Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi nedir?

Mobil sinyalin olmadığı ortamlarda bile Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak HD ses kalitesiyle arama yapabilmenizi sağlar. Örneğin; bodrum kat, otopark, asansör gibi mobil kapsama sorunu yaşanan yerlerde Wi-Fi erişiminiz var ise HD ses kalitesiyle konuşabilirsiniz.

Hatta telefonunuz uçak modundayken bile Wi-Fi aracılığıyla Vodafone şebekesine bağlanarak arayıp aranabilirsiniz.

Wi-Fi üzerinden başlattığınız arama, Wi-Fi bağlantınızın kesilmesi durumunda 4.5G’ye transfer edilir. Böylece kesintisiz bir ses iletişimi sağlanır.

Wi-Fi ile arama yaparken aradığınız kişinin de Wi-Fi bağlantısı olması gibi bir ön koşul bulunmamaktadır. Bu hizmetten ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan, internetinizden harcamadan veya ek bir ücret ödemeden, tarifeniz kapsamındaki dakikaları kullanarak yararlanabilirsiniz.

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’nden en iyi şekilde yararlanabilmek için ;

Cihaz ayarlarınızdan 4.5G’nin açık olduğundan emin olun, aksi halde kesinti sorunları yaşayabilirsiniz.

Wi-Fi sinyalinin güçlü olduğu bir noktada olduğunuza emin olun, görüşmelerinizi modeme yakın bir noktada yapmanız kalite sorunlarını azaltacaktır.

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi servisinden yararlanabilmeniz için telefonunuzda güncel cihaz yazılımının yüklü olması gerekmektedir.Android | Cihaz AyarlarıiOS | Cihaz Ayarları

Wi-Fi ile Arama Teknolojisi dahil tüm 4.5G servislerinden yararlanabilmek için hemen 4.5G abonesi olun!Detaylı Bilgi