Sınırlı Süreli Tekliflerle Vodafone'lu olmanın tam zamanı!

Dijitalden Vodafone’lu olmanın avantajları neler?

Dijitale özel indirimler

Dijital başvurulara özel indirimler ve sınırlı süreli kampanyalarla daha avantajlı tarifelere sahip olun.

Numara seçme özgürlüğü

Yeni hattınız için size özel numara seçeneklerini websitemizde bulabilirsiniz.

Ücretsiz teslimat

Sim kartınızı kuryemiz ile ya da dilediğiniz Vodafone mağazamızdan ücretsiz teslim alabilirsiniz.

Hızlı başvuru onayı

e-Devlet’e gelerek başvurunuzu hızlıca onaylayabilirsiniz, üstelik evrak imzalamaya son!

Popüler Tarifelerimiz

Sizin için öne çıkan tarifelerimizi listeledik, ihtiyacınıza göre tüm tarifeleri inceleyebilirsiniz.

Red Elit (x3 Hak)
Yeni Red Sınırsız İletişim 30 GB
30 GB
SINIRSIZ ek uygulamalar
Whatsapp

2000 DK + 250 SMS
Sonraki 9 ay 525 TL/ay
425/ilk 3 ay
Tarifeyi Seç
Ücretsiz Durma
100TL Hediye!
Bütçe Dostu 4GB
4 GB

1000 DK + 250 SMS
Sonraki 9 ay 230 TL/ay
185/ilk 3 ay
Tarifeyi Seç
Yalın Fırsat 2024 10GB Tarifesi
10 GB


190/ay
Tarifeyi Seç

Nasıl Vodafone’lu olurum?

Tarifeni seç

Avantajlı tarifeler arasından sana en uygun olanı seç.

Formu doldur

seçeneği ile başvurunu hızlıca onaylayabilir, evraksız işlemlerini tamamlayabilirsin.

Sizi arayalım

Teslimat tarihini birlikte belirledikten sonra sürecini buradan takip edebilirsin.

Ücretsiz gelsin

Sim kartınızı kuryemiz ile ya da dilediğiniz Vodafone mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Kampanyalarımızı Keşfedin

campaign-image

Link At Kampanyası'na katıl, 1 ayda 5.000 TL Kazan!

Paylaştığın link ile Vodafone'a getirdiğin her yakının için 300 TL kazanabilirsin.

Sayfaya Git
campaign-image

Özel Numaran Vodafone'da!

Senin için anlamlı sayılar telefon numaran olsun! Vodafone'a gel, milyonlarca yeni numara arasından en özelini seç.

Sayfaya Git
campaign-image

Vodafone başvurularınızda e-Devlet kolaylığı!

İnternet bankacılığı ile e-Devlet'e giriş yapın, hat başvurunuzu hiç beklemeden onaylayın!

