Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Faturamı hangi Vodafone kanallarından ödeyebilirim?

Faturamı hangi Vodafone kanallarından ödeyebilirim?

Vodafone Yanımda uygulaması: Vodafone Yanımda uygulaması ile otomatik ödeme talimatı vererek zaman kazanabilir, güncel ödeme yöntemlerinizi inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz. Yanımda uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Yanımda İnternet: Faturanızı Yanımda İnternet sayfası üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Üstelik Yanımda İnternet üzerinden yapacağınız fatura ödemelerinde kredi kartı bilgilerinizi her defasında girmenize gerek kalmaz. Masterpass ödeme seçeneği ile kredi kartı bilgilerinizi yalnızca kayıt olurken bir kez girer, sonraki işlemlerinizde kayıtlı kredi kartı seçeneği ile ilerleyerek ödemenizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmiş ve son dönem faturalarınız ile ara dönem ödemelerinizi kapsayan tüm ödeme listenize Yanımda İnternet'ten ulaşabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirmek istediğiniz faturaları işaretleyip kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapabilirsiniz. Yanımda İnternet fatura ödeme sayfasına erişmek için tıklayınız.

Bunun dışında Sesli Yanıt Self Servis, Vodafone Cep Merkezleri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden de fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Kısıtlı hatlar Yanımda İnternet sayfasına giriş yapamayacaklarından, ödemelerini IVR kanalıyla yapabilirler. Aynı kredi kartıyla günde en fazla 4 adet fatura ödenebileceğini hatırlatmak isteriz. Faturanızı IVR kanalıyla ödemek için 7002'yi arayabilir, ödemenizi Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. IVR kanalının ücretlendirmesi dakika başı 0,071 TL'dir.

Faturanızı anlaşmalı bankalar kanalıyla ödemek için, Vodafone'un anlaşmalı olduğu bankaların gişe ve ATM'lerini kullanabilir veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların detaylı listesini görmek için tıklayınız.