Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Siparişimi nasıl teslim alabilirim?

Faturaya Ek Cihazlar

Siparişimi nasıl teslim alabilirim?

Siparişleriniz standart teslimat seçtiyseniz Yurtiçi Kargo ile, hızlı teslimat seçtiyseniz Kuryetel ile ortalama 3-6 saat içerisinde gönderilir. Kargo firması siparişi sadece hattın yasal sahibine imza karşılığı teslim eder.

Hızlı teslimat sadece İstanbul içi teslimatlarda seçilebilmektedir. Arnavutköy, Adalar, Çatalca, Silivri ve Şile ilçelerine hızlı teslimat yapılmaz. Kargonuzu Kuryetel tarafından size gönderilen SMS’te bulunan yönlendirmelerle takip edebilir ya da Kurteyel’in 444 90 00 numaralı hattından bilgi alabilirsiniz.

Gönderinizin güvenliği için tek kullanımlık teyit kodunu yalnızca teslimat anında kurye ile paylaşmanızı hatırlatırız.

Siparişiniz teslim edilirken kimliğinizin görülmesi talep edilerek T.C. Kimlik Numaranız alınır, not edilir ve cihazınız imza karşılığı teslim edilir. İletilen kargo poşeti ile birlikte cihaz faturası ve iade formu da gönderilir. Kargo poşeti ya da kargo kutusunda hasar olduğunu görüyorsanız veya kargo kutusunu açtıktan sonra siparişinize ait cihazın kutusunun hasarlı, cihazın kutu içeriğinin eksik ve/veya farklı olması, cihaz kutusunun dışındaki koruma bandının/ambalajının yırtık, açık, hasarlı olup olmadığını kontrol ederek eğer hasarlı ise cihazı teslim almadan kargo görevlisine derhal "hasarlı teslim tutanağı" tutmasını talep ederek ürünü kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Bu durumda ürün yetkili firma tarafından incelenerek gerekli işlemler yapılır.

Siparişinizin teslim edilmesi için herhangi bir kargo bedeli talep edilmemektedir.