Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir
Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Evde

SüperNet - Kurumsal

SüperNet internet ve/veya telefon hizmetimi nasıl iptal ettirebilirim?

SüperNet internet ve/veya telefon hizmetinizi iptal etmek isterseniz detaylı bilgi için 0850 250 0 250 numaralı Müşteri Hizmetleri'mizi arayarak Kurumsal Satış Yöneticisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödemelerimi nerelerden ve nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi; web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, kredi kartınız ile veya bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların vezneleri, internet bankacılığı, otomatik ödeme talimatı, telefon ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemeyi seçtiğiniz takdirde, başvuru sırasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve onayınıza istinaden, faturalarınız her ay kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

SüperNet internet hizmetine ilk abonelikte, SüperNet’ten gelecek ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

İlk SüperNet internet faturanızda hem kullanım bedeli hem de bir sonraki dönem bedeli belirtilir.

Sabit Telefon nedir?

Sabit telefon, bakır kablo üzerinden görüşme sağlayan ses hizmetidir.

SüperNet internet ve telefon hizmetlerine nasıl abone olurum?

Hizmetlerimize abone olabilmek için 0850 542 0542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

ADSL kotamın/ telefon dakika paketimin ne kadarını kullandığımı nasıl öğrenebilirim?

www.jetfatura.com adresinden faturalarınızı ve kota detaylarınızı görebilirsiniz.

SüperNet internet hizmetini aldıktan sonra hız ve kota değişikliği yapabilir miyim?

Taahhütlü kampanyalarda taahhüt süresi dolmadan kampanyalar arası geçiş yapılamamaktadır. Aynı kampanya dahilinde hız ve kota düşüremez, sadece yükseltebilirsiniz. Yüksek hız ve kota, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilmektedir.

SüperNet faturalarımın gönderimi nasıl yapılmaktadır?

SüperNet faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. Şayet ilk abonelikte SüperNet faturanızın, her ay düzenli olarak e-posta adresinize gönderilmesini talep ettiyseniz, faturalarınız aynı zamanda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize de gönderilecektir.

Ayrıca SüperNet fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin SüperNet tarafından tamamlanmasını takiben e-posta ile size gönderilecek olan özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

SüperNet internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?

SüperNet ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet (ADSL) kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımayacaktır. SüperNet internet hizmetinin kullanım bedeli ile varsa SüperNet konuş-öde telefon hizmeti kullanımlarınızdan doğan bedel, size SüperNet tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

Online işlemler için jetfatura.com şifremi nasıl öğrenebilirim?

Jetfatura şifreniz abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifrenizi bir nedenden dolayı almadıysanız ya da kaybettiyseniz 0850 250 0 250’yi arayarak öğrenebilirsiniz.

ADSL nedir?

ADSL, İngilizce "Asymmetric Digital Subscriber Line" teriminin kısaltmasıdır.

Standart bakır telefon telleri üzerinden daha fazla verinin transfer edilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir teknolojidir. Asimetrik kelimesi, veri alım (download) ve veri gönderim (upload) hızlarının birbirinden farklı olduğunu göstermektedir.

SüperNet faturamda yer alan KDV, ÖİV nedir?

Mevcut VodafoneNet internet paketinizin tarife ücretine dahil olan %10 ÖİV ve %20 KDV vergisi ile VodafoneNet telefon hizmeti kullanımınızdan kaynaklanan %10 ÖİV ve %20 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, müşterilerimizin sorumluluğunda olup faturanıza yansıtılmayacaktır.

30.01.2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan karar gereği %7,5 olan Özel İletişim Vergisi (ÖİV) oranı, %10 olarak güncellenmiştir.


07.07.2023 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan karar gereği %18 olan Katma Değer Vergisi (KDV) oranı, %20 olarak güncellenmiştir.

ADSL’in avantajları nelerdir?

Standart bakır telefon telleri üzerinden Hızlı İnternet erişimi sağlaması, ses ve datanın aynı hat üzerinden taşınabilmesi.

Hizmetlerden yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

İşlem yapılan kurum için imza sirküleri, vergi levhası ve yetkili TCK'sı gereklidir.

SüperNet Konuş-Öde telefon görüşmelerim nasıl ücretlendirilir ve faturama nasıl yansıtılır?

SüperNet telefon hizmeti kapsamında yaptığınız telefon görüşmelerinin ücretleri www.vodafone.net.tr adresinde belirtilen güncel SüperNet Telefon tarifeleri üzerinden abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.

SüperNet - Kurumsal

Yardım Konuları