realme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartab
omix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartab
redmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartab
tecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tab
samsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartab

23 tane Samsung Marka Cep Telefonu gösteriliyor

  Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

  Akıllı telefon piyasasının en güçlü oyuncularından biri de hiç şüphe yok ki Samsung. Üstelik sadece akıllı telefon ile değil tablet, akıllı saat ve diğer akıllı aksesuar ürünleriyle de büyük bir kullanıcı kitlesi olan markanın tüm ürünleri oldukça beğeniliyor. Samsung’un hemen her bütçeye ve kullanım ihtiyacına uygun akıllı telefonları var. Samsung telefon modelleri ve fiyatları için pratik bir online değerlendirme yaparak size uygun Samsung telefon seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bu amaçla teknik özelliklerin beklentinize uygun olup olmadığını değerlendirmeniz isabetli bir karar vermeniz için önemli. Peki, Samsung cep telefonlarının özellikleri neler?

  Samsung Telefon Özellikleri

  Samsung akıllı telefonların özelliklerine baktığımızda kullanıcı dostu bir arayüze ve işletim sistemine sahip olmaları konusu, öne çıkıyor. Bu kolay kullanım özelliği Samsung telefonların kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir. Samsung modelleri kendi içerisinde üç ana segmente ayrılır. Bu segmentler giriş, orta ve üst segment olarak isimlendirilir. Her segment içerisinde birçok farklı özelliğe sahip model bulunur.

  Samsung’un üst segment cihazlarında Galaxy Note, Galaxy Fold, Galaxy S ve Galaxy Z Flip modelleri yer alır. Bu modeller Samsung’un en üst düzey teknolojiler ile donatılmış cihazlarıdır. Samsung’un orta segment kategorideki cihazları ise genellikle Galaxy A serisi modellerinden oluşur. Bu modeller hem estetik açıdan oldukça iyi bir tasarıma sahiptir hem de oldukça dayanıklıdır. En alt segment Samsung cihazlar arasında ise genellikle Galaxy J ve M serisi modeller yer alır. Bu modeller daha düşük maliyetli şekilde üretilmiş olsalar da performans açısından oldukça tatmin edicidir. Elbette hem A serisinde hem de M ve J serilerinde de üst segment kategorisinde yer alan yüksek teknolojiye sahip ürünler de vardır.

  Xiaomi Redmi modelleri ise ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz orta ve orta üst segment cihazları içerir. Bu modeller Redmi Note ve Redmi olmak üzere iki ana kategoriye ayrılmıştır. Redmi Note modelleri; Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12S, Redmi Note 11S, Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 S olarak üretilmiştir. Redmi serisinde ise; Redmi 10 2022, Redmi 10C ve Redmi 12C olmak üzere 3 farklı model bulunur.

  • Samsung Telefon Ekran Özellikleri

   Samsung telefon modelleri ait olduğu segmente göre farklı pek çok ekran teknolojisine sahip. Samsung, yalnızca kendi ürettiği akıllı telefonlar için değil piyasadaki diğer birçok akıllı telefon markası için de ekran üretiyor ki bu da Samsung telefonların ekran konusunda ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesi. Samsung cep telefonu modellerinde genellikle Super AMOLED ya da Dynamic AMOLED ekran teknolojisi kullanılır. Super AMOLED teknolojisinin en belirgin özelliği görüntü kalitesi açısından yüksek bir performans sunması, renkleri çok daha canlı şekilde göstermesi ve özellikle de dizi/film izleme keyfini çok daha yüksek şekilde yaşatmasıdır. Dynamic AMOLED 2X ekran teknolojisi ise mavi ışığı azaltarak göz yorgunluğunu engellemesi, ortam ışığı sensörüne sahip olması, mavi ışığı filtreleme özelliği, renkleri çok daha canlı ve gerçeğe yakın şekilde vermesiyle kullanıcılarına oldukça farklı bir ekran deneyimi sunar. Samsung telefonların sahip olduğu bir diğer ekran türü de Quad HD+ ekran teknolojisidir. Bu teknoloji kullanıcılara iyileştirilmiş netlik ve daha keskin görüntüler sunar. Ekran çözünürlükleri açısından bakıldığında ise 720 x 1600 piksel, 1080 x 2400 piksel, 2400 x 1080 piksel ve 3200 x 1440 piksel gibi birçok farklı ekran çözünürlüğü görebiliyoruz. Bu farklı ekran teknolojileri farklı segmentteki farklı modellere göre değişkenlik gösteriyor.

  • Samsung Telefon Kamera Özellikleri

   Samsung telefon modelleri genellikle yüksek kamera özelliklerine sahip cihazlardır. Giriş segmentinden üst segmente kadar tüm cihazlar kendi kategorileri içerisindeki en iyi özellikteki kameraları kullanıcılara sunar. Özellikle de optik zoom konusunda oldukça başarılı olan Samsung telefonlar kamera açısından en iyisini arayan kullanıcıların ilk tercihi oluyor. Örneğin üst segment içerisinde yer alan Samsung Galaxy S23 Ultra; 200 MP çözünürlüğünde arka kamera ve 8K video kalitesiyle kullanıcılara üst düzey bir kamera performansı sunuyor. Orta üst segment sayılabilecek cihazlardan biri olan Samsung Galaxy A34’ün ana kamerası ise 48 MP çözünürlüğünde ve UHD 4K video çekim özelliğine sahip. Giriş segment olarak nitelendirebileceğimiz Samsung M10’un ana kamerası ise 13 MP çözünürlüğünde. Yani giriş segment bir cihaz için bile kamera çözünürlüğü ve lens kalitesi oldukça yeterli düzeyde tutulmuş. Örnekler de incelendiğinde Samsung akıllı telefon modellerinin tüm segmentlerde oldukça başarılı kamera özelliklerine sahip olduğunu görmek mümkün.

