Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Ön ödeme yöntemi nedir?

Faturaya Ek Cihazlar

Ön ödeme yöntemi nedir?

Ön ödeme yöntemi sayesinde mevcut müşteri limit puanınızla satın almaya elverişli olmayan akıllı telefonlara sahip olabilirsiniz. Bu yöntemle, kredi kartınızı kullanarak cihaz toplam bedelinin %60'ını aşmayacak şekilde ön ödeme yapabilir ve faturanızda aylık olarak yer alacak ek ödemelerin miktarını düşürebilirsiniz. Ön ödeme ile alabileceğiniz her bir akıllı telefonun sayfasında müşteri limit puanınızın uygunluğuna göre ön ödeme yöntemini bir seçenek olarak görebilirsiniz. Ön ödeme seçenekleri limit puanınıza göre özel olarak hesaplanmaktadır.

Eğer ön ödeme seçeneği ile satın alabileceğiniz hiçbir ürün göremiyorsanız, müşteri limit puanınız Vodafone değerlendirme kriterlerinden biri veya birkaçı için uyumlu olmayabilir. Bu kriterlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Vodafone faturalı bireysel veya Vodafone şahıs esnaf müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun müşteri limit puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • Eğer telefon ile birlikte tarifenizi de değiştirmek istiyorsanız, son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.
  • Kara-gri listede olmamanız gerekmektedir.

Vodafone Faturaya Ek Cihazlar sayfamızdan ya da Vodafone mağazaları üzerinden hattınıza ait en fazla 3 adet aktif taahhütlü akıllı telefon tanımlaması yapılabilir. Halihazırda taahhüdü devam eden 3 adet aktif telefonunuz var ise 4’üncü telefonu satın alamazsınız.

Yasal düzenlemeler kapsamında ön ödeme için taksitlendirme yapılamamaktadır. Ön ödemeler kredi kartına tek çekim olarak tahsil edilir.