sonra kilit açılarak 100 TL hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.
Kazandığınız gelir, davet ettiğiniz kişilerin Vodafonelu olmasıyla sağlanır. Paylaştığınız link üzerinden Vodafonelu olan her müşteri için 300 TL gelir elde edersiniz. Kazandığınız geliri Her Şey Yanımda’da geçerli hediye çeki olarak alabilir veya seçtiğiniz hesabınıza nakit TL olarak aktarabilirsiniz.
Paylaştığınız linkin kazanca dönüşmesi için davet ettiğiniz kişilerin link üzerinden Vodafone hat aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir. Her yeni hat aktivasyonu size 300 TL kazanç sağlayacaktır.
Müşterilerimiz bir ay içerisinde en fazla 5.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilecektir.
Kazancınız, davet ettiğiniz kişilerin Vodafone hat aktivasyonu tamamlandıktan sonra tanımlanır.
Kazandığınız geliri vodafone.com.tr/link-at-para-kazan üzerinden numaranızla giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Kazançlarınızın detayları ve güncel durumu burada gösterilir.
Kazançlarınızı Her Şey Yanımda çekine dönüştürmek için vodafone.com.tr/link-at-para-kazan üzerinden ilgili bölüme giriş yapmanız ve burada bulunan çek miktarlarından istediğinizi seçerek çek dönüşüm adımlarını takip etmeniz gerekmektedir. Bakiyenizi Her Şey Yanımda hediye çeki olarak değerlendirmek isterseniz; 100 TL, 200 TL, 300 TL ve 400 TL’lik çek seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hediye çeki kodları ayrıca SMS ile müşterimize iletilecektir.
Kazandığınız geliri hesabınıza aktarmak için Winfluenced uygulamasını indirerek ilgili adımları takip etmeniz gerekmektedir. Her ayın 25’inde ödeme işlemi bankaya bildirilir. İlgili ayın sonuna kadar ödeme banka hesabına yansır ve nakit olarak çekilebilir. Müşterimiz Winfluenced uygulamasına giriş yaparken, giriş şifresi belirtilen telefon numarasına otomatik olarak gelecektir. Müşterinin para çekebilmesi için +18 yaş sınırı bulunmaktadır. Hesaba TL aktarma sürecinin nasıl yapıldığını öğrenmek için https://www.vodafone.com.tr/link-at-para-kazan linkinden giriş yaparak Hesabıma TL Aktar seçeneği üzerinden ilgili adımları görebilirsiniz.
Biriktirilen toplam bakiyenin nakde çevrilmesi halinde, banka hesabına aktarılan toplam tutar üzerinden otomatik olarak %15 stopaj bedeli düşülerek aktarım yapılır.

İnternet hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. Gün içerisindeki tüm işlerimizi internet üzerinden yürütmeye başladığımız günümüzde, internet üzerinden farklı iş modelleri de geliştirilmeye başlandı. İnternetten para kazanma imkânı sunan bu iş modelleri sayesinde birçok kişi kendilerine gelir elde edebiliyor. İnternet üzerinden para kazanmanın birçok farklı yolu bulunuyor. Ürün ya da hizmet satmak, farklı markalarla reklam anlaşmaları yaparak ürün tanıtmak ve içerik üretmek son dönemin en popüler internetten para kazanma yöntemleri arasında. Özellikle de belli bir takipçi kitlesine ulaşmış kişiler en çok ürün ya da hizmet tanıtımı yaparak internetten para kazanıyor. Influencer adı verilen bu kişiler takipçilerine ürün tanıtarak internet üzerinden gelir elde edebiliyor. Peki, internetten nasıl para kazanılır?

İnternetten para kazanma yolları arasında birçok farklı yöntem var. Ancak bu yöntemlerin hepsi güvenli değil. Özellikle de size kısa vadede büyük paralar kazanabileceğinizi vadeden kişi ve yöntemlerden uzak durmanız oldukça önemli. Buna rağmen online para kazanma konusunda güvenilir ve etkili yöntemler de var. Son dönemde bu yöntemler içerisinde en popüler olanı da link paylaşarak para kazanma. Belirli alışveriş sitelerine link ile gelir elde etmek için kayıt olduktan sonra kendi sosyal medya hesabınızda bu sitelerde satılan ürünlerin linkini takipçileriniz ile paylaşmanız ve takipçilerinizin bu linkler üzerinden aldığı her üründen sizin de kazanç sağlamanız anlamına gelen bu yöntem hem güvenli hem de çok karlı bir kazanç sağlama yöntemi.

