Stobom Feelsound Hibrid Vakum Tüplü Bluetooth Hoparlör - Elite Series

Stobom Stobom Feelsound Hibrid Vakum Tüplü Bluetooth Hoparlör - Elite Series

Satıcı: Ersa Telekom
0 Değerlendirme
13.125,00 TL
1
Adet:
1

Ürün bilgileri

Stobom Feelsound Hibrid Vakum Tüplü Bluetooth Hoparlör - Elite Series

 

Modern ve Vİtage Tasarım

 

Nostaljik Tasarım, Modern Teknoloji İle Harmanlanıyor. Stobom Feelsound, klasik gramofonların estetik tasarımından ilham alıyor. Retro hoparlör tasarımı ve vintage vakum tüpü, size özel ve retro romantik bir his sunuyor. Bu tasarım, geçmişi bugüne taşırken aynı zamanda en son teknolojiyle donatılmıştır.

 

 

Modern ve Vİtage Tasarım Klasik gramofonun tasarım motifi. tweeter, retro hoparlör ızgarası tasarımı, retro tarz ve vintage vakum tüpü. Bu tasarım size özel ve retro romantik duyguları yaşatır ve onu günümüz hayatına geri getirir.

 

Stobom Feelsound, modern yaşamın konforunu ve teknolojisinin tadını çıkarırken geçmişin nostaljik çekiciliğini yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu özel ses sistemi, retro tasarımının ve yüksek kaliteli sesin muhteşem bir birleşimini sunar.

 

Özelleştirilmiş Hibrit Vakum Tüpler  Yeni hibrit amplifikatörler için özelleştirilmiş vakum tüpler sesin dinamik aralığını ve frekans tepkisini geliştirmek için eşit harmoniklerin avantajından yaralanır . Tüpler sesi yumuşak ve çekici hale getirmektedir.

Özelleştirilmiş Hibrit Vakum Tüpler

 

Ürünün kalbi, özelleştirilmiş vakum tüplerle atan bir hibrit amplifikatöre sahiptir

Yeni hibrit amplifikatörler için özelleştirilmiş vakum tüpler sesin dinamik aralığını ve frekans tepkisini geliştirmek için eşit harmoniklerin avantajından yaralanır . Tüpler sesi yumuşak ve çekici hale getirmektedir.

Gelişmiş E.I.A. Ses Teknolojisi ve DSP Bas Teknolojisi

 

EAI™ (Elektronik ve Akustik Entegrasyonu) çip modülü, tüm hoparlör sisteminin en iyi durumda performans göstermesi ve en iyi sesi üretebilmesi için elektronik aksamın, hoparlör sürücülerinin ve muhafaza yapısının birbiriyle mükemmel şekilde çalışmasını sağlar. Giriş sinyalini tahribatsız bir şekilde düzeltmek için DSP'nin yardımıyla, tüm hoparlör sistemi fiziksel sınırlamalarının ötesinde performans göstertir.

Gelişmiş E.I.A. Ses Teknolojisi ve DSP Bas Teknolojisi  EAI™ (Elektronik ve Akustik Entegrasyonu) çip modülü, tüm hoparlör sisteminin en iyi durumda performans göstermesi ve en iyi sesi üretebilmesi için elektronik aksamın, hoparlör sürücülerinin ve muhafaza yapısının birbiriyle mükemmel şekilde çalışmasını sağlar. Giriş sinyalini tahribatsız bir şekilde düzeltmek için DSP'nin yardımıyla, tüm hoparlör sistemi fiziksel sınırlamalarının ötesinde performans göstertir.

40W RMS
(T.H.D. 1%)
I.E.C. Standardında Güç

 

2 Yollu 3 hoparlör & mono tip Toplam 40W RMS Çıkış Gücü ( I.E.C Standard ) Araştırma ve Geliştirme yoluyla ileri Ses Teknolojisi ile yapılmıştır.

40W RMS (T.H.D. 1%) I.E.C. Standardında Güç  2 Yollu 3 hoparlör & mono tip Toplam 40W RMS Çıkış Gücü ( I.E.C Standard ) Araştırma ve Geliştirme yoluyla ileri Ses Teknolojisi ile yapılmıştır.

Dokunmatik Kontroller

 

Stobom FeelSound’u dokunmatik butonları ile kontrol edebilirsiniz.

Dokunmatik Kontroller Stobom FeelSound’u dokunmatik butonları ile kontrol edebilirsiniz.
Bluetooth ve NFC ile kolay ve stabil bağlantı Stobom Feelsound ürününe Bluetooth üzerinden yada NFC ile dokunarak kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz.

Bluetooth ve NFC ile kolay ve stabil bağlantı

Stobom Feelsound ürününe Bluetooth üzerinden yada NFC ile dokunarak kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz.

 

 

Geniş Giriş Seçenekleri

 

 •  Aux girişinden 3.5 mm kablo kullanarak ürününüze bağlantı yapabilirsiniz.
 •  PC-Usb Bağlantısını kullanarak bilgisayarınıza kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz.
 •  Professional Phono port ile pikaplarınızı bağlayabilirsiniz. (RIAA Standardı)
Geniş Giriş Seçenekleri     Aux girişinden 3.5 mm kablo kullanarak ürününüze bağlantı yapabilirsiniz.   PC-Usb Bağlantısını kullanarak bilgisayarınıza kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz.   Professional Phono port ile pikaplarınızı bağlayabilirsiniz. (RIAA Standardı)

 

 

Stobom Feelsound, modern teknolojiyi nostaljik bir dokunuşla birleştirerek hem görsel hem de işitsel bir zenginlik sunar. Retro tasarım ve yüksek kaliteli ses arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Sesinizi nostaljiyle buluşturun, teknolojiyle zenginleştirin ve Stobom Feel Sound'un büyülü dünyasını keşfedin.

Ürün özellikleri

RenkGRI-BEYAZ
Ses Çıkışı TürüStereo
Bağlantı TürüKablosuz
Ürün TürüHoparlör
Ses Çıkış Gücü31 - 60 W Arası
13.125,00 TL