Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Süper Tombala adımları nelerdir?

Süper Tombala

Süper Tombala adımları nelerdir?

Aşağıdaki adımları izleyerek Süper Tombala'da kazanma heyecanına ortak olabilirsiniz.

Oda Seçimi ve Kart Satın Alma: Oyuncular, farklı kart bedellerine sahip oyun odalarından birini seçerek katılım sağlarlar. Her oda, kendi şartlarına ve ikramiye havuzuna sahiptir.

Oyun Başlangıcı ve Gerekli Kartlar: Her odanın başlangıç şartı farklıdır; en az 10 farklı kartın satın alınması gereklidir. Eğer bir odada bu şart sağlanamazsa, o oda için çekiliş iptal edilir ve iştirakçilere kart bedelleri iade edilir.

Kart Satışı ve İşaretlenme: Çekilişin başlamasına 10 saniye kala kart satışı sona erer. Oyun başladığında, çekilen numaralar otomatik olarak kartlar üzerinde işaretlenir. Kazanmaya en yakın olan kartlar “Yürüyen Kartlar” kısmından takip edilebilir.

İkramiye ve Sonuçlar: Çekiliş sırasında kazandığın ikramiye ile ilgili anında bilgilendirilirsin. Eğer çekiliş takviminde yer alan bir çekilişe önceden katıldıysan, çekilişi canlı olarak izleyemesen bile Sonuçlar sayfası üzerinden istediğin zaman çekiliş detaylarını ve kazananları görüntüleyebilirsin.

Oda Geçişi ve Kart Bilgileri: Farklı oyun odaları arasında geçiş yapılarak kartlar izlenebilir ve farklı odalardaki kazanan kartlar anlık olarak görüntülenebilir.