Sleepy Natural Bebek Bezi 6 Numara Xlarge Mega Paket 256 Adet

Sleepy Sleepy Natural Bebek Bezi 6 Numara Xlarge Mega Paket 256 Adet

Satıcı: Köyceğiz Market
0 Değerlendirme
1.084,00 TL
1

Beden: 6 Beden

Adet: 5 adet kaldı!
1

Ürün bilgileri

Sleepy Natural Bebek Bezi 6 Numara Xlarge Mega Paket 256 Adet


Sleepy Natural Bebek Bezi

Doğadaki mucizevi bileşenler ile minimal tasarımı bir araya getiren Sleepy Natural artık daha temiz içerikli ve çok daha doğal. Bebeğinizin cildini korumayı ön planda tutarak tasarlanan Sleepy bebek bezi, dönüştürülebilir malzemeler kullanarak bebeğinizin geleceğini de koruma altına aldı. Saf pamuğun koruyuculuğu ve doğal bambu liflerinin emiciliği, bitki özlerinden elde edilen boyalar ile tasarlanan Sleepy Natural bebek bezinde birleşti.

 
Sleepy Natural Bebek Bezi 5 Numara

Doğanın Mucizevi Birleşimi

Tasarımında bebeğinizin cildinin korunmasını ön planda tutan Sleepy Natural bebek bezleri organik pamuktan üretilmiştir. Uzun süreli kuruluğu hedefleyen Sleepy organik pamuk liflerinin doğal mucizesinden yararlanmıştır. Islaklık ile bebeğinizin teni arasındaki teması engelleyen tasarımı, emiciliği yüksek doğal bambudan elde edilen lifler sayesinde tamamlanmıştır. Gluten içermeyen Sleepy natural bebek bezi hipoalerjeniktir.

Bebeklere Özgürlük Sağlayan Tasarım

Sleepy Natural ultra ince tasarımı ile özgür bebekler, mutlu bebekler. Bebeğinizin hareketlerini kısıtlamayan ince tasarımı %20 daha da inceltilmiştir. Bu tasarımı ile bebeğiniz bezin varlığını hissetmeyecek. Yüksek emici liflere sahip Sleepy Natural bebek bezi 14 saate kadar kuruluk sağlayarak bebeğinizle özgürce vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır.

 

Sleepy Natural Bebek Bezi 5 Numara


Pratik Tasarımlı Yumuşak Dış Yüzey

Sleepy Natural bebek bezi doğadan yararlanarak bebeğiniz için en kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Saf su kullanılarak elde edilen yumuşak dış yüzey sayesinde bebeğiniz koruma altında. Eşsiz bir yumuşaklığa sahip dış yüzey saf suyun doğasından yararlanılarak elde edilmiştir. Kullanışlı yan bantları ile kolayca takıp çıkarabilir ve bez değişim süresini minimumda tutarak bebeğinizi mutlu edebilirsiniz.

Islaklık Göstergeli Tasarım

Sleepy Natural Bebek Bezi tasarımında bebeklerin sağlığı ön planda tutulurken annelerin konforu da düşünülmüştür. Islaklığın boyutunu renginin değişmesinden anlayabileceğiniz tasarımı ile bezin doluluk oranını görebilirsiniz. Islaklık kontrol çubuğu sayesinde bebeğinizin altını açmadan bez değişim zamanını belirleyebilirsiniz.

Geniş Beden Aralığı

Tüm bu doğal özelliklerine ek olarak midi boydan xxlarge bedene kadar giden çok seçenekli beden aralığı sunuyor. Sleepy Natural, bebeğinizin küçüklüğünden çocukluğuna kadar olan o eşsiz sürece tanıklık ederken tüm doğallığıyla en büyük yardımcınız olabilmek için tasarlandı.

Sleepy Natural Bebek Bezi Ailesi


Bez Boyu Beden Kilo
Midi 3 4-9 KG
Midi Plus 3+ 5-10 KG
Maxi 4 7-14 KG
Maxi Plus 4+ 9-16 KG
Junior 5 11-18 KG
Junior Plus 5+ 13 - 20 KG
X Large 6 15-25 KG
X Large Plus 6+ 17 - 27 KG
XX Large 7 20 - 30 KG


Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Ürün özellikleri

Beden6 Beden
TürBel Bantlı Bez
Paket İçi Bez Adedi64
ModelNatural
Numara6 Numara
1.084,00 TL