realme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartab
omix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartab
redmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartab
Xiaomi redmi 13- telefonlar tabXiaomi redmi 13- telefonlar tabXiaomi redmi 13- telefonlar tab
tecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tab
samsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartab

Apple Telefon Modelleri ve Fiyatları

Apple ürün portföyü içerisinde teknoloji cihazları mevcut. Apple tarafından geliştirilen akıllı aksesuar, giyilebilir aksesuar, cep telefonu ve tablet gibi teknolojik cihazları dünyanın farklı ülkelerinde kullanıcılara sunuluyor. Apple teknoloji cihazları hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda geliştirilen cihazlar arasında cep telefonları var. Apple telefon modelleri; tasarım, batarya kapasitesi, bağlantı çeşitliliği, RAM, işlemci, hafıza alanı, kamera ve ekran teknolojisi bakımından farklılık gösteriyor. Kullanıcı odaklı bir deneyimi beraberinde getiren cihazlar günlük aktivitelerin daha kolay bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Apple akıllı telefon modelleri içerisinde farklı seriler mevcut. Apple telefon modelleri ve fiyatları için kapsamlı bir inceleme yaparak hangi modelin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Apple Telefon Modelleri Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Apple telefon modelleri alırken ihtiyaçların göz önünde bulundurulması oldukça önemli. Farklı teknolojilere ve tasarımlara sahip Apple telefonlar kullanıcı deneyimini artırmayı hedefliyor. Yüksek çözünürlüklü uygulamalardan yüksek boyutlu transferlere kadar pek çok konuda avantaj sağlayan Apple cep telefonları kişiselleştirilebilir bir deneyim sunuyor. Apple cep telefonu alırken özelliklerin iyi bir şekilde değerlendirilmesi tavsiye ediliyor. İhtiyaca uygun olan model alındığında verimlilik artıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli rol oynayan Apple telefonlar tasarım bakımından da çeşitlendirilir.

Apple Telefon Özellikleri

Apple telefon özellikleri akıcı bir deneyim için geliştiriliyor. Apple cep telefonları içerisinde parmak izi okuyucu mevcut. Parmak izi okuyucu cihaz güvenliğini artırıyor. Parmak izi okuyucu aktif hale getirildiğinde ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmadan tarama yoluyla kilit ekranını açmak mümkün. Apple telefonlarda günlük kullanımı kolaylaştırma amacıyla geliştirilen sensörler var. Bu sensörler sayesinde kullanıcı memnuniyetinin artması hedefleniyor. Barometre, pusula, yakınlık sensörü ve ışık sensörü gibi fonksiyonlar sayesinde kullanıcı deneyimi artıyor. Apple telefonlar teknik donanım özellikleriyle beraber ses özellikleriyle de dikkat çekiyor. Ses özellikleri sayesinde film izlerken ya da müzik dinlerken daha avantajlı bir deneyim elde ediliyor. Tasarımsal detaylar ve teknik özellikler verimliliği artırdığı için çok amaçlı bir yapı oluşturuluyor.

Apple Telefon Özellikleri

Apple telefon özellikleri akıcı bir deneyim için geliştiriliyor. Apple cep telefonları içerisinde parmak izi okuyucu mevcut. Parmak izi okuyucu cihaz güvenliğini artırıyor. Parmak izi okuyucu aktif hale getirildiğinde ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmadan tarama yoluyla kilit ekranını açmak mümkün. Apple telefonlarda günlük kullanımı kolaylaştırma amacıyla geliştirilen sensörler var. Bu sensörler sayesinde kullanıcı memnuniyetinin artması hedefleniyor. Barometre, pusula, yakınlık sensörü ve ışık sensörü gibi fonksiyonlar sayesinde kullanıcı deneyimi artıyor. Apple telefonlar teknik donanım özellikleriyle beraber ses özellikleriyle de dikkat çekiyor. Ses özellikleri sayesinde film izlerken ya da müzik dinlerken daha avantajlı bir deneyim elde ediliyor. Tasarımsal detaylar ve teknik özellikler verimliliği artırdığı için çok amaçlı bir yapı oluşturuluyor.

