banner
67 cihaz gösteriliyor

  Faturaya Ek Telefonlar

  Kullandığınız mobil hat faturasına ek taksitlendirme seçenekleri ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Büyük bir ödeme kolaylığı sunan faturaya ek cihaz satın alma sürecini Vodafone ile deneyimleyebilirsiniz. Faturaya ek telefon modelleri ile hayalinizdeki cep telefonunu size uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Faturanıza ek bir ödeme yaparak kendinize ya da yakınlarınıza cep telefonu alabilirsiniz. Faturaya ek cep telefonları için Vodafone, kullanıcıya konforlu bir araştırma deneyimi sunuyor. Vodafone faturaya ek telefon modelleri için kolay bir filtreleme altyapısı sunarak aradığınızı kolayca bulmanızı sağlıyor. Hem faturaya ek telefon modelleri, hem fiyatları hem de özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz pratik bir sayfa üzerinden ilerleyebiliyorsunuz. Ayrıca ödeme koşullarını da hemen görüntüleyebiliyorsunuz. Faturaya ek telefonları listelemek üzere Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

  Faturaya Ek Cep Telefonu Modellerini İncelemek Çok Kolay

  Mevcut faturanıza ek bir ödeme ile cep telefonu almak için Vodafone üzerinden ürün seçerken farklı filtreleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Cep telefonları için yüksek hafıza, gelişmiş kamera, geniş ekran, uzun pil ömrü gibi beklentilere uygun ürünleri kolayca listeleyebilirsiniz. Böylece tam da ihtiyacınız olan cep telefonu modelini bulabilir, özelliklerini inceleyebilir ve faturanıza ek ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

  Faturanıza ek bir bedelle satın alacağınız telefonu seçerken de Vodafone, kullanışlı bir online altyapı ile size destek oluyor. Telefonları markaya göre, hafızasına ya da rengine göre sıralamanız mümkün oluyor. Ayrıca ödeme tipi (faturaya ek ödemeli veya kredi kartına peşin) seçebiliyorsunuz. Diğer yandan listelenen ürünler için aylık ödeme tutarı gibi seçimlere göre de filtreleme yapabiliyorsunuz. Elbette cihazların toplam fiyatına göre de bir filtreleme butonu var.

  Nasıl Bir Cep Telefonu Almalı?

  En ucuz telefon , uyguna cep telefonu ya da taksitle telefon gibi arayışlarla en cazip ödeme kolaylığını arıyor olabilirsiniz. Faturanıza ek ödeme ile cep telefonu almaya karar verdiğinizde bu ödeme biçimi, sizin için oldukça pratik ve avantajlı olabilir. Ancak belirlemeniz gereken bir diğer konu da cep telefonu modelleri arasından nasıl bir seçim yapacağınızdır. Peki, nasıl bir cep telefonu almalı? Cep telefonu tercihinde kararsız kaldıysanız size rehberlik edecek olan aşağıdaki ipuçlarını dikkate alabilirsiniz. Böylece en iyi telefon arayışında da en uygun fiyatlı telefon arayışında temelde sizin beklentinizin karşılanıyor olmasının önemini daha iyi anlayabilirsiniz.

  • Marka İsteğiniz Nedir?

   Telefon markaları, giderek çeşitleniyor. Bazı kullanıcılar için doğrudan özellik ve fiyat ilişkisi önemlidir. Fiyat performans odaklı bakan kullanıcı, marka algısını önemsemez. Ancak bazen de markanın sunduğu prestij ya da bazı özgün özellikler dikkate alınabilir. Eğer bir marka beklentiniz varsa bunu göz önüne alarak telefon modellerini markasına göre filtreleyebilirsiniz.

   Örneğin faturaya ek iPhone modelleri ya da faturaya ek Samsung telefonlar gibi bir daraltma ile yüzlerce ürün arasında boğulmamış olursunuz.

  • Hafıza Beklentiniz Nedir?

   Cep telefonu satın alma kararında hafıza konusu, çok önemli bir kriterdir. Günlük sosyal medya kullanımı, iletişim gereksinimleri için çok büyük bir hafıza gerekmeyebilir. Ancak oyun oynamak, video indirmek, iş dosyalarını kullanmak ve zengin uygulama kullanımı için güçlü bir hafızaya ihtiyacınız olabilir. Bu bakış açısıyla telefonları GB sayısına göre filtreleyebilirsiniz. 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB gibi seçeneklerden size uygun olanı değerlendirebilir ve faturanıza ek ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz.

  • Marka İsteğiniz Nedir?

