Hattını Vodafone'dan alanlara özel numaralar burada!

Vodafone’a gel, milyonlarca 540’lı numaradan istediğini seç, anında aktifle!

Numaranı seç

Hangi numaraları alabilirim?

Tekrar Eden Sayılar

Örn. 1111, 2222 ile biten numaralar

Doğum Tarihi

Örn. 12.02.1990 1990 ya da 1202 ile biten numaralar

İsim

Örn. Ece 323 ile biten numaralar

Önemli Tarihler

Örn. 1881, 1938 gibi önemli dönemler veya sizin için önemli evlilik yıl dönümü gibi tarihler

Şehir Plakaları

Örn. 01, 34, 61 ile biten numaralar

Takım Kuruluş Yılları

Örn. 1907, 1905, 1903 ile biten numaralar

Nasıl Numara Rezerve Edebilirim?

Dilediğiniz telefon numarasını seçin, 1 ay boyunca numarayı sizin için rezerve edelim.

1Numara Seç

Dilediğiniz numarayı (en fazla 7 hane) aratıp bulabilirsiniz.

2Telefon Numaranı Doğrula

Seçtiğiniz numarayı size rezerve edebilmemiz için telefon numaranızı ve onay kodunu girmeniz yeterli.

3İşlem Başarılı

Rezervasyon işleminiz tamamlandıktan sonra 1 ay içerisinde dilediğiniz tarifeyi seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Numara SeçTelefon Numaranı Doğrulaİşlem Başarılı

Kampanya Detayları

Yeni bireysel mobil hat alarak Vodafone'lu olmak isteyen herkes katılabilir. Bu proje numara taşıma işlemleri dışında, sadece yeni hat satın alımlarında geçerlidir.
Vodafone’dan numara rezerve etme işlemi 14.11.2023 tarihi itibariyle süresiz olarak Vodafone tarifeler internet sayfası ve mağaza kanallarımızdan satışa açılmıştır, müşteri hizmetleri kanalından rezervasyon işlemi yapılamamaktadır. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya kapsam ve geçerlilik süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Numara rezerve etme sayfasında numara aratma aşamasında maksimum 7 hane olacak şekilde istediğiniz sayıları yazarak arama yapabilirsiniz. Burada sunulan numaralardan birini seçip ilerleyebilirsiniz.
Numara rezerve etme işlemi ücretsizdir. Numara gruplarından bazıları özel numara statüsünde olup seçtiğiniz numara tipine göre numaraya özel ödeme tutarı ekranda belirtilecektir.
Bir müşteri ücretsiz numaralardan en fazla 3 adet ve ücretli numaralardan ise 1 adet olmak üzere toplamda 4 numara rezerve edebilir. Bir aylık rezervasyon süresi sonunda rezerve edilen numara ile işlem yapılmazsa rezervasyon işlemi sona erer.
Rezervasyon sonrasında size otomatik olarak gönderilen smsteki linke tıklayarak yönlendirildiğiniz sayfadan tarifelerimize ulaşabilirsiniz. Bu sayfada ihtiyacınızı karşılayan bireysel mobil tarifeyi seçerek başvuru işleminize başlayabilirsiniz ya dahttps://vftr.co/rezervenumaramvar linkine tıklayıp tarife seçimini yaptıktan sonra numara seçimi kısmında karşınıza çıkan ekranda “rezerve numaram var” seçeneğini işaretleyerek işleminize devam edebilirsiniz. Kampanya faturalı ve faturasız hat taleplerinin tamamında geçerlidir.
Seçtiğiniz numara ücretli ise satın alım sonrasında faturanızın ilk ayında bu ücret tek seferlik olmak üzere yansıtılacaktır. Faturasız hat seçen müşterilerimiz sadece bayiden ödeme yapabileceklerdir. Rezervasyon yapmak ücretsiz olmakla beraber seçtiğiniz özel numara sizin için Vodafone güvencesi ile sistemimizde 1 ay boyunca rezerve edilecektir.
Rezerve ettiğiniz numara ile 1 ay içerisinde işlem yapmadığınız durumda otomatik olarak rezervasyon işlemi sonlanır. Bireysel mobil hat başvurusu sırasında numara seçme adımında rezerve numaram var seçeneğini seçmeden ilerleyebilirsiniz.
Başvurunuz için aktivasyon işlemi başlamadığı sürece iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz teyidi ile ilgili arandığınızda iptal talebinizi iletebilirsiniz.
542yi arayarak müşteri temsilcisine yaşadığınız problemi aktarabilirsiniz.
Rezerve edebileceğiniz numaralar tamamen 0540 ile başlayacak olup; tekrarlayan sayılar, takım kuruluş yılları, doğum yılı veya sizin için anlamlı olan yıl dönümü tarihleri gibi sayılarla bitebilir.