Online para kazanmak birçok kişinin gelir elde etmek için tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor. İnternetin kitlelere ulaşma ve kitleleri harekete geçirme başarısı hesaba katıldığında bir işletme ya da markanın ya da herhangi bir kişinin para kazanmak için başvurabileceği en etkili mecra kesinlikle internet. Online para kazanmak için bir e-ticaret sitesi kurabilir ve ürünlerinizi bu site üzerinden satışa sunabilirsiniz. Ancak teknolojinin gelişmesi internet üzerinden para kazanma yöntemlerini de oldukça çeşitlendirdi. Eğer internet sitesi kuracak sermayeniz yoksa ya da bir ürün satmıyorsanız yine de internetten para kazanmanız mümkün. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sosyal medya mecraları üzerinden takipçi kitlenizi genişleterek ve sadece içerik üreterek bile internetten kolay para kazanma imkânına sahipsiniz. Aynı zamanda takipçi kitleniz genişlediğinde belli markalarla iş birliği gerçekleştirerek bu markaların ürünlerini takipçilerinize tanıtarak da online olarak para kazanabilirsiniz.

Vodafone ile Link Paylaşarak Nasıl Para Kazanılır?

Link paylaşarak para kazanmak son dönemde en çok tercih edilen evden para kazanma yolları arasında yer alıyor. Özellikle de belirli bir takipçi sayısına ulaşmış olan kişiler takipçileri ile belirli ürün ya da hizmetleri paylaşarak bu ürünler üzerinden gelir elde edebiliyor. Link paylaşarak para kazanmak için öncelikle bu sistemle gelir sağlayan markaları araştırmalısınız. Ardından bu sitelerin link paylaşarak kazanç sağlama sistemlerine kayıt olmalısınız. Ardından kendi sosyal medya hesaplarınızda bu siteler üzerinden link paylaşarak takipçilerinize ürün tavsiyesinde bulunabilirsiniz. Takipçilerinizin bu link üzerinden satın alacağı her ürün üzerinden belli bir oranda nakit para ya da hediye çeki kazanırsınız. Kazandığınız gelir sizin belirttiğiniz hesaba aktarılır ya da sistem üzerindeki profilinize hediye çekiniz tanımlanır.

Vodafone Link At Kampanyası ile Sosyal Medyadan Nasıl Para Kazanılır?

Vodafone Link at ile sosyal medya araçlarını para kazanmak üzere kullanabilirsiniz. Kendi sosyal medya hesaplarınıza emek harcayarak onları çok sayıda insanın takip etmesini sağlayabilir ve sizi takip eden kitleyi para kazanmak üzere bir avantaja dönüştürebilirsiniz.

Instagram’dan Link Paylaşarak Nasıl Para Kazanılır?

Instagram’da link vererek para kazanma son yıllarda influencerların en sık kullandığı yöntemler arasında yer alıyor. Özellikle de Instagram reels para kazanma için en çok tercih edilen yollardan biri. Vodafone ile link paylaşarak gelir elde etmek için seçtiğiniz faturalı Vodafone tarifesinin detaylarını anlatan bir reels videosu çekerek bunu takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Ardından Instagram storylerde ya da öne çıkarılanlar kısmında bu reels videosuna atıfta bulunarak linkinizi paylaşabilir ve profilinize sabitleyebilirsiniz. Takipçileriniz bu link üzerinden tarife satın aldığında link gelirinizi elde etmiş olursunuz. Reels çekmeden Instagram üzerinden link paylaşmak isterseniz de sadece storyleri kullanabilir ya da profilinizde yer alan bio kısmına bu linki ekleyebilirsiniz.

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır?

TikTok hiç kuşkusuz son dönemin en popüler sosyal medya platformlarından biri. TikTok’un gelir elde etmek için kendi dinamikleri de bulunuyor. TikTok’tan para kazanma yöntemlerinden en bilineni canlı yayın açarak gelir elde etmek. Yine belirli bir takipçi kitleniz varsa farklı markalarla iş birliği yapmak da TikTok üzerinden gelir elde etmenin yollarından biri. TikTok’ta link paylaşarak gelir elde etmek de mümkün. Eğer Vodafone link gelir elde etme yöntemini TikTok üzerinden kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Oluşturduğunuz Vodafone tarife linkini TikTok profilinize ekleyin ve bu linke yönlendirme yapan videolar paylaşın. Takipçileriniz link üzerinden satın alım gerçekleştirdiğinde bu satışlardan elde ettiğiniz gelirler hesabınıza geçsin.

