Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

İade ettiğim ürünün geri ödemesini nasıl ve ne zaman alabilirim?

Faturaya Ek Cihazlar

İade ettiğim ürünün geri ödemesini nasıl ve ne zaman alabilirim?

Siparişinizin elinize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildirimi yaptığınız tarihten itibaren 10 gün içinde satın aldığınız ürünü, yanında verilen tüm aksesuarlarıyla birlikte aşağıda belirtilen satıcı adreslerine göndermeniz gerekmektedir.

İade işlemleri, ürün firmaya ulaştıktan ve gerekli incelemeler yapıldıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Kredi kartınızdan tahsil edilen miktar yeniden aynı karta iade olarak yansıtılır. Faturaya iade edilecek ve kredi kartına iade edilecek tutarların ödemeleri senkron değildir. Faturanıza yansıyan herhangi bir bedel var ise, bir sonraki faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Eğer peşin ödeme yaptığınız kredi kartı artık geçerli değil ise, 05427567000 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bu bilgiyi vermelisiniz. Ücret iadesinin dilediğiniz banka hesap numarasına yatırılmasını talep edebilirsiniz.

İadenin gönderileceği adres: İade Yetkilisi Adına Ouno Dijital İletişim A.Ş. Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Cd. No:15/2, 34750 Ataşehir/İstanbul