Sayfaya Git

Sorularının cevapları burada

Sahip olmak istediğiniz telefon numarasını sorgulayarak, size özel numarayı seçebilirsiniz! Doğum gününüzden, araç plakanıza sizin için özel numaraları 7 haneye kadar sorgulayabilirsiniz. Alabileceğiniz numaraları görmek için tıklayınız
Hayır, dijitalden yaptığınız başvurular tamamen ücretsizdir; ayrıca hattınız adresinize ücretsiz teslim edilir. Vergiler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Sitemizde belirtilen ilçelerden birinde oturuyorsanız 24 saat içinde, başka bir ilçede ikamet ediyorsanız ise 2-4 gün içerisinde hattınızı size teslim edeceğiz.
Hattınıza dair evraklar, hattın teslimatını gerçekleştirecek kurye elemanı tarafından getirilecektir. Hattınızı teslim aldığınızda evrakları imzalayarak işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
Vodafone’un dijital kanallarından yaptığınız başvurularda 12 ay indirimli tarifelerden, hediye GB’lara birçok avantaja sahip olacaksınız. Tüm tarifeleri incelemek için tıklayınız.
Başvurunuz sırasında Tıkla Gel Al yöntemini seçerek, SIM kartınızı dilediğiniz herhangi bir Vodafone Mağazasından hızlıca teslim alabilirsiniz. Mağazaya gittiğinizde işleminizin tamamlanabilmesi için size gönderilen bilgilendirme SMS'inde yer alan başvuru numaranızı ya da TC kimlik numaranızı mağaza çalışanına vermeniz yeterlidir. Başvurunuzun geçerlilik süresi 10 gündür, İlk 3 gün içerisinde dilediğiniz mağazamızı ziyaret ederek sim kartınızı teslim alabilirsiniz. 3 günün sonunda hattınız adresinize teslim edilmek üzere kuryeye yönlendirilecektir. Size en yakın Vodafone Mağazalarını incelemek için tıklayınız.
E-Devlet başvuru onayı ile Vodafone faturalı tarifelere numara taşıma ya da yeni hat alımı başvuru sürecinizi daha hızlı, daha dijital ve daha çevreci olarak tamamlamanızı sağlar. E-devlet ile onay yöntemini seçtiğinizde sim kartınızın teslim edilmesi için öncelikle internet bankacılığı yöntemi ile e-devlete giriş yaparak başvurunuzu onaylamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız
Yeni bir mobil hat aboneliği gerçekleştirecek olan veya mevcut hattı olsa dahi ihtiyaç gereği yeni bir hat almak isteyen kullanıcıların merak ettiği konulardan birisi yeni hat fiyatlarının ne olduğu. Yeni hat alma başvuruları online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Yeni numara alma konusunda online işlemler ve hattınızın adresinize teslim edilmesi çoğunlukla ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ve vergiler hakkında ise hattı sağlayacağınız operatörden detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinmek için ise tercih ettiğiniz operatörün en yakın bayisine giderek satış temsilcileri ile görüşebilir veya operatörünüzün çağrı merkezini arayarak konu ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz.
Yeni hat alacak abonelerin önem verdiği ve merak ettiği bir diğer konu da satın alınan yeni hattın ne zaman kullanıma açılacağı. Özellikle başka bir hattı olmadan ilk kez hat alacak kişiler için bir an önce hattını kullanmak oldukça önemli. Yeni hat aldığınızda, hattınızın elinize ulaşmasından itibaren 24 saat içerisinde aktif olması beklenir. Herhangi bir problem olmadığında yeni hattınızı 1 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Hattınızı operatör bayilerinden birinden almanız halinde evraklarınızın tamam olması ve sözleşmenizi imzalamanızın akabinde hemen temin edebilirsiniz. Online başvuru yapmanız halinde ise gerekli işlemler tamamlandıktan sonra hattınızın elinize ulaşması 1-2 gün sürebilmektedir. Online başvurularda hattınızın size ulaştırılması ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.
Yeni hat alacak kullanıcılar yeni hat alma ücretleri konusunu da merak etmektedir. Yeni faturasız hat fiyatları abonelerin sıklıkla araştırdığı konuların başında geliyor. Siz de kontörlü hat ne kadar diye merak ediyorsanız konu ile ilgili seçtiğiniz operatörün bayilerine giderek satış temsilcilerinden ya da çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece kontörlü hat ne kadar ya da yeni hat ücretleri nedir gibi sorularınız varsa hat ücretleri ve vergiler hakkında en doğru ve detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Online yapacağınız hat başvurularında hattınız belirttiğiniz adrese gönderilmektedir. Hattınızın adresinize gönderilmesi ise operatörler tarafından abonelerine sunulan ücretsiz bir hizmettir.