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

YouTube’dan para kazanmak da sosyal medyan gelir elde etmenin yollarından biri. YouTube’un kullanıcılarına sağladığı gelir elde etme imkânı belirli dinamiklere bağlı. Öncelikle kendinize bir kanal oluşturmanız ve bu kanalda takipçilerinizin ilgisini çekecek video içerikler üretmeniz gerekiyor. Ardından YouTube belirli izlenme sayılarının üzerindeki videolar için kanal sahiplerine ödeme yapıyor. Yani YouTube kanalınızın ne kadar çok abonesi varsa ve ne kadar çok izlenme elde ederseniz o kadar çok kazanç elde edersiniz. Bununla birlikte YouTube videolarınız üzerinden de link paylaşarak gelir elde edebilirsiniz. Seçtiğiniz Vodafone tarifesi ile ilgili ilgi çeken bir videoyu kanalınızda yayınlayıp ardından videonun açıklama kısmına linkinizi ekleyebilirsiniz. Video içerisinde de bu tarifeye ulaşmak için gereken linki açıklamalara bıraktığınızı belirtebilirsiniz. Takipçileriniz bu link üzerinden tarife satın aldığında yine link gelir elde etmiş olursunuz.

Link At Kampanyası, link paylaşarak takipçilerini Vodafone’a getiren müşterilere gelir kazanma fırsatı sunar. Hem Vodafone aboneleri hem de Vodafone abonesi olmayan kişiler, kendilerine özel oluşturulan paylaşım linklerini takipçileriyle paylaşarak Vodafone'a yeni aboneler kazandırabilirler. Link ile gelen yeni müşteri Vodafone abonesi olduktan sonra linki paylaşan kişi gelir kazanmaya başlar. Kazanılan bu gelir Her Şey Yanımda’da geçerli hediye çekine dönüştürülebilir veya nakit TL olarak hesaba aktarılabilir.

Kampanyaya katılmak için vodafone.com.tr/link-at-para-kazan üzerinden ilgili sayfaya gidip gerekli adımları takip ederek oluşturulan linkin paylaşılması gerekmektedir. Link kopyalandıktan sonra whatsapp veya SMS yolu ile veya sosyal medya hesapları üzerinden (Instagram, Tiktok gibi) paylaşılabilir.

Link paylaşan kullanıcının, henüz deneyiminin bulunmadığı bir mal veya hizmete ilişkin o mal veya hizmeti onaylayacak ya da deneyimlediği algısı yaratacak şekilde paylaşım yapmaması gerekmektedir. Yapılacak paylaşımların, yanlış ve yanıltıcı bilgiler içermemesi ve reklam mevzuatı hükümlerine uygun olması gerekmektedir.

Kampanyaya 18 yaşından küçük kişiler katılamayacaktır. Bayi çalışanları ve Vodafone çalışanları katılamayacak olup, katıldıkları tespit edilirse ödüle hak kazanamayacaklardır. Müşteri kendisini davet eder ve aynı numara üzerinden başvuru yaparsa herhangi bir kazanç tanımlanmayacaktır. Ayrıca davet edilen müşteri, Vodafone abonesi olmasını takip eden 90 gün içerisinde numara taşıma işlemini 2. kez abonelik başlatırsa herhangi bir kazanç sağlayamayacaktır.Kampanyaya davet linki ile gelen müşteriler yeni hat alabilir veya numarasını farklı bir operatörden Vodafone'a taşıyabilir; Vodafone'lu olması ve mobil hattının aktive olması yeterlidir. Kampanya yalnızca faturalı hat işlemlerinde geçerlidir. Davet edenler faturasız hat sahibi olabilir; ancak hediye bakiyenin davet eden kişi tarafından kazanılması için gelen müşterini Vodafone faturalı mobil hat aktivasyonunu sağlamış olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım hediyesi olarak, ilk davet edilen kişinin Vodafone hat aktivasyonunun tamamlanması ile beraber, bir sefere mahsus olmak üzere 100 TL’lik ek hediye bakiye yüklenir. Bu uygulama sınırlı sürelidir. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya kapsam, geçerlilik süresi ve sunulan hediye miktarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma, tanımlanmış ödülleri geri alma, ödülü tanımlamama ve tek taraflı olarak hattı iptal etme hakkını saklı tutar.