Inovaxis Konuşma Özellikli Yedek Kordonlu Akıllı Saat Powerbankli Bluetooth Kulaklık Hediyeli

Inovaxis Inovaxis Konuşma Özellikli Yedek Kordonlu Akıllı Saat Powerbankli Bluetooth Kulaklık Hediyeli

Satıcı: İnova Teknoloji
0 Değerlendirme
699,90 TL
1
Adet: 5 adet kaldı!
1

Ürün bilgileri

 • smart watch ürün özellikleri android ve ios desteklidir - Bluetooth hatırlatıcısı,sms,whatsapp mesajlarını okuma - Whatsapp qq haberleri ve diğer müşteri bilgileri ve diğer zamanında hatırlatıcılar - Kalp atış hızı algılama kalp atış hızı izleme, günün her saatinde kalp atışınızı izleme - Adımsayar, spor kalori, kalori tüketimi, egzersiz kilometre kaydı - Sağlıksız yaşam tarzını değiştirmek ve değiştirmek için yerleşik hatırlatma - Uyku izleme - Uyku durumunuzu nicel olarak kaydedin ve analiz edin - Cep telefonu işlevini bulma - Anti-Kayıp hatırlatma - Iki yönlü arama - Bluetooth müzik çalma - Mobil müzik çalmayı kontrol etme - Çağrı hatırlatma desteği - Titreşim motoru desteği diğer özellikler
 • Dokunmatik Bluetooth Kulaklık 2000 Mah Powerbank Su Geçirmez Sporcu Kulaklığı F9-5 Toza ve Suya Karşı Dayanıklı Tek Dokunuşla Kontrol (Şarkı, Arama Cevaplama, Siri ile Konuşma İçin, Ses Kontrolü ve Açma-Kapatma) Yüksek Kapasiteli Şarj Kutusu ile Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Yüz yüze Konuşur Gibi Ses Kalitesi NOT : (Kulaklık ve saat İle Havuz, Deniz ve Duşa Girilmesi Tavsiye Edilmemektedir. Günlük Kullanım İçin Uygundur.) NOT : Akıllı Kulaklıklar su geçirmezlik sertifikasına sahiptir fakat sıcak suda basınç ölçülemediğinden ve cihaz içlerine su buharı dolduğundan sıvılaşarak cihazı bozabilmektedir. NOT : Lütfen ürünlerinizi USB aracılığıyla şarj ediniz. Prizden gelebilecek yüksek akım ürünlerinizi bozabilir.Sonrasında oluşabilecek sorunların önüne geçilebilmesi için bu uyarıları dikkate almanızı rica ediyoruz.

  Saat kurulumu için iinternetten birçok kurulum videosundan faydalanabilirsiniz.android cihazlarda bazı virus yada güvenlik uygulamalarından dolayı problemler yaşanabilir.Ayarlamaları buna göre yapmanız gerekebilir.

          SAAT İÇİN KASA RENGİ VEYA KORDON RENGİ BELİRTİLMEZ İSE KARIŞIK GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

not:iade taleplerinizde her 2 ürün birlikte gönderilmesi gerekmektedir.Aksi durumda İade kabul edilmeyecektir

 

 • Ürün stoklarla sınırlıdır.

 • Üründe yapılan kampanya kapsamında değişiklik hakkı satıcı ve Vodafone’da saklıdır.

 • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur.

 • İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatını satıcı belirlemektedir.

 • Her Şey Yanımda Ürün Kodu: OFR-20132410-505

 • İade koşulları için tıklayınız.

 • Bu üründen maksimum 10 adet alınabilir.

 • Her Şey Yanımda, 10 adedin üzerindeki siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

699,90 TL