tecno promocodtecno promocodtecno promocod
Samsung 3lü galaxy telefonSamsung 3lü galaxy telefonSamsung 3lü galaxy telefon
Hometect TabletlerHometect TabletlerHometect Tabletler

38 cihaz gösteriliyor

  Tabletler ve Bilgisayarlar

  Tablet ve onların daha komplike hali olan bilgisayarlar, işten okula, sosyal yaşamdan hobilere uznana çok geniş bir alanda zengin işlevlerle yaşamı destekliyor. Hatta tabletler, laptop modelleri ya da masaüstü bilgisayarlar, yaşamı asiste ediyor. Tablet ve bilgisayarlar yardımı ile pek çok işlemi daha pratik kılmak mümkün. Elbette zaman kazandıran uygulama ve yazılımlar sayesinde. Okul için tablet satın almak, karne hediyesi olarak tablet sipariş etmek, işlerin takibi için bir tablet edinmek gibi ihtiyaçlar popüler ve yaygın. Diğer yandan dizüstü bilgisayar ile çalışmak, ödev yapmak ya da işleri takip etmek ihtiyacı da var. Tüm bu ihtiyaçlar için sürekli olarak gelişen, değişen modelleri inceleyebilir ve size uygun olanları süzerek satın alma aşamasına geçebilirsiniz. Ardından da tablet fiyat araştırması ya da bilgisayar fiyat araştırması yapabilirsiniz.

  Tablet ve Bilgisayar Tercih Ederken Dikkat Edilecekler

  Okul, iş, hobi, sosyal yaşam ya da kişisel amaçlarla bir tablet veya bilgisayar almak istediğinizde karşınıza yüzlerce farklı seçenek çıkabilir. Apple tablet modelleri, Samsung tabletler, Acer tablet seçenekleri, Huawei tablet çeşitleri gibi marka kombinasyonları içinden seçim yapmak zordur. Benzer şekilde Casper monitör, Acer laptop, MacBook gibi cihazlar arasından karar vermek, zorlayıcı olabilir.

  Ayrıca marka çeşitliliğinin yanında modeller ve özellikler de epeyce kafa karıştırıcı olabilir. Uygun fiyata tablet veya bilgisayar almak kadar gerçekten ihtiyacınıza cevap veren ürünü almak da önemlidir. Hatta doğru tercih yapmak, uzun vadede karlı olacaktır. Doğru tablet veya bilgisayar modelini tercih etmenize yardım edecek bazı ipuçlarını şöyle listeleyebiliriz:

  • Android mi iOs mu?

   İşletim sistemine karar vermek ilk adım olmalı. Android işletim sistemi, dünya genelinde çok daha yaygındır. Bu nedenle telefonunuz ve bilgisayarınız için bu işletim sistemini kullanıyorsanız alışkanlığınız gereği zorlanmazsınız. Ancak ios işletim sisteminin bir parça alışkanlık gerektirdiğini de söylemek gerek. Diğer yandan örneğin bir MacBook dizüstü bilgisayarınız varsa ya da iPhone telefonunuz, bunlarla entegre olacak bir iPad iyi bir seçim olacaktır.

  • Büyük Ekranlı Modeller & Küçük Ekranlı Modeller

   Tabletlerin büyüklükleri, onları sınıflandırmakta önemli bir kriter. Ayrıca büyük ekran, orta büyüklükte ekran ya da küçük ekran tabletler kullanım şekline etki ediyor. Küçük tabletleri taşımak daha kolay. Ama büyük tabletler de geniş ekranları ile daha kullanışlı. Peki, tablet bilgisayar boyutları nasıl?

   Tablet ekranları 7 inçten başlar. En küçük tablet boyutu 7 inçtir. En büyük tablet boyutu ise 10,1 inç şeklindedir. Bu aralıktaki ekranları değerlendirerek ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Sürekli olarak raporlar üzerinde çalışmak, görsel düzenleme yapmak gibi amaçlarla büyük ekranlı tablet çeşitleri tercih edilebilir. Ancak karar verirken büyük ekranın daha fazla yük anlamına geldiğini de unutmamak gerek. Ekran büyüklüğü masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için de geçerli bir kriterdir. Geniş ekran sunan ve dolayısıyla büyük olan cihazlar, taşıma zorluğu yaşatsa da ekrandan takip daha konforlu bir hale gelir.

  • En Yeni Donanım mı & Farketmez mi?

   Burada yine tablet veya bilgisayar ile neler yapmayı planladığınız önemli. Çünkü günlük arama motoru araştırmaları, görsel izlemek, video, dizi izlemek ya da sosyal medyada gezinmek üzere yüksek donanıma ihtiyaç yok. Dolayısıyla yüksek donanım için daha fazla ücret ödemenize de gerek yok. Ancak yeni uygulamaları indirmek, oyunların en yeni versiyonlarını açabilmek gibi işlemler için yüksek donanıma ihtiyacınız olacak. Bu da iyi bir işlemci hızı, güçlü bir ekran kartı, geniş hafıza gibi özellikleri gündeminize getirecektir.

