Vodafone Evde İnternet

Vodafone Evde

Vodafone Evde İnternet

Vodafone Evde faturamda yer alan KDV, ÖİV nedir?

Mevcut VodafoneNet internet paketinizin tarife ücretine dahil olan %10 ÖİV ve %18 KDV vergisi ile VodafoneNet telefon hizmeti kullanımızdan kaynaklanan %10 ÖİV ve %18 KDV vergisi her ay faturanız üzerinden kesilerek sizin adınıza devlete ödenmektedir. Sözleşmeden doğan damga vergisi müşterilerimizin sorumluluğunda olup faturanıza yansıtılmayacaktır.

Tarafımızdan iletilen ücretler KDV ve ÖİV dahil olup, faturada ayrı kalemler halinde gösterilmektedir.

30.01.2021 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan karar gereği %7,5 olan Özel İletişim Vergisi (ÖİV) oranı, %10 olarak güncellenmiştir.

Vodafone Evde sabit internet müşterisi olduktan sonra çıkacak ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

Aboneliğinizin aktiflenmesinden sonra çıkan ilk faturanızda, interneti kullanmaya başladığınız tarihten fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz faturalandırılır. Örneğin fatura kesim tarihinden 10 gün önce internetiniz aktif konuma geldi ise ilk faturanıza 10 günlük kullanım bedeli yansıtılır. Kullanım tercihlerinize göre modem ve tablet gibi ek ürün ve hizmet bedelleri de faturanıza ek olarak yansıtılır.

Faturalamada 2 dönemimiz bulunmaktadır. Faturalar ay sonu veya her ayın 15’inde kesilir. Sisteme yansıması yaklaşık 3 gün sürdüğünden, 3 gün sonrasında bir hafta sürecek şekilde sms göndererek bilgi verilmektedir. Son ödeme tarihleri kesim tarihi sonrasındaki 15.gündür.

Vodafone Evde faturalarım nasıl gönderilir?

Vodafone Net faturanız her ay düzenli olarak belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilmektedir. İletişim tercihiniz ne olursa olsun her ay ayrıca bilgilendirme sms i gönderilmektedir. İletişim tercihinizi Vodafone Yanımda ya da www.jetfatura.com adresimizden görüntüleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Vodafone Evde internet hizmetini kullanarak internete bağlandığımda, telefon faturama herhangi bir ücret yansır mı?

VodafoneNet ile internete bağlandığınızda mevcut telefon faturanıza internet kullanımından kaynaklanan herhangi bir ücret yansımaz. VodafoneNet internet hizmetinin kullanım bedeli (paket, modem, varsa ek paket ücreti) size Vodafone Net tarafından her ay düzenli olarak ayrıca faturalanacaktır.

Vodafone Evde fatura ve kullanım bilgilerimi nasıl takip edebilirim?

VodafoneNet fatura ve kullanım bilgilerinizi, aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasını takiben sms ile gönderilecek özel kullanıcı adı ve şifrenizle www.jetfatura.com adresine girerek ya da Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Fatura ve kullanım detaylarımı nereden öğrenebilirim?

Fatura ve kota detaylarınızı Vodafone Yanımda Uygulaması'ndan, www.jetfatura.com adresinden veya 0850 542 1 542 self servis numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Fatura ödemelerimi nereden ve nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Jetfatura kullanarak, web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların veznelerine, bankaların internet bankacılığı üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, telefon bankacılığı ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ödeme talimatı verirken ya da ödeme yaparken müşteri numaranızı başında 0 olacak şekilde 10 haneli olarak girmeniz gerekmektedir. Örnek olarak; 123456789 müşteri numaranız için 0123456789 şeklinde giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi durumda ödeme sağlayamayacaksınız.

Faturalarınızı kredi kartı ile ödemeyi seçtiğiniz takdirde, başvuru sırasında belirttiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve onayınıza istinaden, fatura tutarınız her ay kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Anlaşmalı Bankalar ve Diğer Ödeme Noktalarımızı öğrenmek için tıklayın.

Güvenli internet satın alabilir miyim?

Güvenli internet kapsamında aşağıdaki paketlerden birini ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Paketlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Güvenli İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1) Aile Profili (alttaki sitelerden girilmek istenmeyenler)

a. Oyun Siteleri

b. Sohbet Siteleri

c. Sosyal Medya Siteleri

e) Çocuk Profili

Vodafone Evde İnternet

Yardım Konuları

Vodafone Yanımda Uygulamasını indirin