Kiwi Baby Çiftli Elektrikli Vakumlu Göğüs Pompası

Kiwi Kiwi Baby Çiftli Elektrikli Vakumlu Göğüs Pompası

Satıcı: Fırsat Dünyası
0 Değerlendirme
659,00 TL
1
Adet:
1

Ürün bilgileri

Kiwi Baby KBABY58 Elektrikli Gögüs Pompası


Beklentilerinizi Karşılar

İlk emzirmeye başlayan anneler için özel olarak geliştirilen göğüs pompası anne sütüne en doğru şekilde alarak bebeğiniz için beklentilerinizi yerine getiren bir deneyim yaratır.


Kusursuz Deneyim

Profesyonel yapısı sayesinde göğüs pompası ile dilediğiniz miktar sütü kolayca çıkarabilir bu sayede bebeğinizin doyuracak miktar anne sütüne en taze şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıcalık Sunar

Yeni emzirmeye başlayan anneler için ayrıcalık sunan elektrikli göğüs pompası sayesinde sizde kusursuz bir deneyim sağlayabilir avantajdan taviz vermeyen bir kullanımdan yararlanarak ayrıcalığı yakalayabilirsiniz.


 


Hijyenik Temizlik

Kullanım sırasında oldukça hijyenik bir deneyim yaşayabilir anne sütünü en verimli şekilde bebeğinize sağlarken bu kusursuz kullanım şeklinin avantajlarından faydalanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Elektrikli Çalışma Yapısı

Beklentilerinizi yerine getiren elektrikle çalışma sistemini son derece kolayca kullanabilir talimatlara uygun şekilde göğüs pompasını anne sütünü çıkarabilmek için kolayca kullanabilirsiniz.


Zahmetsiz Kullanım

Yeni emzirmeye başlayan annelere özel mükemmel bir performans yaratan elektrikli göğüs pompası ile sizde kendiniz için en doğru ürünü seçmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Renk

     

    Beyaz

  • Marka

     

    Kiwi
Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Ürün özellikleri

Ürün TürüTek Göğüs
Çalışma TipiElektirikli
Masaj ÖzelliğiVar
OtomatikEvet
ÖzellikVakumlu
659,00 TL