note20-s21 - yenilenmisnote20-s21 - yenilenmisnote20-s21 - yenilenmis
iphone xr - yenilenmis tabiphone xr - yenilenmis tabiphone xr - yenilenmis tab
Yenilenmis - tabYenilenmis - tabYenilenmis - tab

224 cihaz gösteriliyor

  Faturaya Ek İkinci El Telefon

  Ev, araba, halı, koltuk, oyuncak ya da telefonların ikinci el seçenekleri ile daha sürdürülebilir bir yaşam prensibi sağlamak mümkün. Özellikle ikinci el elektronik cihazlar, sürdürülebilirlik açısından çok önemli. Kullanıcı tercihlerinin giderek değiştiği elektronik pazarında, yenilenmiş telefon veya ikinci el telefon tabirleri daha sık duyuluyor. Yenilenmiş telefon ve ikinci el telefon kullanımının yaygınlaşması sonucunda kaynakların daha verimli kullanımı için önemli bir adım atılmış olacak. Diğer yandan hem ikinci el akıllı telefonlar hem de yenilenmiş cihazlar, büyük ölçüde bütçe avantajı sunuyor. Daha cazip fiyata telefon sahibi almak isteyenler için ve sürdürülebilir bir dünya için Vodafone, ikinci el telefon ve yenilenmiş cep telefonu satın alabileceğiniz bir online platform sunuyor. İkinci el cihaz satın almayı düşünenler için birden çok kolaylık sunuyor. Peki, Vodafone.com.tr ikinci el telefon kategorisinde neler var?

  Vodafone İkinci El Telefon Kategorisi

  İkinci el telefon tercihi, farklı açılardan kullanışlı bir seçenek. Hem bütçeyi koruyor hem de doğayı. Bu vizyonla sunulan Vodafone Faturaya Ek İkinci El Telefon kategorisi üzerinden kolayca aradığınız modeli bulabilirsiniz. Farklı filtreleme seçenekleri ile pratik bir biçimde ihtiyacınıza uygun çözüme ulaşabilirsiniz. Üstelik tam da bütçenize uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile. Bu amaçla sayfada sunulan filtreleme seçeneklerine bakalım:

  • Markaya Göre Filtreleme

   Sıfır ya da ikinci el cep telefonu alırken markaya göre filtreleme yapmak, büyük kolaylık. Böylece özellikle ilgilendiğiniz markanın modellerini görüntüleyebilirsiniz. İkinci el telefonlarda markaya göre filtreleme yapabilirsiniz. Apple iPhone ikinci el modelleri, Samsung ikinci el seçenekleri gibi marka özelinde bir online araştırma yapabilirsiniz. Benzer şekilde Redmi Note 8 ikinci el ,iPhone 8 Plus ikinci el, Samsung Galaxy A10 ikinci el gibi aramalara hızlı yanıt bulabilirsiniz.

  • Hafızaya Göre Filtreleme

   İkinci el telefon fiyatları, ikinci el telefon modelleri gibi arayışlarınızda mutlaka hafıza özelliklerine de bakıyor olmalısınız. Vodafone ile 16 GB ikinci el telefonlar, 32 GB ikinci el telefonlar, 64 GB ikinci el telefonlar, 128 GB ikinci el telefonlar, 256 GB ikinci el telefonlar şeklinde filtreleme yaparak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Böylece tam da ihtiyacınıza uygun çözümü sunan seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.

  • Renk Seçeneklerine Göre Filtreleme

   Akıllı cep telefonlarında renk seçenekleri, kullanıcı tercihlerine etki ediyor. Özellikle kişisel stili yansıtmak üzere renk seçenekleri önemli olabiliyor. Vodafone rehberliğinde ikinci el telefon fiyatları ve özellikleri için konforlu bir online araştırma yapabilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri için de filtreleme sağlayabilirsiniz. Öncelikle arama kutucuğuna renk bilgisi girerek sizin aradığınız renkte cihaz varsa hemen görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siyah, altın, gri, mavi, beyaz, kırmızı gibi renk sekmelerinden de tercih yapabilirsiniz.

  • Taksit Seçeneklerine Göre Filtreleme

   Taksitle ürün ya da hizmet satın almak, genellikle avantajlıdır. Taksitle cep telefonu almak ya da taksitle ikinci el telefon almak üzere Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Vodafone Faturaya Ek İkinci El Telefon kategorisindeki ürünlerin taksitlendirme seçenekleri için de filtreleme yapabilirsiniz. Örneğin 3 ay taksitle ikinci el telefon, 6 ay taksitle ikinci el telefon ya da 12 ay taksitle ikinci el telefon gibi filtrelemeler yapabilirsiniz. Böylece sizin bütçe planınıza uyan ikinci el telefon modellerini listeleyerek zaten uygun olmayanlarla zaman kaybetmeden aradığınızı bulabilirsiniz.