  • Samsung Telefon Pil ve Batarya Özellikleri

   Samsung telefonlar birçok özelliğiyle olduğu kadar batarya ve pil ömrü özellikleri ile de kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Bir akıllı telefonunun pil ömrünü belirleyen birçok faktör bulunur ki bunlardan biri de işlemci özellikleri ile pil kapasitesinin birbirini desteklemesidir. Bu anlamda Samsung akıllı telefonlar oldukça tatmin edici pil kapasitesi ve batarya ömrüne sahiptir. Samsung akıllı telefon modelleri 3900 mAh, 3700 mAh, 4400 mAh ve 7000 mAh gibi birçok farklı pil kapasitesine sahiptir. Özellikle de Samsung son model akıllı telefonlar içerisinde hızlı şarj desteğine sahip cihazlar da bulunur. Bu da uzun pil ömrü ve kısa şarj süresi demektir. Genel olarak bakıldığında Samsung cep telefonu modellerinin tam kapasite şarj ile 1 tam günü çok rahat bir şekilde çıkarabildiği görülüyor.

  Kendinize En Uygun Samsung Modelini Nasıl Seçebilirsiniz?

  Akıllı telefon seçimi oldukça önemli bir konudur. Kullanıcıların kendilerine en uygun akıllı telefonu seçebilmesi için birçok kriteri göz önüne alması ve bu kriterlere uygun bir seçim yapması gerekir. Eğer siz de akıllı telefon seçiminizi Samsung markasından yana kullanacaksanız ve hangi modeli alacağınıza karar veremediyseniz şu noktalara dikkat ederek kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

  • Samsung telefon modelleri ve fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunun için de kendinize en uygun telefonu seçmek için öncelikle bütçenizi belirlemeniz önemlidir.

  • Bütçenizi belirledikten sonra üst, orta ya da alt segment kategorilerinden hangisine yönelmeniz gerektiği ortaya çıkacaktır. Bu aşamadan sonra belirlenen kategorideki modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

  • Model seçimine geçmeden önce telefonunuzu hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz de önemlidir. Yalnızca iş için bir akıllı telefon alıyorsanız, iş ihtiyaçlarınıza göre yalnızca arama yapacak ya da bol bol fotoğraf/video çekecek bir telefona ihtiyacınız olabilir. Kişisel kullanım için bir cihaz alacaksanız, telefonunuzla fotoğraf çekmeyi mi yoksa oyun oynamayı mı daha çok sevdiğinize göre model belirleyebilirsiniz.

  • Pil ömrü de telefon seçimini oldukça etkileyen kriterlerden biridir. Diğer özellikleri belirledikten sonra en uzun pil performansını sunan cihazı aralarından seçebilirsiniz.

  • Cep telefonu ile oyun oynamayı sevenlerdenseniz, işlemci ve ekran kalitesi gibi özellikleri de göz önünde tutmanız gerekir.

  Tüm bu detayları ayrıntılı şekilde inceledikten sonra kendinize en uygun olan Samsung akıllı telefon modelini çok kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Eğer birkaç cihaz arasında kararsız kaldıysanız, Vodafone cihaz karşılaştırma aracını kullanarak seçtiğiniz modellerin özelliklerini tek bir ekran üzerinden kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

  Samsung Telefon Fiyatları

  Akıllı telefon piyasasının öncü markalarından biri olan Samsung, birçok farklı model ile her tür kullanıcıya hitap eder. Bu anlamda Samsung telefon fiyatları da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bütçeniz orta segment bir cihaz için uygunken almak istediğiniz cihaz üst segment cihaz olabilir. Bu durumda da ya bütçenize uygun modele yönelmeyi ya da satın alma ihtiyacınızı ertelemeyi deneyebilirsiniz. Ancak Vodafone ile bunlardan hiçbirini yapmanıza gerek yok. Vodafone faturaya ek ödeme seçenekleri ile almayı düşündüğünüz Samsung cep telefonu fiyatları ne olursa olsun, istediğiniz modele çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Faturaya ek ödeme seçenekleri ile sahip olabileceğiniz tüm akıllı telefon ve diğer akıllı aksesuar modellerini incelemek için Vodafone ile güncel verileri takip edebilirsiniz.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular

  Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

  Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

  Taksitle Telefon Alma Şartları

  Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

  Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

  Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

  Telefona Taksit Yapılıyor mu?

  2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

  Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

  Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

  Taksitli Telefon Nereden Alınır?

  Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

  12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

  Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

  Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

  Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

  Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

  Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

  Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

  Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
   

  Nasıl öderim?

  Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
  Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

  Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.