Ps5 Pulse Explore Kablosuz Kulaklık

Sony Ps5 Pulse Explore Kablosuz Kulaklık

0 Değerlendirme
Peşin Fiyatına 3 Taksit
8.199,00 TL
1
Adet:
1

Ürün bilgileri

Sony Playstation 5 Pulse Explore Kablosuz Kulaklıklarla evde ve hareket halindeyken oyun seslerinde yeni bir dönemi deneyimleyin.

Yapmak. İnanmak

Sürükleyici Ses

Pulse Explore Kablosuz Kulaklıkların düzlemsel manyetik sürücüleri ile favori oyunlarınızda olağanüstü gerçekçi sesin keyfini çıkarın. Bunlar, ultra düşük distorsiyona sahip ses manzaralarını yeniden üreterek oyun geliştiricilerinin tam olarak amaçladıklarını duymanıza olanak tanır.

Açık İletişim

Sony Playstation 5 Pulse Explore Kablosuz Kulaklıklar, oyun oturumlarınız sırasında arkadaşlarınızın sizi yüksek ve net bir şekilde duyabilmesini sağlamak için yapay zeka ile geliştirilmiş gürültü engelleme özelliğine sahip iki gizli mikrofona sahiptir.

Size kolaylık sağlamak için

Pulse Explore Kablosuz Kulaklıklar, 5 saate kadar pil ömrüne ve şarj kutusu aracılığıyla 10 saate kadar daha fazla pil ömrüne sahiptir. Ayrıca, kulaklığınızı Bluetooth® aracılığıyla bir mobil cihaza bağlayarak aramaları yanıtlayabilir ve kesintiye uğramadan müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

8.199,00 TL