Seçtiğiniz operatörün size en yakın bayisine giderek yeni hat alma işlemlerinizi başlatabilir ve sıfır hat fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni hat numara seçme işlemlerini de yine bayiler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Evraklarınızı teslim edip sözleşmenizi imzalamanızın ardından hattınız size satış temsilcisi tarafından verilmektedir. Hattınızı aldıktan sonra 24 saat içerisinde hattınız kullanıma açılacaktır. Bu süreden sonra hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Online olarak yeni hat başvurusu yapmak için ise operatörünüzün internet sitesindeki yeni hat al menüsü üzerinden yönergeleri izleyerek yeni hat başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından operatörünüzün temsilcileri sizinle iletişime geçer ve hattınızı 1-2 gün içerisinde adresinize gönderir. Yine hattınız elinize ulaştıktan sonra 1 gün içerisinde hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hattınız size teslim edildikten sonra hattınızı aktifleştirmek için yapmanız gereken bazı işlemler mevcut. Öncelikle hattınızı bayiler aracılığı ile aldıysanız satış temsilcilerinin yönergelerini izleyerek hattınızı aktive edebilirsiniz. Ancak online başvuruda bulunduysanız ve hattınız kurye aracılığı ile size ulaştıysa öncelikle size gelen zarfın üzerindeki barkodu taratmanız gerekmektedir. Barkodu taratacağınız uygulama operatörlere göre değişiklik gösterebilir. Daha sonra size gönderilmiş olan sözleşmeleri imzalamanız istenebilir. Bu sözleşmeler kurye ile fiziki olarak gönderilebileceği gibi online olarak bir link üzerinden de gönderilebilir. Ardından SIM kartınızı telefonunuza takmalı ve PIN kodunuzu girerek hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni hat almak dışında numara taşıma işlemleri yaptırmak istiyorsanız da Vodafone geçiş kampanyaları sizin için çok avantajlı olabilir. Yeni hat kampanyaları hakkında bilgi almak için Vodafone internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Yeni bir mobil hat aboneliği başlatacak kullanıcılar “telefon hattı fiyatları ne kadar?” sorusunun yanıtını merak ediyor. Faturalı ya da faturasız olması fark etmeksizin tüm SIM kartların belirli bir ücreti bulunur. Peki, faturasız hatlar ne kadar? Her GSM operatörünün kullanıcılarına sunduğu faturasız hat ücretleri birbirinden farklıdır. Özel İletişim Vergisi, Telsiz Ruhsatname Ücreti, Telsiz Kullanım Ücreti gibi ek ücretler de telefon hatları ne kadar sorusunun cevabına etki eden ücretlerdir. Tüm bu ücretler yeni faturasız hat aboneliklerinde abonelerden peşin olarak tahsil edilmektedir. Hat almak ne kadar sorusunu soran bir diğer kullanıcı kitlesi ise faturasız hat kullanıcıları. Faturasız hat kaç TL ekseninde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun belirlediği telsiz kullanım ücreti belirleyicidir. Bu ücret kullanıcılardan ilk faturadan itibaren 12 ay boyunca faturalarına yansıtılarak tahsil ediliyor. Faturalı telefon hattı kaç TL sorusunun içerisine dahil olan ücretlerden bir diğeri de vergiler. İlk Tesis Özel İletişim Vergisi, Telsiz Ruhsatname Ücreti ve Damga Vergisi gibi vergiler de abonelik tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde her ay kullanıcıların faturalarına eşit şekilde yansıtılır. Kullanıcıların sık sık cevabını aradığı yeni hat almak ne kadar sorusu GSM operatörlerine göre farklılık gösterdiği gibi her yıl Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun belirlediği vergi oranlarına göre de değişir.
Vodafone’un birbirinden avantajlı faturalı ya da faturasız hat seçeneklerinden yararlanmak ve yeni bir Vodafone hattı almak için ise kullanıcılar Vodafone online kanalları ya da mağazaları aracılığı ile yeni hat başvurusunda bulunabilirler. Hat başvurusu sırasında yeni telefon hat fiyatları hakkında detaylı bilgiyi de satış danışmanları aracılığı ile edinebilirler. Yeni bir hat ihtiyacı olmayan ancak operatörünü değiştirmek isteyen kullanıcılar için yeni telefon hat fiyatları ekseninde hat taşıma da düşünülebilir. Vodafone online kanalları ya da mağazaları aracılığı ile kullanıcılar kendileri için en uygun tarife ya da paketleri seçerek kısa bir süre içerisinde hat taşıma işlemini gerçekleştirebilirler.

