Hattıma nasıl TL yüklemesi yapabilirim?

Tarife, Ek Paket ve Kullanımlar

TL Yükleme

Hattıma nasıl TL yüklemesi yapabilirim?

Vodafone Yanımda uygulaması: Uygulama üzerinden ana sayfada yer alan "TL Yükle" butonuna tıklayarak ya da "TL ve Kolay Paket Yükle" sekmesinde yer alan "TL Yükle" bölümüne girerek hızlı ve rahat bir şekilde TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Yanımda Uygulamasını İndir

Yanımda İnternet: Yanımda İnternet sayfası üzerinden GSM numaranız ile eşleştirilmiş kredi kartınız ve 6 haneli şifreniz ile TL yüklemesi yapabilirsiniz. Eğer Yanımda İnternet şifreniz yoksa ya da şifrenizi hatırlamıyorsanız, S yazıp 7000'e ücretsiz mesaj atarak şifrenizi alabilirsiniz.

Yanımda İnternet sayfasından yapacağınız TL yüklemelerini Masterpass ödeme seçeneği ile kredi kartı bilgilerinizi yalnızca 1 kez kayıt olurken girerek, sonraki işlemlerinizde direkt olarak kayıtlı kartınızı seçerek kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında:

-Faturasız Hat Cep Lira Kartı alarak, Vodafone Yükle Konuş Servisi 7500' i arayarak ya da 7500’ a SMS göndererek ya da telefonunuz üzerinden *111#KONTROL NUMARASI#SIFRE# tuşlaması yaparak TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Yanımda Uygulamasını İndir

TL Yükle

Tarife, Ek Paket ve Kullanımlar

Yardım Konuları

Vodafone Yanımda Uygulamasını indirin