Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Süper Tombala nedir?

Süper Tombala

Süper Tombala nedir?

Geleneksel oyun heyecanını dijitale taşıyan Süper Tombala, 90 top ve 125 sabit kart ile oynanan ve oynadıkça Yanımda puan kazandıran bir dijital oyundur. Oyunculara istedikleri oyun odalarından kart satın alma ve aynı anda birden fazla odada çekilişlere katılma imkânı sunar.

Oyun Kartları ve Numaralandırma

1-125 arasında numaralandırılmış oyun kartları, 5 farklı renkte ve 25'lik gruplar halinde bulunur. 125 sabit kart sistemde önceden tanımlanmıştır.

Çekilişler

Çekilişler, haftalık olarak planlanır ve Çekiliş Takvimi tablosunda önceden belirlenen şekilde listelenir. Oyuncular hem sıradaki çekiliş için hem de takvimde ilan edilen gelecekteki çekilişler için tercih ettikleri oyun odasından kartlarını önceden satın alabilirler.

Oyun Odaları

Süper Tombala'da her çekiliş için farklı kart bedellerine sahip çeşitli oyun odaları bulunur. Her odanın kendi ikramiye havuzu vardır ve satılan kartlar ile kazananlar, odaya özgü olarak kaydedilir. Örneğin, aynı çekiliş için 2 TL, 10 TL ve 50 TL'lik kart bedelleri sunan 3 farklı oda bulunabilir. Bu sayede oyuncular istedikleri fiyatta ve her oda için özel kartlar satın alabilir ve aynı anda birden fazla odada aynı çekilişlere farklı kart bedelleri ile katılabilir