Philips XC8349/01 Aqua Plus Dikey Şarjlı Süpürge

Philips Philips XC8349/01 Aqua Plus Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: MakroReyon
0 Değerlendirme
15.849,00 TL
1
7 adet kaldı!
1

Ürün bilgileri

Philips XC8349/01 Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge

Kablosuz kullanım avantajıyla Philips XC8349/01 Aqua Plus model elektrikli süpürge, yaşam alanlarınızı temizlemenin pratik yolunu sunar. 25 W güçlü motoru ile en zorlu toz ve parçacıklarda bile beklentileri karşılar. Şık tasarım çizgisi kullanımı keyifli hale getirirken, minimal boyutları, yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Turbo başlık kısmında bulunan antibakteriyel fiber bez sayesinde sağlıklı yaşam alanları yaratmanıza imkan sunar. Zengin donanım özellikleri ile yaşam alanlarınızı temizlemek için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bir arada toplayan Philips XC8349/01 Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge en ucuz fiyat fırsatıyla sıklıkla tercih edilir.

Philips Kablosuz Elektrikli Süpürge Modelinin Öne Çıkan Özellikleri

Philips XC8349/01 elektrikli süpürge modelinde bulunan LED başlık, karanlık yerde kalan toz ve istenmeyen parçacıkları kolayca görmenize imkan sunar. Ürünün öne çıkan diğer özellikleri şöyledir:

  • Philips XC8349/01 SpeedPro Max Aqua model elektrikli süpürgede karşınıza çıkan uzatma hortumu, ulaşılması zor alanları konforlu bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.
  • 360 derece dönme özelliğine sahip süpürge başlığı, alanları derinlemesine kolayca süpürmeniz için düşünülür.
  • Tam şarj dolum süresinden sonra kablosuz kullanım rahatlığını uzun süreler kesintisiz temizlik deneyimi ile yaşayabilirsiniz.
Philips XC8349/01 Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge Avantajları

Philips XC8349/01 Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge, temizliği kolay hale getiren teknik donanımı ve şık tasarım çizgisi ile büyük beğeni toplar. Yüksek motor gücü, evinizdeki istenmeyen tozları emerek temiz ve sağlıklı alanlara sahip olmanız bakımından avantaj sunar. Kablosuz kullanım özelliğine sahip model istemediğiniz dağınık ve karmaşık görüntünün önüne geçer. Kuru ve sulu kullanıma uygun süpürge ile, hem süpürme hem de silme işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Siz de aklınıza takılan sorular için Philips XC8349/01 Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge yorumları bölümüne bakabilir, sorularınıza kullanıcı deneyimi paylaşımları ile yanıt bulabilirsiniz.

 

Philips Aqua Plus Elektrikli Süpürge Ne Kadar Enerji Tüketir?

Philips kablosuz elektrikli süpürge üretiminde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Yüksek emiş gücü ve hızlı motoru ile tercihleri olumlu yönde etkileyen ürün, minimum enerji ile maksimum performans deneyimi sunar. Buna ek olarak süpürgeyi tam şarj dolum süresinden sonra prizden alarak ek bir enerji tasarrufu sağlamanız mümkün olabilir.

Philips Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge Nasıl Temizlenir?

Philips Aqua Plus kablosuz elektrikli süpürgeyi temizlemek, çıkarılabilir filtre ve toz haznesi ile oldukça pratiktir. Belirli aralıklar ile dolan filtreyi boşaltarak bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Filtre kısmını ise önerilen zamanlarda yenisi ile değiştirmeniz, üründen yüksek performans verimlilik almanız bakımından önerilebilir.

Philips XC8349/01 Kablosuz Elektrikli Süpürge Ölçüleri Nedir?

25v motor gücü ile beklentileri karşılayan Philips süpürge modeli, portatif eklentileri ile muhafaza etmeyi zahmetsiz hale getirir. Bununla birlikte hafif yapısı sayesinde ise dilerdeniz duvara asarak saklayabilirsiniz.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Diğer satıcılar
GELENALSIN
22.599,00 TL
7 gün içinde kargolanır
Tektava
16.678,90 TL
Bugün kargolanır
15.849,00 TL