Yardım - Anasayfa

Vodafone Yardım'a hoş geldiniz.

Vodafone Yardım'a hoş geldiniz.

Arama Sonuçları

“” aramasına ait 5 sonuç gösteriliyor

Vodafone Süpermarket hangi şehirlerde var?

İstanbul, İzmit, Ankara, Bodrum (Muğla) ve Eskişehir illerinde hizmet verilmektedir.

Kullanıcı bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Kişisel bilgilerini yanımda süpermarket sayfasında ‘Hesabım’ menüsünden görebilirsin. Adreslerini silebilir, değiştirebilir ya da yeni adres ekleyebilirsin. Yine aynı menüden siparişlerini görebilir, dilersen iptal edebilir ya da aynı siparişi tekrar verebilirsin.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Ana sayfadaki reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğin ürünleri sepetine ekleyebilirsin. Sepetindeki ürünleri silebilir ya da başka ürünler ekleyebilirsin. Teslimat adresini belirledikten sonra teslimat günü ve saatini seçebilirsin. Siparişine özel notun varsa ekleyebilirsin. Ödeme ekranında ödeyeceğin tutarı görebilirsin. KVKK metni, Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunu ve koşulları kabul ettiğini işaretleyerek siparişini tamamlayabilirsin.

Minimum sipariş tutarı ne kadardır?

Heryerde Supermarket’in minimum sipariş tutarı 60 TL'dir.

Önceki siparişlerimi nereden takip edebilirim?

‘Hesabım’ menüsünden ‘Siparişlerim’ alanına tıklayarak aktif ve eski siparişlerine ulaşabilirsin. Daha önce verdiğin siparişlerini ve iptal ettiğin siparişlerini görüntüleyebilir, eski siparişlerin üzerinden ürünleri tekrar sepete ekleyerek yeni bir sipariş oluşturabilirsin.

En Popüler Sorular

Bize Ulaşın