Süpermarket Yanımda ile Alışveriş Çok Avantajlı! | Vodafone Türkiye

Süpermarket Yanımda’dan alışveriş yapmak çok avantajlı!

Süpermarket Yanımda’dan alışveriş yapmak çok avantajlı! Sen de hemen Vodafone Yanımda’ya gir, Süpermarket Yanımda’ya tıkla, ilk alışverişinde haftalık 10GB internet kazan. Sonraki tüm alışverilerinde ise haftalık 2GB internet Vodafone’dan hediye. 27 kategoride 7000’den fazla ürün seçeneği ve her 2 haftada 1 yenilenen 100’den fazla çok özel kampanyayla tüm market alışverişlerin Vodafone Yanımda’yla kapında.

Vodafone Yanımda Market Alışverişinde de Yanında!

Market alışverişlerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapan Vodafone’lular ilk alışverişinde10GB, sonraki her alışverişinde ise 2GB hediye internet kazanıyor.

 Logo

Vodafone Yanımda’yı Hemen İndirin!

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hattınızla ilgili tüm işlemleri kolaylıkla halledebilir, TL/ek paket yükleyebilir, kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilir, faturanızı inceleyerek ödeme yapabilir, Fırsatlar Dünyası’nın Vodafonelulara özel kampanyalarından faydalanabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store/Google Play Store üzerinden indirebilir veya CEP yazıp 6666’ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.