Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

current title

current desc current btn
Önceki

Hoş Geldiniz

Vodafone Pass iş ortağı portalına hoş geldiniz. Uygulamaların ve dijital içerik hizmetlerinin geliştiricileri ve sahipleri, bu portal aracılığıyla Vodafone Pass hakkında bilgi edinebilir ve nasıl Hizmet Ortağı olabileceklerini öğrenebilir.

Vodafone olarak, müşterilerimize hızlı ve güvenilir ağımızda istedikleri yerden, istedikleri anda en çok sevdikleri şeyleri yapma özgürlüğü sunmak istiyoruz. Vodafone Pass ile abonelerimizin harcadıkları internet konusunda endişelenmeden sevdikleri şeylerin keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz.

Bir uygulama veya web sitesi aracılığıyla sunulan dijital bir hizmet geliştiricisi ya da sahibiyseniz ve Vodafone Pass hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu iş ortağı portalını keşfedebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hoş Geldiniz

Vodafone Pass Nedir?

Vodafone Pass, abonelerimizin internet kotalarını, aşım ücretlerini ve kısıtlamaları düşünmeden sevdikleri şeylerin keyfini çıkarmaları için yeni bir yoldur. İş ortağı olarak bu devrim niteliğindeki yeni yola dahil olmak için Vodafone Pass'e katılın ve uygulamanızı veya hizmetinizi daha çok kullanmasını ve sevmesini sağlayın.

Gigabyte’lara veda edin. Vodafone Pass'e merhaba deyin.

Vodafone, abonelerine sevdikleri şeylerin tadını sonuna kadar çıkarma özgürlüğü verir. Endişelenmeden veya herhangi bir kısıtlama ile uğraşmadan arkadaşlarınızla yazışın, müzik dinleyin, sosyal medyada sürekli aktif olun ve hiç durmadan eğlenin.

Endişelenmeden Kullanın

Vodafone'da abonelerimizin ilgilendiği her şey için bir Pass kategorisi vardır: Çok çeşitli iş ortaklarımız tarafından sağlanan İletişim , Müzik, Sosyal ve Video içerikleri müşterilerimizin internetlerini tüketmeden sevdikleri şeyin tadını çıkarmalarını sağlar. Ayrıca tüm bu hizmetler için en iyi iletişim ağı kullanılır.

Vodafone Pass Nedir?

Vodafone Pass Kategorileri

İletişim Pass: Temel amacı mesajlaşma olan ve/veya benzer hizmetlerin işlevselliğine (ve/veya sesli arama ve/veya görüntülü arama) sahip uygulamalar ve hizmetler.

Sosyal Pass: Temel amacı günlük hayattaki olayların arkadaşlar, aile ve iş arkadaşlarıyla genel veya özel bir profilden paylaşılması olan uygulama ve hizmetler

Müzik Pass: Ana amacı müzik yayını olan uygulama ve hizmetler

Video Pass: Ana amacı video yayını olan uygulama ve hizmetler

Vodafone Pass Kategorileri

Nasıl Çalışır?

Uygulamanızı/hizmetinizi tanımlamak için bir yönteme ihtiyaç duyarız.

Uygulama veya hizmetinizin abonelerimiz tarafından kullanımını bir kategoride sınıflandırabilmek için hizmetinizi ağımızda tanımlayabiliyor olmamız gerekir. Bu işlemi hizmetinizin nasıl sunulduğuna dair parametreleri kullanarak yaparız ("Teknik Bilgiler" olarak anılacaktır). Yalnızca hizmetiniz için kullandığınız etki alanını www.hizmetiniz.com veya hizmetinizi sunan sunucuların IP adreslerini (10.1.1.1) tanımlamanız yeterlidir. Önemli olan kullanılan parametrelerin hizmetinizi benzersiz bir şekilde tanımlamasıdır. Not: Müşterilerinizin hizmetiniz aracılığıyla ne gönderdiğini veya aldığını bilmeye ihtiyaç duymayız. Yalnızca hizmetinize ait belirli veri paketlerini tanımlamamız ve bu paketleri doğru Pass kategorisine atamamız gerekir.

Uygulamanız veya hizmetinizdeki güncel değişiklikler hakkında bizi bilgilendirin.

Bu Teknik Bilgileri edindikten sonra, bunları hizmetinizi doğru bir şekilde tanımlamamızı sağlayacak şekilde kullanmak için sizinle çalışırız. Tanımlama işleminin başlangıç aşamasında doğru bir şekilde yapılması gerekir. Ayrıca ileride yapılacak değişiklikleri Vodafone Pass'e dahil etmek için birlikte çalışmaya devam etmemiz de büyük önem taşır. Bu sayede müşterilerimiz mümkün olan en iyi hizmetin tadını çıkarabilir.

Optimizasyon

Video yayını hizmetinizin bir parçasıysa tüm kullanıcıların mobil cihazlarında mümkün olan en iyi deneyimi yaşamaları için bu yayın optimize edilir. Video mobil ağlardan yayınlanırken ilgili protokollerin çalışma şeklinden kaynaklı ara belleğe alma veya hizmetin bozulması gibi sorunlar optimizasyon teknikleri kullanılarak çözülür. Bu optimizasyon işlemini, kendi başınıza uygulama imkanınız varsa hizmetinizin sistemlerimize entegre olması için sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu sayede hangi video oturumlarına optimizasyon uygulanması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Hizmet Ortağı Olma

Bu işlem çok kolay ve ücretsizdir.

Vodafone Pass, iş ortağı olarak katılmak isteyen tüm uygulama ve hizmet sağlayıcılarına açıktır. Yalnızca şu iki koşula uymanız gerekir: Burada belirtilen Pass kategori tanımlarına uygun olmalı ve müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sağlamamız için gerekli teknik bilgileri verebilmelisiniz. 

İçerik sağlayıcıları için bir Pass kategorisine katılmak ücretsizdir.

Katılmak için aşağıda belirtilen anlaşılır ve basit 6 adımı uygulamanız gerekir:

Hizmet ortağı olarak katıldıktan sonra kabul ettiğiniz takdirde logonuzu pazarlama materyallerimizde kullanırız.

Vodafone, Pass'e dahil olan kendi hizmetleri için ayrıcalıklı bir muamelede bulunmaz. 

Vodafone Pass Hizmet Ortağı olmak için gerekli 6 adım:

  • Hizmet Ortağı başvuru formunu doldurun
  • Gizlilik Anlaşması'nı imzalayın
  • Teknik Bilgileri sunun
  • İş sözleşmesini imzalayın
  • Teknik entegrasyon formunu doldurun
  • Marka işaretlerinizin kullanımı için onay verin
Hizmet Ortağı Olma
Sonraki