  • Aylık Ödeme Tutarlarına Göre Filtreleme

   Online alışveriş yaparken kullanıcıyı rahatlatan en önemli detaylardan biri de filtreleme seçenekleridir. Bu filtrele sayesinde kullanıcı yüzlerce hatta binlerce ürünü kendi beklentisine göre daraltılmış olarak görüntüleyebilir. Böylece hem zaman kazanır hem de aslında bütçesine ya da beklentisine uygun olmayan ürünlerle kafasını karıştırmamış olur. Filtreleme seçenekleri konusunda önemli bir kolaylık sunan Vodafone.com.tr üzerinden aylık ödeme tutarına göre ikinci el telefonları listeleyebilirsiniz. Üstelik aylık ödeme oranlarına uygun olan seçenekleri listelemeniz çok kolay. Dolayısıyla kendi bütçenize en uygun ödeme biçimi ile size uygun olan cihazı satın alma fırsatınız var. Sistem kullanıcıya 0-299 TL, 300-499 TL, 500-749 TL gibi fiyat aralıkları sunuyor. Bunlar ve bunlara benzer aralıklar içinde sizin bütçenize uygun olanı seçerek cihazları değerlendirebilirsiniz. İkinci el telefon satın al arayışında Vodafone, hızlı ve güvenli bir süreç sunuyor.

  Faturaya Ek 2. El Telefon Almak Nasıl Oluyor?

  Vodafone.com.tr üzerinden iki farklı seçenekle ikinci el telefon satın alabilirsiniz. Bunlardan ilki faturanıza ek ödeme ile 2. el telefon almak. Diğer seçenek de kredi kartı ile peşin ikinci el telefon almak şeklindedir. Peki, faturaya ek ürün satın alma şartları nelerdir? Detaylara bakalım:

  Faturaya Ek Ürün Satın Alma Şartları Nelerdir?

  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.

  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.

  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.

  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.

  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir

  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.

  İkinci El Telefon ve Yenilenmiş Telefon Farkları

  Faturaya ek ikinci el akıllı cep telefonu ya da cep telefonu almak üzere araştırma yapanlar için yenilenmiş telefon ve ikinci el telefon kavramlarını da açmak gerek. Yenilenmiş telefon ile ikinci el telefon kavramları sıklıkla yanlış bir şekilde birbirinin yerine kullanılıyor. Oysa bu iki telefon tercihi, bazı noktalarda birbirinden ayrılıyor. Daha önce kullanılmış bir telefon, standartlara uygun bir yenileme tesisinde yenilenerek sunulduğunda buna yenilenmiş telefon deniyor.Yenilenmiş telefonlar için garanti de sunuluyor. İkinci el telefonlarda ise böyle bir yenileme işlemi yapılmıyor. Telefon ikinci el arayışında bu farklılıkları göz önüne alabilirsiniz.

  Sürdürülebilirlikte İkinci El Telefonların Önemi

  Küresel kaynakları hızla tükettiğimiz yüzyılımızda bazı konularda bilinç kazanmak, gelecek nesillerin kaderini belirleyebilir. Sürekli her şeyin en yenisi almak elbette kulağa hoş geliyor. Ancak ihtiyaçlara odaklanmak ve bazen de ikinci el ürünleri tercih etmek, tüketim çılgınlığının neden olacağı yıkımın önüne geçebilir. Bu bakış açısı ile hem yenilenmiş telefonlar hem de ikinci el telefonlar, büyük önem taşıyor. Siz de ihtiyacınıza uygun bir cep telefonu alırken ikinci el seçeneklere bakabilirsiniz. Ayrıca yenilenmiş telefon alınır mı sorusuna güvenle yanıt bulabilirsiniz.

  Vodafone rehberliğinde telefonlar , tablet ve bilgisayarlar, aksesuarlar,akıllı ev ürünleri gibi kategorilerde ürünleri özelliklerine ve fiyatlarına göre listeleyerek inceleyebilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken ürünler arasında kararsız kaldıysanız kolayca kıyaslama yapabilirsiniz. Bununla beraber bütçenizi ve çevreyi koruyan ikinci el telefon kullanımı alışkanlığı kazanmak üzere 2. el cep telefonlarını faturanıza ek ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular