Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Vodafone 5G

Sizi geleceğe taşıyacak tüm yenilikleri, Vodafone 5G ile deneyimlemeye hazır olun! 5G, yeni nesil mobil iletişim teknolojisidir. Daha hızlı ve güvenilir bir iletişim sağlamak için, mevcut iletişim teknolojilerinden daha yüksek frekanslarda çalışır. İzlediğiniz filmlerden, oynadığınız oyunlara ve kullandığınız navigasyon uygulamalarına kadar, internette yaptığınız her şeye kesintisiz ve daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Holografik arama, uzaktan sağlık hizmetleri, IoT, bulut tabanlı AR oyunları, akıllı ev ve akıllı şehir konseptleri, 5G ile hayatınıza kolaylık ve keyif katacak yeniliklerden sadece birkaçı. 5G bilinen sınırları aşarak, yepyeni bir dünya deneyimlemenizi sağlayacak.

<p>Mobilde fiber hızında internet</p>

Mobilde fiber hızında internet

4.5G’de 1 dakikada yaptığınız işleri, 5G ile saniyelere indirebileceksiniz.

<p>Ger&ccedil;ek zamanlı bağlantı deneyimi</p>

Gerçek zamanlı bağlantı deneyimi

Daha akıcı oyun ve görüntülü arama deneyimiyle, görüntü takılması problemi tarihe karışacak.

<p>Aynı anda daha y&uuml;ksek kapasite</p>

Aynı anda daha yüksek kapasite

Konser, stadyum gibi kalabalık alanlarda kesintisiz ses ve internet bağlantısı deneyimleyeceksiniz.

<p>5G ile geleceğe hazırlık</p>

5G ile geleceğe hazırlık

Sağlık yeniliklerine, akıllı binalara, akıllı şehirlere ve daha güvenli yaşam alanlarına hayatınızda yer açacaksınız.

Vodafone ile Türkiye'nin ilk 5G Hologram Konseri

Diğer 5G videoları

5G Hakkında Merak Edilenler


9 Maddede 5G Hakkında Her Şey!

Hepimizin hayatında en sık kullandığı cihazlar hiç şüphesiz ki mobil telefonlarımız. İletişim kurmanın haricinde birçok işimizi de artık telefonlarımızla çözüyoruz. Alışverişten bankacılık işlemlerine mail trafiğini yönetmekten internetten araştırma yapmaya kadar günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını mobil telefonlarla gideriyoruz. Aynı zamanda son dönemde de oldukça popüler bir hale gelen mobil oyunlar ile mobil telefonlarımızda oldukça keyifli vakitler geçiriyor ve günün stresinden uzaklaşmış oluruz. Hal böyle olunca mobil telefon teknolojileri de her geçen gün bir başka gelişme ile yenilenmeye ve değişmeye devam ediyor. Bu gelişmelerden birisi de 4G teknolojisiydi. 4G teknolojisinin hayatımıza girişinin üzerinden uzun bir zaman geçmeden bu kez de son dönemlerde sık sık 5G ‘nin adını duymaya başladık.

Peki bu 5G teknolojisi ne demek ya da 5G tam olarak nedir? Gözle göremediğimiz bu teknolojiyi anlamak da anlatmak da biraz zor. En basit tanımı ile 5G’nin 5. nesil kablosuz ağ teknolojisi olduğunu söyleyebiliriz. Çok daha hızlı ve güvenli bir iletişim imkanı sunan ve internet üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri daha yüksek hızda ve kesintisiz gerçekleştirmenizi sağlayan bir teknolojidir. Yani 5G teknolojisi ile bugün izlediğiniz yüksek kaliteli bir filmi saniyeler içerisinde indirmeniz mümkün olacak. Bir devrim yaratacağı söylenen 5G teknolojisi ile ilgili en çok merak edilenleri sizin için araştırdık.

En güncel 5G uyumlu telefonlar

*Cihaz 5G desteğinin yanı sıra, cihaz yazılımında da 5G’nin aktif edilmesi gerekmektedir, detaylı bilgi için cihaz üreticinizle iletişime geçebilirsiniz.

module.widget_title

Neden Vodafone?

Vodafone toplamda 12 ülkede 5G’yi aktifleştirerek, teknolojiye global ölçekte liderlik ediyor.

Vodafone toplamda 12 ülkede 5G’yi aktifleştirerek, teknolojiye global ölçekte liderlik ediyor.

Vodafone 5G ile 2 ms’den daha düşük gecikme rakamlarına ulaşıldı.

Vodafone 5G ile 2 ms’den daha düşük gecikme rakamlarına ulaşıldı.

Vodafone; İngiltere, Almanya, İtalya ve İspanya gibi Avrupa ülkelerinde en iyi 5G altyapısına sahip. Global ölçekteki yatırımlarına ise hızla devam ediyor.

Vodafone; İngiltere, Almanya, İtalya ve İspanya gibi Avrupa ülkelerinde en iyi 5G altyapısına sahip. Global ölçekteki yatırımlarına ise hızla devam ediyor.

Yurt dışında 5G servisini deneyimleyebileceğiniz ülkeler: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andorra, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Brezilya, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Endonezya, Estonya, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Guam, Guatemala, Güney Afrika, Güney Kore, Hırvatistan, Hong Kong, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Maldivler, Malezya, Malta, Mısır, Monako, Norveç, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Tayland, Tayvan, Umman, Vatikan, Vietnam, Yeni Zelanda ve Yunanistan