Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Fatura İşlemleri Otomatik Ödeme Talimatı

Faturalarınızın ödemesini aksatmamak için kredi kartınıza ve banka hesabınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vermek için:
Kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı kredi kartı hesabınızdan düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Böylece, faturalarınızı takip etmenize gerek kalmaz ve rahat edersiniz.

Düzenli ödeme talimatı verebilmek için ücretsiz ve hızlı bir şekilde Online Self Servis’i, kimlik fotokopinizi göstererek en yakın Vodafone Cep Merkez'e başvurabilir veya Vodafone Hatlarınızdan 542'yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak işlem yaptırabilirsiniz.

Geçerlilik süresi bitimine 60 günden fazla kalan yurt içi bankaların Visa veya Master kredi kartlarının tümü geçerlidir.


Online Self Servis’ten Otomatik Ödeme Talimatı vermek için lütfen tıklayın.

Banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vermek için:
Banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı banka hesabınızdan düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Böylece, fatura ödeme günlerinizi takip etmenize gerek kalmaz ve özgür olursunuz.

Düzenli ödeme talimatı verebilmek için, vadesiz veya kredi kartı hesabınız bulunan bankanızın internet, IVR, Müşteri Hizmetleri veya Şubeleri üzerinden işleminizi yaptırabilirsiniz.

Fatura Ödemesi yapabileceğiniz bankalara göz atmak için lütfen tıklayın.