Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir
LinkedIn

Yöneticilerimiz

Levent Gemici - Our leaders

Levent Gemici

Levent Gemici, Vodafone ailesine 2010’da Fiyatlama Direktörü olarak katılmış, sonrasında Kurumsal Ürün Yönetimi ile Strateji ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Gemici, Nisan 2021’den bu yana Müşteri Operasyonları, Toptan Satış ve Stratejiden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Nazlı Tlabar Güler - Our leaders

Nazlı Tlabar Güler

Nazlı Tlabar Güler, Eylül 2022’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak Vodafone Türkiye’ye katılmıştır. İnsan Kaynakları alanında 19 yılı aşkın deneyime sahip olan Güler, kariyerine Avea’da başlayarak Yetenek Yönetimi ve Gelişimi ve İK İş Ortaklığı alanlarında sorumluluk üstlenmiştir. 2011 yılı itibarıyla HSBC Bankası’nda İK İş Ortaklığı ve Organizasyonel Gelişim alanlarında görev almıştır. HSBC’deki son görevinde Ücretlendirme, Yan Haklar ve Çalışan İlişkilerinden Sorumlu Direktör olarak çalışan Güler, 2018 yılında Cigna Finans ve Emeklilik şirketinde İnsan Kaynakları, Süreç ve Stratejik Program Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görev almıştır.

Hana Jalel  - Our leaders

Hana Jalel

Nisan 2022 itibarıyla Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna getirilen Hana Jalel, Vodafone ailesine 2007 yılında katılmıştır. Vodafone Türkiye’de ve Vodafone Grubu bünyesinde Ticari Finans Direktörlüğü, Güney Avrupa Bölgesi Denetim Direktörlüğü ve Finansal Planlama ve Analiz Direktörlüğü gibi çeşitli roller üstlenmiştir.

Günce Çakır - Our leaders

Günce Çakır

Günce Çakır, Ekim 2023’ten bu yana Vodafone Türkiye’de Kurumsal Güvenlik ve Hukuk’tan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

 

Özlem Kestioğlu - Our leaders

Özlem Kestioğlu

Özlem Kestioğlu, Haziran 2021’de Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak Vodafone Türkiye’ye katılmıştır. 24 yıllık kariyerine 1999’da danışman olarak SAP’de başlayan Kestioğlu, devamında 10 yıl Oracle’da çeşitli satış rolleri üstlenmiştir. Sonrasında ise KoçSistem’de Satış Direktörü olarak görev almıştır.

Yago Lopez - Our leaders

Yago Lopez

Yago Lopez, 2008 yılında Vodafone İspanya’da görevine başlamıştır. Daha sonra Vodafone Grubu’na geçiş yaparak kariyerine Almanya, İrlanda ve 2013 yılında Sidney’de devam etmiştir. 2023 itibarıyla Vodafone Türkiye ailesine Şebeke Altyapısından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Bu rolüne atanmadan önce, Vodafone Avustralya ve TPG’nin birleşmesi ile kurulan TPG Telecom’da Teknoloji, Strateji ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmıştır.

Hasan Süel - Our leaders

Hasan Süel

Vodafone Türkiye’ye 2009 yılında Dış İlişkilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Hasan Süel, bu görevine ek olarak, 2010 yılından bu yana başkanlığını üstlendiği Türkiye Vodafone Vakfı çatısı altında Türkiye’nin öncelikli sosyal ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projelere liderlik etmektedir.

Meltem Bakiler Şahin - Our leaders

Meltem Bakiler Şahin

Vodafone Türkiye ailesine 2017 yılında Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Meltem Bakiler Şahin, Şubat 2021’den bu yana Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır.

Ayşegül Arıcan Şeker - Our leaders

Ayşegül Arıcan Şeker

Ayşegül Arıcan Şeker, Ekim 2021’den bu yana Vodafone Türkiye’de Bilgi Teknolojileri Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Ayrıca, Türkiye Vodafone Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi’dir.