 • Apple Telefon Modelleri Tasarım Özellikleri

  Apple telefon tasarımı modelden modele farklılık gösteriyor. Aynı seri altında geliştirilen modellerde bile tasarım bakımından farklılıklar gözlemleniyor. Tasarımsal detaylar kullanımı kolaylaştırma konusunda etkili oluyor. Kullanıcılar fiziksel özellikler ve boyutsal detaylar sayesinde cihazdan yüksek fayda sağlayabilir. Apple telefonların ağırlığı modelden modele göre farklılık gösteriyor. Ağırlığı etkileyen etkenlerin başında çerçeve ve kapak tasarımında tercih edilen malzeme dikkat çekiyor. Farklı cep telefonu kasaları suya ve toza karşı da dayanıklılık gösteriyor. Suya ve toza karşı dayanıklılığı olan Apple cep telefonları daha esnek bir deneyimi beraberinde getiriyor. Suya ve toza karşı olan dayanıklılık sayesinde kullanım alanı genişliyor. Ergonomik bir şekilde tasarlanan Apple telefonlar kalınlık, en ve boy bakımından da farklılıklara sahip.

 • Apple Telefon Modellerinde Renk Seçenekleri

  Apple telefon tasarımlarında renk alternatifleri tercih ediliyor. Birden fazla renk seçeneğine sahip modeller bulunduğu için kullanıcı ihtiyaçlarına göre hareket etme imkânı tanınıyor. Kullanıcılar zevklerine uygun olan rengi seçebileceği için çok yönlü bir deneyim elde ediliyor. Kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rol oynayan renk seçenekleri sayesinde işlevsel bir deneyim sunuluyor. Apple telefon renkleri arasında canlı renk alternatiflerinden sade alternatiflere kadar pek çok seçenek var. Soft ve canlı renk seçenekleri işlevselliği artırarak maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.

 • Apple Telefon Modelleri Hafıza Özellikleri

  Apple telefon modelleri hafıza bakımından farklılıklara sahip. Dahili depolama alanı üzerinden uygulamalardan yararlanmak mümkün oluyor. Apple telefon modellerinde dahili depolama alanı farklılık gösteriyor. Bu farklılıklar sayesinde ihtiyaçlara göre hareket etme imkânı doğuyor. Kullanıcılar farklı seçeneklerden daha rahat yararlanabildiği için işlevsellik artıyor. Apple telefon modellerinde hafıza kartı desteği bulunmuyor. Bundan dolayı telefon alırken hafıza kartına ekstra önem göstermek gerekiyor. Apple telefon içerisinde sunulan bulut uygulamaları üzerinden ek alan elde etmek mümkün. iCloud gibi saklama alanı uygulamaları ve servisleri sayesinde dahili depolama alanına dokunmadan farklı verileri saklama imkânı var. 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB alternatifler verimliliği artırıyor. Dahili depolama teknolojileri sayesinde yüksek boyutlu uygulamalardan faydalanmak ve cihazlar arasında dosya transferi yapmak mümkün.

 • Apple Telefon Modelleri İşlemci ve RAM özellikleri

  Apple telefon modellerinde tercih edilen işlemci yine Apple tarafından geliştiriliyor. M1 ve M2 çip alternatiflerle kullanıcı deneyimine sunulan Apple telefonlar veri işleme kapasitesi ve hızı bakımından etkili bir yapı oluşturuyor. En son model Apple telefon seçeneklerinde işlemci ve RAM bakımından daha etkili bir yapı sağlanıyor. Frekans hızı, sanal çekirdek yapısı, frekans hızı ve üretim süreci bakımından farklılık sunan işlemci modelleri veri işleme konusunda etkili oluyor. Veri işleme avantajları sunan cep telefonu işlemcisi kullanıcı tepkilerine hızlı bir şekilde yanıt verme imkânı sağlıyor. Apple telefonlarda yer alan RAM birimi uygulamalar arasında daha hızlı geçiş yapma avantajı sunuyor. Donma ve yavaşlama problemlerinin giderilmesine yardımcı olan RAM özellikleri modelden modele farklılık gösteriyor.

