Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Türk Kızılayı Kan Bağış Merkezleri Servisi

Mobil YardımTürk Kızılayı ve Vodafone işbirliğiyle "Sağlıklı bir toplum için kan verin" sloganı ile hayata geçirilen servis düzenli kan bağışçısı sayısını arttırmayı hedefler.

Servise kayıtlı olan aboneler yakınlarındaki sabit Türk Kızılayı kan bağış merkezlerinin nerede olduğunu öğrenir ve mobil kan bağış ekipleri yakınlarında olduğunda SMS ile bilgilendirilirler.

Servise kayıt olmak için GONULLU yazıp 5262'ye SMS göndermeniz yeterli. Servise kayıtlı aboneler bilgilendirme SMS'lerini alır ve düzenli kan bağışı yapmaya teşvik edilirler.

Bu servise kayıt olmak ve bilgilendirme SMS'lerini almak ücretsizdir.

Kan bağış merkezlerine giden abonelerin kan bağışına uygun olup olmadığı Türk Kızılayı görevlileri tarafından değerlendirilir. Abonelerin kan bağışına uygun bulunmaması Vodafone'un sorumluluğunda değildir.

Servise kayıtlı abonelere iletilen SMS'in içeriğinden ve iletilen bilginin doğruluğundan Türk Kızılay'ı sorumludur.

Servise kayıt olan aboneler konum bilgilerinin sadece kendilerine yakın kan bağış merkezlerinin bilgisinin iletilmesi için sorgulanmasını kabul edip, onaylarlar.

Mobil kan merkezlerinin çalışma saatleri ve yerleri hava şartları gibi dış etkenler nedeniyle değiştirilebilir ya da tamamen iptal edilebilir. Bu değişikliklerden Vodafone sorumlu değildir.