Süpermarket Yanımda ile Alışveriş Çok Avantajlı! | Vodafone Türkiye

Süpermarket Yanımda’dan alışveriş yapmak çok avantajlı!

Sen de hemen Vodafone Yanımda’ya gir, Süpermarket Yanımda’ya tıkla, ilk alışverişine özel 30TL indirim fırsatı ve haftalık 10GB internet kazan. Üstelik her alışverişinde haftalık 2GB internet Vodafone’dan hediye!

Süpermarket Yanımda 28 kategoride 7000’den fazla ürün seçeneği sunuyor. 2 haftada bir yenilenen 100’den fazla kampanya seçeneği ile market alışverişin tek tıkla ve belirlediğin sürede kapında oluyor. Banka/kredi kartı veya faturama yansıt seçenekleri ile ödeme yapabileceğin Süpermarket Yanımda’yı henüz denemediysen şimdi tam zamanı! Vodafone müşterisi olmadanda alışverişini yapabileceğin Süpermarket’te Taze Perşembe, Süper Salı gibi konsept ve birçok özel gün indirimleri seni bekliyor.

 Logo

Vodafone Yanımda’yı Hemen İndirin!

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hattınızla ilgili tüm işlemleri kolaylıkla halledebilir, TL/ek paket yükleyebilir, kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilir, faturanızı inceleyerek ödeme yapabilir, Fırsatlar Dünyası’nın Vodafonelulara özel kampanyalarından faydalanabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store/Google Play Store üzerinden indirebilir veya CEP yazıp 6666’ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Esaslar