Vodafone Faturalı Hat İşlemleri

Yükleniyor

Fatura Görüntüleme

Vodafone'un faturalı hat abonesi iseniz, Online Self Servis'te, Fatura Görüntüleme sayfasından ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı tarih (ödeme tarihi veya son ödeme tarihi) ve tutar bilgisiyle birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Online Self Servis üzerinden fatura görüntülemek oldukça kolay!


Yasal E-Fatura kolonunda yer alan PDF ikonuna() tıklayarak Yasal E-Fatura'nızı .PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.Fatura Görüntüleme sayfasında ilgili fatura detayına tıkladığınızda () o döneme ait paket ve paket kullanım bilgilerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda fatura görüntüleme tablosundaki bilgileri Excel’e Aktar linki ile bir excel dökümanına aktarabilirsiniz.

Fatura Detayı
Faturanızın detayına tıkladığınızda, görüntüleyeceğiniz ekrandaki ilk tabloda fatura tutarınız, tutara dahil olan vergi ve faturanın son ödeme tarihi yer alır. Yasal e-Faturanızı sayfanın üst tarafındaki ikonlardan faydalanarak bilgisayarınıza indirebilir () veya e-posta ile gönderebilirsiniz ().Paketlerim
Bu tabloda ilgili dönemde sahip olduğunuz tüm paketleri (cihaz ödemesi, görüşme, mesajlaşma, internet) fiyat bilgisiyle birlikte görüntüleyebilirsiniz.  Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. (Bu tablo Hesabını Bilen tarifeleri abonelerine gösterilmemektedir) Toplu Görüşme Paketi başlığı altında aylık tarife ücretinizi görüntüleyebilirsiniz.
Görüşme Ücreti, SMS/MMS ve İnternet/DATA başlıklarında ise bu kullanım tipleri ile ilgili paket dışı kullanım tutarlarınızı görebilirsiniz. Bu tablodaki tutarlara KDV ve ÖİV dahil değildir. Görüşme Süreleri
Bu tabloda tarifenize özel olarak gruplanmış şekilde arama yönlerine göre toplam dakikanızı ve kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Burada verilen kullanım bilgileri sadece tarifeniz ile birlikte gelen dakikalar içindir. Kampanya ya da konuşma paketleri ile gelen dakikalar bu toplama dahil değildir. (Bu tablo Hesabını Bilen tarifeleri abonelerine gösterilmemektedir)Son 6 aya ait kullanım detaylarınızı tarih, kullanım tipi (görüşme, mesaj, internet) ve tutar gibi ayrıntılarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz, daha ayrıntılı inceleme yapmak için bu bilgileri excel'e aktarabilirsiniz.
Ücretlendirilmiş kullanımları (Paket dışı kullanım tutarlarını) hızlıca görüntülemek için "0 TL Tutarlı Kayıtları Gösterme" seçeneğini kullanabilirsiniz. İlgili başlıklara tıklayarak kullanım detaylarını artan veya azalan sırayla kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Aranan kişinin Online Self Servis, Adres Defterim uygulamasına kayıtlı olması durumunda isim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Kişi kayıtlı değil ise telefon numarasını rehbere ekleme ikonuna () tıklayarak yeni bir kayıt ekleyebilirsiniz.Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.