Kiwi Kmx-3608 El Mikseri

Kiwi Kiwi Kmx-3608 El Mikseri

0 Değerlendirme
Peşin Fiyatına 3 Taksit
394,00 TL
1
Adet:
1

Ürün bilgileri

Kiwi KMX 3608 200 W Mikser


Kolayca Hamur Yapın

2 hamur kancasının bulunmasından dolayı hamurlarınızı en hızlı şekilde yoğurabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan tasarruf yapmış hem de kıvamında hamurlarınızı hazırlamış olursunuz.


Hızlıca Çırpın

2 çırpma telinin olması sebebi ile mutfakta dilediğiniz her yemeği hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstün performans gücünden dolayı da çırpma işlemleri güzel şekilde yapılabilir. İstenilen kıvamda çırpma işlemlerini yaparak yemeğin daha lezzetli olmasına yardımcı olur.


Kolay Kullanım

Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. İşlemlerin daha kısa sürede yapılması için kolay eklenti çubukları yer alır. Bu çubuklar sayesinde çırpma işlemi daha kısa sürede gerçekleşir. Zamanınızdan bir şey kaybetmemiş olursunuz.Yıkanabilir Yapı

Hamur kancası ve çırpma telleri kolay çıkarılabilir bir yapıda tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu aparatları çıkararak bulaşık makinesinde de hızlı ve temiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Suya tutarak da elinizde yıkamanız mümkündür.


Tasarruf Örneği

Verimli soğutma özelliği sayesinde fazladan enerji harcanmasının önüne geçer. Çok ısınma yapmaz ve aşırı derecede elektrik harcanmasına engel olur. Böylece enerji tasarrufu yapmış olursunuz.


Güçlü Yapı

200 Watt’lık güç ile çalıştığı için performans gücü oldukça yüksektir. Hızlı ve pratik bir şekilde çırpma, karıştırma, yoğurma gibi işlemleri yapar. Her ev hanımlarının tercih etmesi gereken ürünlerden birisidir. Mutfakta saatlerce vakit harcamadan yemeklerinizi lezzetli bir şekilde bu mikser ile yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Model

   

  KMX 3608

 • Güç (Watt)

   

  200

 • Materyal

   

  Plastik

 • Hız Kademesi

   

  5

 • Marka

   
Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

394,00 TL