 • Apple Telefon Modelleri Ekran Özellikleri

  Apple telefon modellerinde yer alan ekranlar yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımını mümkün kılıyor. Apple cep telefonu ekranlarında desteklenen çözünürlük kalitesi farklılık gösteriyor. Çözünürlük desteklerine göre görüntü verilerinin netliğinde artma ve azalma gözlemleniyor. Apple cep telefonları piksel hassasiyeti bakımından da etkili bir deneyim sunuyor. Farklı modellerde yer alan piksel yoğunluğu değerleri canlılık konusunda avantaj sağlıyor. Daha canlı bir görüntü deneyimini mümkün kılan piksel yoğunluğu değeri görsel konusunda etkili oluyor. Apple cep telefonu ekranlarında; frekans hızı, kontrast oranı, teknoloji, parlaklık değeri ve enerji tasarrufu sağlayacak fonksiyonlar farklılık gösteriyor.

 • Apple Telefon Modelleri Kamera Özellikleri

  Apple telefon modellerinin kamerası daha iyi çekim yapmaya yardımcı oluyor. Apple telefonlarda ana kamerayı destekleyen yardımcı kameralar mevcut. Yardımcı kamera sayısı ve yardımcı kamera çözünürlüğü modelden modele farklılık gösteriyor. Yardımcı kameralar derinlik efekti, makro ve mikro çekim konularında avantaj sağlıyor. Apple telefon kamerası yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf çekimlerine imkân veriyor. Video ve fotoğraf çekiminin kolay bir şekilde yapılmasına imkân sağlayan telefon kamerası işlevselliği artırıyor. Apple telefonların video kayıt çözünürlüğü ana kamera özellikleriyle bağlantılı.

 • Apple Telefon Modelleri Bağlantı Özellikleri

  Apple telefon modellerinde 5G ve 4.5G bağlantıları ön planda. 5G Apple cep telefonları şebeke interneti deneyimini artırıyor. Şebeke interneti kullanımı üzerinden yüksek hızda aktarımlar yapmak mümkün olduğundan dünyanın farklı ülkelerinde bile internet deneyimi yaşama imkânı sağlanıyor. Wi-Fi bağlantı özellikleri sayesinde hem şebeke interneti hem de kablosuz internet kullanma imkânı doğuyor. Kullanıcı ihtiyaçları için geliştirilen seçeneklerde NFC ve bluetooth bağlantısı gibi bağlantı özellikleri mevcut. Bluetooth bağlantı üzerinden cep telefonu aksesuarlarını kullanmak mümkün. Faturaya ek aksesuarlar üzerinden Apple telefonları destekleyen aksesuarlara göz atabilirsiniz.

Apple Telefon Modelleri Fiyatları

Apple telefon fiyatları doğrultusunda Vodafone rehberliğinde ön araştırma yapabilirsiniz. Vodafone üzerinden Apple telefonları artırılmış gerçeklikle inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Tarifeye ek cep telefonları üzerinden Apple cep telefonu fiyat seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri üzerinden uygun olanı seçerek belirli bir süre içerisinde bütçeyi zorlamadan işlemler yapabilirsiniz. Faturaya ek telefonlar sayesinde bütçe odaklı bir deneyim elde edebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm Sorular

Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

Taksitle Telefon Alma Şartları

Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

Telefona Taksit Yapılıyor mu?

2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

Taksitli Telefon Nereden Alınır?

Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

 • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
 • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
 • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
 • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
 • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
 

Nasıl öderim?

Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.