   Telefon markaları, giderek çeşitleniyor. Bazı kullanıcılar için doğrudan özellik ve fiyat ilişkisi önemlidir. Fiyat performans odaklı bakan kullanıcı, marka algısını önemsemez. Ancak bazen de markanın sunduğu prestij ya da bazı özgün özellikler dikkate alınabilir. Eğer bir marka beklentiniz varsa bunu göz önüne alarak telefon modellerini markasına göre filtreleyebilirsiniz.

   Örneğin faturaya ek iPhone modelleri ya da faturaya ek Samsung telefonlar gibi bir daraltma ile yüzlerce ürün arasında boğulmamış olursunuz.

  • Ekran Beklentiniz Nedir?

   Akıllı cep telefonları için ekran özellikleri, çok belirleyicidir. Geniş ekran gereksinimi, genellikle oyunlar ve görseller üzerinde çalışmak için önemli olabilir. Ancak böyle bir kullanım ihtiyacı söz konusu değilse geniş ekranı kullanıcı için bir zorluğa da dönüşebilir. Çünkü büyük bir cep telefonunu taşımak da küçüğe göre daha az konforlu olabilir. Ayrıca ekran hızı, renk zenginliği gibi konular da gerçekçi görseller için ve özellikle de oyun deneyimi için istenebilir.

  • Şarj Konusunda Beklentiniz Nedir?

   Kablosuz şarj, hızlı şarj ve uzun süreli şarj kullanımı gibi özellikler gerçekten de çok büyük konfor sunabilir. Hatta kullanıcı deneyimini yükselten özelliklerin başında gelir. Ancak daha çok bir kablo bağlantısına yakın konumda çalışanlar için bu özelliklerin en üst seviyede olması çok da gerekli olmayabilir. Dışarıda çalışanlar, aktif olarak dışarıda vakit geçirenler için ise elzem konular arasında yer alabilir.

  • Kamera Beklentiniz Nedir?

   Cep telefonu alırken kamerasına bakıyorsanız, yalnız değilsiniz. Zaten akıllı cep telefonlarının iletişim dışında sunduğu en önemli özelliklerden biri de sahip oldukları kamera teknolojisidir. Bir cep telefonundan kamera ile ilgili beklentiniz yüksek ise yeni teknoloji sunan ve kamera özellikleri zengin olan bir cihaz tercih edebilirsiniz.

   Yukarıda saydığımız beş madde dışında tasarım, renk, model yılı ve bağlanabilirlik özellikleri de sizin kullanıcı beklentilerinize yön verebilir. Renk seçenekleri ile size özel bir cihaza sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tasarım özellikleri de yine kişisel beğeninizle ilişkili olduğu için cihazı kişiselleştirmenize etki edebilir. Bağlanabilirlik teknolojisi konusunda sunulan özellikler ise yoğun internet kullanımı ihtiyacı için çok önemli olabilir. Yine yeni model bir telefon almak da isteyebilirsiniz. Örneğin en yeni iPhone modellerinden birine ya da en yeni Huawei telefon modellerinden birine sahip olmak isteyebilirsiniz. Belki de sizin için model yılının bir önemi yoktur. Tüm bu detayları göz önüne alarak ihtiyacınıza uygun cep telefonu için konforlu, hızlı ve güvenilir bir platform olarak Vodafone.com.tr rehberliğini seçebilirsiniz.

   Vodafone ile sadece cep telefonları için değil farklı cihazlar için de fatura ek ödeme konforunu deneyimleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar dışında tablet ve bilgisayarlar , bu cihazlarla uyumlu aksesuarlar , akıllı ev ürünleri için de faturaya ek ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone ile ikinci el telefonlar için de geniş bir seçenek havuzuna ulaşabilirsiniz.

  • Telefon Fiyatları

   Telefon fiyatları, pek çok kullanıcı için sürekli güncelliğini koruyan bir konu. Telefon fiyat bilgisi için online araştırma yapmak ise en konforlu seçenek. Ancak cep telefonu fiyatları için araştırma yaparken önceliğin beklentinizi karşılayan bir cihazı bulmak olmasına dikkat etmeniz uzun vadede bütçenizi koruyabilir. İhtiyacınıza uygun cihazı bulduktan sonra da ona en cazip fiyat avantajı ile sahip olmak üzere araştırma yapabilirsiniz. Taksitli telefon ya da faturaya ek telefon gibi arayışlarla ödeme kolaylıkları yakalayabilirsiniz.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular
  Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır. Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.
  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.