İstediğim Numarayı Alabilir miyim?

Son yıllarda mobil hat kullanıcıları telefon numaralarını kendileri için özel olan rakamlardan oluşmasını talep edebiliyor. Kendilerine sunulan numara seçenekleri dışında, doğum tarihi, il plakası ya da farklı özel rakamları içeren telefon numaralarını talep eden kullanıcılar için Vodafone numara seçme ve belirleme gibi hizmetler sunuyor. Vodafone’un kullanıcılarına sunmuş olduğu numara rezerve özelliği sayesinde yeni bireysel mobil hat alacak olan kullanıcılar kendi belirlemiş oldukları numaraları telefon numaraları olarak belirleyebiliyor. Numara rezerve hizmetinde seçilecek telefon numaraları 0540 ile başlar. Ardından gelen numaralar ise tekrarlayan sayılar, doğum tarihi, takım kuruluş yılı gibi kullanıcı için anlamlı sayıları içerebilir.

Özel Numara Nasıl Alınır?

Yalnızca yeni hat alımlarında geçerli olan Vodafone özel numara alma işlemi için öncelikle Vodafone’un numara rezerve etme sayfası üzerinden istediğiniz numarayı araştırmanız gerekir. Maksimum 7 hane olmak üzere arama kısmına istediğiniz sayıları yazarak arama yapmanız gerekir. Ardından seçtiğiniz rakamlara göre size sunulan numaralardan birini seçerek ilerleyebilirsiniz. Vodafone numara rezerve hizmeti ile web sitesi üzerinden ya da numara satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Numara rezerve işlemi yalnızca online kanallar ve mağazalar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşteri hizmetleri kanalından rezervasyon işlemi yapmak mümkün değildir.

Numara Seçme Nasıl Yapılır?

Özel numara alma birçok kullanıcının tercihidir. Kullanıcılar telefon numaralarının kendileri için özel olan rakamlardan oluşmasını sıklıkla tercih ederler. Vodafone özel numara seçme işlemini yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle Vodafone web sitesi üzerinde yer alan numara rezerve sayfasındaki arama kısmına maksimum 7 haneden oluşmak kaydıyla istediğiniz rakamları yazmalısınız. Ardından arama butonuna tıklayarak Vodafone tarafından seçtiğiniz numaralardan oluşturulmuş olan cep telefonu numarası kombinasyonları ekrana gelecektir. Bu kombinasyonlardan sizin için en uygun olanı seçerek Vodafone yeni numara seçme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz numarayı yeni hat alımlarında online kanallar üzerinden ya da mağazalar aracılığı ile satın alabilirsiniz. Rezerve ettiğiniz numara ile 1 ay içerisinde işlem yapmamanız halinde otomatik olarak rezervasyonunuz iptal edilir.

Vodafone’dan İstediğim Numarayı Alabilir miyim?

