Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Farklı ödeme seçenekleri ile nasıl ödeme yaparım?

Farklı ödeme seçenekleri ile nasıl ödeme yaparım?

Satın alma sırasında seçmiş olduğunuz taksit opsiyonu; seçiminize göre 5.000 TL üzeri cihazlarda 3 taksit, 5.000 TL altı cihazlarda 6 ay veya 12 ay taksitle Vodafone faturanıza ek olarak yansıtılır. Satın alımınızı kolaylaştırmak için her zaman mevcut tarifeniz otomatik olarak seçili gelir. Tarifenize ait tarife ücreti de cihaz kontratınız süresince faturanıza yansıtılır.

Aynı zamanda "Ön Ödemeli" opsiyonundan yararlanarak belirli cihazlarda toplam tutarın belirli bir kısmını kredi kartı ya da banka kartı ile ödeyebilir, kalan tutarı tarifenize ek olarak faturanıza yansıtılacak şekilde planlayabilirsiniz. Ön ödemenizden sonra kalan tutarı 6 veya 12 ay taksitle faturaya ek ödemelerle planladığınız durumda "Telefon Alırken Anında Kolay Katkı" avantajından da yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kontratsız olarak kredi kartı ile peşin ödeme ile bir ürün satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin alıma uygun olan ürünlerin ( stokları uygun ise) detay sayfalarına girdiğinizde Ödeme seçenekleri alanında "Peşin" sekmesini seçebilirsiniz.

Aynı zamanda ürün listesi sayfasındaki filtre içerisinden "Ödeme Tipi" seçeneği altında "Taahhütlü", "Ön ödemeli" ve "Peşin" seçenekleri ile kolayca filtreleme yapabilirsiniz.

Herhangi bir banka kısıtı olmadan, dilediğiniz bir kredi kartı ya da banka kartı (debit) ile ödemenizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Kontratlı teklif ürünlerinin fiyatlarına KDV dahildir.