Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yardım sayfasına hoş geldiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Hat açma kapama ücreti ne kadardır?

Ücretlendirme

Hat açma kapama ücreti ne kadardır?

İhya

Borçtan iptal olan veya kendi isteği ile aboneliğini iptal ettiren abonelerin aynı GSM numarası ile yeniden Vodafone kullanıcısı olmak için abonelik müracaatında uygulanacak işlemdir.

- Faturalı Hat ihya ücreti yeni tesis vergileridir. Vergi ücret detayları için tıklayınız

- Faturasız hat ihya ücreti: 638 TL

Not: 113.14 TL tutarındaki kullanım ücreti 12 eşit taksit ile, aylık olarak müşterinin cep lira yüklemelerinden mahsup edilecektir .

Mağazalarınıza gelerek ihya yaptırmak isteyen müşterilerimizden, işleme ilişkin ücretler, bayilerimiz tarafından işlem sırasında tahsil edilmelidir.

İhya işleminde müşterinin yedek simkart talep etmesi durumunda, standart simkart değişikliği ile aynı tutarda, 136,50 TL olarak tahsil edilmelidir.

Kısıtlama Kaldırma Ücreti

Vodafone A.Ş. ile abonelik tesis ettikten sonra, herhangi bir sebeple, abonelerin talepleri doğrultusunda hattın görüşmeye kapatılması ve herhangi bir sebeple hattın görüşmeye açılması ile ilgili yöntemlerin belirlenmesidir.

Bireysel Faturalı Hatlar İçin Ücret; Hatta İşlem Gerekçesi “Abone İsteği” ile Kendi İsteği ile kısıtlama - kapama verildiğinde ücret yansımaz, kısıtlama - kapama kaldırma yapıldığında 139,27 TL açma ücreti yansır.

Bireysel Faturasız Hatlar İçin Ücret; Hatta İşlem Gerekçesi “Abone İsteği” ile Kendi İsteği ile kısıtlama-kapama verildiğinde ücret yansımaz, kısıtlama-kapama kaldırma yapıldığında 14 TL açma ücreti yansır.

Tarife, Ek Paket ve Kullanımlar

Yardım Konuları