Vodafone yeni hat alımlarında geçerli olan numara rezerve işlemi ile istediğiniz numaralar ile oluşturulmuş olan cep telefonu numarası kombinasyonlarından birini seçebilirsiniz. Size bu numara kombinasyonlarının sunulabilmesi için numara rezerve sayfasında yer alan arama yerine en fazla 7 rakam yazarak sistemin sizin için numara kombinasyonları oluşturmasını sağlamalısınız. Seçtiğiniz 7 rakam ile size en uygun telefon numaraları hazırlanacak ve size sunulacaktır. Rezervasyon sonrasında size gönderilecek olan kısa mesajda yer alan linke tıklayarak tarifenizi seçerek hat satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir kullanıcı ücretsiz olan numaralardan en fazla 3, ücretli numaralardan ise yalnızca 1 adet olmak üzere toplam 4 numara rezerve edebilir.

Özel Numara Almak Ne Kadar?

Vodafone yeni hat numara seçme işlemi ücretsizdir. Numara rezerve işlemi sırasında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ancak tercih ettiğiniz numaralardan oluşturulmuş olan ve seçmeniz için size sunulan numara alternatifleri içerisinde yer alan numaralardan bazıları özel numara statüsüne girmektedir. Eğer seçtiğiniz numara, özel numara statüsünde yer alıyorsa numaraya ait özel ödeme tutarı ekranda size belirtilir. Seçtiğiniz numara sizin için 1 ay boyunca sistemde rezerve edilir. 1 ay boyunca işlem yapılmayan rezervasyon işlemi iptal edilir. Eğer rezerve ettiğiniz numarayı satın alma işlemi gerçekleştirecekseniz ve seçtiğiniz numara ücretli ise satın alma sonrasında ilk faturanıza bu ücret tek seferlik olmak üzere yansıtılacaktır. Faturasız hat kullanıcıları ise bu ücreti Vodafone mağazaları aracılığı ile ödeyebileceklerdir.

Hangi Özel Numaraları Alabilirim?

Vodafone Numara Rezerve işlemi ile tekrar eden sayılardan oluşan telefon numarası alabilirsiniz. Örneğin sonu 22 22 ile biten numara gibi bir seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında 4444 telefon numarası gibi şehir plakaları ile biten numaraları da tercih edebilirsiniz. Sivas plaka kodunu tercih eden kullanıcılar 58 58 özel numara tercihlerini yine Vodafone Numara Rezerve sistemi üzerinden gerçekleştirebilirler. İsterseniz rakamları isminizin karşılığı olacak şekilde de seçebilirsiniz. Örneğin “Ada” ismi için 232 ile biten bir numaraya da sahip olabilirsiniz. 4444 numara bitişli telefon numaralarını hem plaka hem de doğum tarihi olarak tercih edebilirsiniz. Daha kolay akılda kalması için sıkça tercih edilen sonu 0000 ile biten numaralar da bu sistem üzerinden alınabilir. Tüm bunların dışında doğum tarihlerini, kişiler için önemli diğer tarihleri ya da takım kuruluş yıllarını içeren numaralar da alınabilir.

Alabileceğim Taraftar Numaraları Nelerdir?

Özel numara seçiminde kullanıcıların en çok tercih ettiği ve kullanmak istediği numaralardan biri de taraftar numaraları olarak bilinen takım kuruluş yıllarını içeren seçeneklerdir. Vodafone Özel Numara Rezerve servisi ile kullanıcılar takım kuruluş yıllarını içeren numaraları tercih edebilirler. Fenerbahçe takımının taraftarları sonu 1907 ile biten hat seçimi yapabilirler. Beşiktaş takımını tutan taraftarlar ise sonu 1903 ile biten hat kullanabilirler. Sonu 1905 ile biten numara seçimi de Galatasaray taraftarları tarafından alınabilir. Üç büyük takım taraftarlarının 1907’li numara, 1903’lü numara ya da 1905’li numara gibi seçeneklerinin yanı sıra diğer futbol kulüplerinin taraftarları da takımlarının kuruluş yıllarını içeren numaraları Vodafone Numara Rezerve sistemi üzerinden seçerek satın alabilirler.