Yeni cep telefonu hattı fiyatları hem GSM operatörleri tarafından belirlenen ücretler hem de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından belirlenen vergi oranlarına göre her yıl değişmektedir. Yeni hat kaç lira konusunu araştıran kullanıcılar için en doğru bilgi GSM operatörlerinin online kanalları ya da mağazaları aracılığı ile edinilebilir. Vodafone yeni telefon hat fiyatları ne kadar sorusunun en net yanıtlı için Vodafone mağazalarını ziyaret edebilir ya da online kanallar üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Cep telefonu kullanıcıları arama yapmak ve internet bağlantısını mobil cihaz üzerinden kullanabilmek için SIM kart adı verilen hatlara ihtiyaç duyarlar. Bu hatlar belli operatörler tarafından kullanıcılara sağlanmaktadır. Her operatör, abonelerine farklı özelliklerde içeriklere sahip tarifeler ya da paketler sunar. Farklı kampanyalardan yararlanmak isteyen aboneler dönem dönem farklı operatörlerin yapmış olduğu kampanyalara nedeniyle operatör değiştirmeyi düşünebiliyorlar. Cep telefonu kullanıcılarının sahip olduğu telefon numarasını değiştirmeden hat hizmeti aldıkları operatörü değiştirme işlemine numara taşıma adı verilmektedir. Kullanıcılar daha avantajlı tarifelerden yararlanmak veya daha uygun ücretli ve kaliteli hizmet alabilmek için de hat taşıma işlemi yapabilmekte. Numara taşıma işlemi yapılırken, hem numaranın aynı kalması hem de daha avantajlı tarife ve paketlere erişebilmek kullanıcılara sağlanan en büyük kolaylıklardan.
Hat taşımak için birkaç yöntem mevcut. İlk olarak; bayilerden numara taşıma ile ilerleyebilirsiniz. Numaranızı taşımak istediğiniz operatörün bayilerine giderek işlem için başvurabilirsiniz. Numara taşıma için istenen belgeleri yanınızda götürmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayabilir. Çağrı merkezi üzerinden de numara taşıma işlemini tamamlayabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz operatörün çağrı merkezi ile iletişime geçerek, numara taşıma isteğinizi bildirmeniz ile süreç başlar. En konforlu yöntemlerden biri de online numara taşıma seçeneğidir. Hattınızı taşımak istediğiniz operatörün internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri girerek online hat taşıma işleminizi başlatabilirsiniz. Bu yöntemler içerisinden sizin için en kolay olanı seçerek dilediğiniz operatöre geçişinizi sağlayabilirsiniz.
Numara taşıma kampanyaları mobil hat abonelerinin ilgisini çekiyor ve bu amaçla gereken belgeler merak ediliyor. Numaranızı mevcut operatörünüzden başka bir operatöre taşımak için istenen bazı belgeler mevcut. Bunlardan ilki elbette ki kimliğiniz. TC kimlik kartı, ehliyet ya da pasaport gibi kimliğinizi onaylatacak belgeleri numara taşıma işlemi sırasında yanınızda bulundurmalısınız. Bunun dışında faturalı hat taşıma işlemi gerçekleştirecekseniz, geçmiş fatura dökümünü de yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Bayilere giderek numara taşıma işleminizi gerçekleştirecekseniz işlem sırasında satış temsilcilerinin sizin için hazırladığı form ve sözleşme evraklarını da doldurup imzalamalısınız. Eğer online işlemler ya da çağrı merkezi üzerinden bu işlemi gerçekleştirdiyseniz yönergeleri izleyerek işlemlerinizi tamamlamanızın ardından yeni hattınızı evinize ya da en yakın bayiye isteyerek sizden istenen belgeleri de bu şekilde teslim edebilirsiniz.
Operatörlerin sunduğu hat taşıma kampanyaları avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de numara taşıma işleminin ücretli olup olmadığı. “Hattımı taşımak istiyorum ama bu işlemin ücretinden endişe ediyorum” diye düşünen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Numara taşıma işlemleri ücretsizdir. Numaranızı taşımak istediğiniz operatörün en yakın bayisine giderek, çağrı merkezini arayarak ya da internet sitesi üzerinden online olarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Faturasız hat taşıma işlemlerinde hattınızda bulunan bakiyeler ise yeni operatörünüze aktarılır böylece bakiye kaybı da yaşamamış olursunuz ve bu şekilde hem eski bakiyenizi kullanabilir hem de yeni operatörünüzün avantajlarından faydalanmış olursunuz.
Mobil numara taşınabilirliğinde, devir yoluyla kurulan abonelikler hariç olmak üzere, taşınma talebinde bulunan abonenin numaranın tahsisli olduğu işletmeci ile ilk abonelik sözleşmesini kurduğu tarihten itibaren üç ay geçmemiş olması gerekmektedir. Eğer yeni bir hat aldıysanız numara taşıma işlemi için 90 gün beklemeniz gerekmektedir. Hattı başkasından devir aldıysanız numara taşıma işlemi için beklemenize gerek bulunmamaktadır. Mevcut operatöründeki tarifesi için taahhüt vermiş olan aboneler ise taahhüt bitmeden hat değiştirme konusunu da merak ediyor. Mevcut operatörünüzde bitmemiş bir taahhütünüz varsa ve numara taşımak istiyorsanız, eski operatörünüz sizden bir cayma bedeli talep edecektir. Bu bedel kalan taahhüt süresine göre değişiklik gösterecektir.
Normal şartlar altında taşıma işlemi yasal olarak 4 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre boyunca mevcut hattınız üzerinden iletişiminiz kesintisiz şekilde devam eder. Yeni operatörünüzün size vermiş olduğu hattı size belirtilen süreden önce telefonunuza takarsanız hattınız çalışmayacaktır. Bu nedenle cep telefonunuza yeni hattınızın aktif olduğuna dair bir mesaj gelene kadar eski hattınızı kullanmaya devam etmelisiniz. Bu mesaj geldikten sonra eski hattınız deaktif olacak ve yeni hattınızı takmanız gerekecek. Yeni hattınızı telefonunuza takmanızın ardından yeni operatörünüzün size tanımış olduğu avantajlı tarifeler ile iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.
Hat aktivasyonunuz gerçekleştikten sonra Vodafone Yanımda uygulaması veya Vodafone Yanımda internet sayfası üzerinden tarife değişikliği yapabilirsiniz.
http://vftr.co/yanimda
Başvurunuz alındıktan sonra bulunduğunuz yere en yakın kuryemiz teslimatın gerçekleştirilmesi için görevlendirilecektir. Hat teslimatı randevusu için aranmadan önce SMS ile de bilgilendirileceksiniz.