   Yukarıdaki maddelere ek olarak girişler ve bağlanabilirlik, uzun ömürlü şarj, tasarım ve renk seçenekleri gibi detayları dikkate alarak bir cihaz tercihi yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza uygun olan ürünü bulmak üzere seçenekleri daraltabilir ve daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz. Tablet ya da bilgisayar siparişi verirken ya da satın alırken Vodafone ile aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Kolay filtreleme butonları ile yüzlerce ürünün yer aldığı zengin seçenek havuzunu kendi kriterlerinize uygun şekilde sınırlayabilirsiniz. Örneğin fiyata göre listeleme ile bütçe aralığınıza uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca ekran genişliğine göre, markasına göre, modeline göre de filtreleme yapabilirsiniz. Hatta renk seçeneklerine göre sistemdeki tüm tabletler ve bilgisayar modelleri çin hemen bir listeleme yapabilirsiniz.

  Tablet Fiyatları & Bilgisayar Fiyatları

  Tablet ve bilgisayar fiyatları, farklı özelliklere göre değişir. Bu değişkenlik de çok geniş bir fiyat skalasına neden olur. Marka, model, model yılı gibi genel özelliklerin yanında cihaza özgü özellikler de net bir şekilde fiyata etki eder. Hafıza, işletim sistemi, işlemci, ekran özellikleri, ek teknolojiler gibi pek çok detay ile fiyatlar belirlenir. Bunların yanında tasarımsal öğeler de fiyata etki edebilir. Bazen sadece renk farklılıklarının bile fiyat farklılığına neden olduğu görülüyor.Tablet fiyatları ya da bilgisayar fiyatları için araştırma yaparken bu etkenleri dikkate alabilirsiniz.Laptop fiyatları gibi değerlendirmeler yaparken cihazların özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca ödeme seçeneklerini de değerlendirmeniz size avantajlar sağlayabilir. Vodafone’da iki farklı ödeme seçeneği ile tablet, bilgisayar ya daoyun bilgisayarı gibi ihtiyaçlar için siparişi verebilirsiniz.

  • Faturaya Ek Ödemeli Tablet & Bilgisayar

   Faturaya ek ödeme ile elektronik cihaz alışverişi yapmak, çok avantajlı olabiliyor. Uygun fiyata tablet ya da uygun fiyatadizüstü bilgisayar satın alma arayışında Vodafone tarafından sunulan faturaya ek avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Böylece zaten düzenli olarak ödediğiniz faturanıza ek bir tarife ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik, sadece ödeme kolaylığı değil ödeme konforu da sağlayarak. Çünkü ekstra bir ödeme takibi yapmanız gerekmeden ve süreci takip etmek zorunda kalmadan ilerleyebilirsiniz. Faturaya ek tablet fiyatları, faturaya ek bilgisayar fiyatları ya da oyuncu laptop fiyatları için Vodafone güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Bunun yanında ilgilendiğiniz cihazların özellikleri için de Vodafone’a güvenebilir, zengin ürün inceleme içeriklerinden faydalanarak değerlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca kararsızlık yaşadığınız ürünler arasından seçim yapmak için karşılaştır butonundan yararlanabilirsiniz. Vodafone.com.tr ile ürün seçerken kullanabileceğiniz karşılaştır butonu, yapay zeka ile cihazların özelliklerini doğru bir kıyaslama ile listeler. Bu kıyaslama da laptop gaming, tablet pc, dizüstü bilgisayar gibi ihtiyaçlar için karar vermenizi kolaylaştırır. Tablet, monitör ya da dizüstü bilgisayar fiyatlarıiçin ve benzer gereksinimler için daha sağlıklı bir değerlendirme yapmanızı sağlar.

  • Kredi Kartına Peşin Ödemeli Tablet & Bilgisayar

   Faturaya ek tablet, bilgisayar almak, oyun bilgisayarı laptop almak gibi kredi kartına peşin ürün siparişi vermek de bir alternatif. Oyuncu bilgisayarı laptop arayışında ve diğer ihtiyaçlar için farklı ödeme biçimlerini kendi bütçenize uygunluğu açısından değerlendirebilirsiniz. Notebook fiyatları, tablet fiyatları, oyuncu bilgisayarı fiyatları gibi incelemelerin sonucunda kararınızı vererek ödeme biçimi tercihine yönelebilirsiniz. Vodafone ile faturaya ek ödeme kolaylıklarını değerlendirebileceğiniz gibi kredi kartına peşin ödemeli tablet & bilgisayar alışverişi de yapabilirsiniz.

   Vodafone ayrıcalıkları ile ihtiyaçlarınızı konforlu bir biçimde ve güvenle karşılayabilirsiniz. Ürünleri teknik açıdan tarafsızca değerlendiren ürün inceleme içerikleri ile satın alma kararına destek olan Vodafone, faturaya ek ödeme seçenekleri ile de bütçenizi koruyor. Uluslararası güvenlik sertifikasına sahip Vodafone.com.tr üzerinden sipariş verirken, araştırma yaparken verileriniz de güvende. Vodafone rehberliğinde okula hazırlık için tablet, karne hediyesi olarak akıllı aksesuarlar, sevgililer günü hediyesi akıllı telefon ya da ofisiniz için yeni bir bilgisayar almak, sandığınızdan daha kolay.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular

  Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

  Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

  Taksitle Telefon Alma Şartları

  Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

  Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

  Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

  Telefona Taksit Yapılıyor mu?

  2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

  Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

  Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

  Taksitli Telefon Nereden Alınır?

  Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

  12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

  Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

  Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

  Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

  Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

  Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

  Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

  Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
   

  Nasıl öderim?

  Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
  Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

  Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.