Bu kampanya ile “Vodafone’dan numara rezerve etme ve özel numara satın alma” işlemlerini, yeni bireysel mobil hat alarak Vodafone’lu olmak isteyen herkes 14.11.2023 tarihi itibariyle tüm Vodafone mağazalarından ve Vodafone tarifeler internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilir. Müşteri hizmetleri kanalımız üzerinden satış veya rezerve işlemleri yapılamamaktadır.

Numara rezerve etme işlemi tamamen ücretsizdir. Numara gruplarından bazıları (Örneğin: 1907, 1903 gibi takım kuruluş yılı veya çift haneli 00 00 gibi tekrarlı sayılarla biten numaralar) “özel numara” statüsünde olup seçtiğiniz numara tipine göre, numaraya özel ödeme tutarı Vodafone tarifeler internet sayfası üzerinden yapılan işlemlerde ekranda belirtilecektir. Mağazadan yapılan başvurularda ise mağaza çalışanlarından bilgi alabilirsiniz. Rezerve edebileceğiniz numaralar tamamen 0540 ile başlayacak olup; tekrarlayan sayılar, takım kuruluş yılları, doğum yılı veya sizin için anlamlı olan yıl dönümü tarihleri gibi sayılarla bitebilir. Seçtiğiniz numara ücretli ise satın alım sonrasında faturanızın ilk ayında bu ücret tek seferlik olmak üzere yansıtılacaktır. Faturasız hat seçen müşterilerimiz sadece bayiden ödeme yapabileceklerdir. Rezervasyon yapmak ücretsiz olmakla beraber seçtiğiniz özel numara sizin için Vodafone güvencesi ile sistemimizde 1 ay boyunca rezerve edilecektir.

Bir müşteri ücretsiz numaralardan en fazla 3 adet ve ücretli numaralardan ise 1 adet olmak üzere toplamda 4 numara rezerve edebilir. Bir aylık rezervasyon süresi sonunda rezerve edilen numara ile işlem yapılmazsa rezervasyon işlemi sona erer. Özel numara satın alma ve numara rezerve etme işlemleri sadece yeni hat satın alımlarında geçerlidir, numara taşıma işlemlerinde kullanılamaz.

Numara rezervasyonu tamamlandıktan sonra 1 ay içerisinde Vodafone bireysel mobil hat tarifelerimizden birini seçerek Vodafone’lu olabilirsiniz. Vodafone tarifeler internet sayfası üzerinden yaptığınız rezervasyon sonrasında size otomatik olarak gönderilen smsteki linke tıklayarak yönlendirildiğiniz sayfadan tarifelerimize ulaşabilirsiniz. Bu sayfada ihtiyacınızı karşılayan bireysel mobil tarifeyi seçerek başvuru işleminize başlayabilirsiniz ya da https://vftr.co/rezervenumaramvar linkine tıklayıp tarife seçimini yaptıktan sonra numara seçimi kısmında karşınıza çıkan ekranda “rezerve numaram var” seçeneğini işaretleyerek işleminize devam edebilirsiniz. Kampanya faturalı ve faturasız hat taleplerinin tamamında geçerlidir. Rezerve ettiğiniz numara ile 1 ay içerisinde işlem yapmadığınız durumda otomatik olarak rezervasyon işlemi sonlanır. Bireysel mobil hat başvurusu sırasında numara seçme adımında “rezerve numaram var” seçeneğini seçmeden ilerleyebilirsiniz. Başvurunuz için aktivasyon işlemi başlamadığı sürece iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz teyidi ile ilgili arandığınızda iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili herhangi bir sorunuz olması Vodafone bayilerimizden destek alabilir veya 542yi arayarak müşteri temsilcisine yaşadığınız problemi aktarabilirsiniz.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya kapsam ve geçerlilik süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Rezervasyon hakkı sadece başvuran kişi tarafından kullanılabilir. Aksi halde Vodafone’un rezervasyonu iptal etme hakkı saklıdır.